با استفاده از فرصتهای شغلی پیروز میدان باشید

با استفاده از فرصتهای شغلی پیروز میدان باشید

پیش بینی آینده با هر درجه اطمینان غیرممکن است. نکته اصلی این است که به هر موقعیتی که بوجود آمده واکنش متناسب نشان دهیم تا بتوانیم موفق عمل کنیم، لذا شما می توانید با انتخاب حوزه ای کارساز و و با قابلیت رشد بالا در کسب و کار خود ثروتتان را افزایش دهید .

خرید انجیر آردی نخی

حال برای خرید انجیر آردی نخی و یا تهیه انجیر ها ،  انجیرها را به آرد آغشته کرده و سپس از نخ ضخیمی رد کنید و در مقابل نور آفتاب آویزان کرده تا خشک شوند.استفاده کردن از آرد سبب می‌شود تا انجیرها به یکدیگر نچسبند، انجیر دارای انواعی است از جمله انجیر سیاه که گوشت داخل آن به رنگ صورتی و پوست آن بنفش می باشد که پس از خشک کردن به رنگ سیاه در می آید این نوع انجیر طعم خوشمزه و شیرین دارد و بافت درون آن چرب است.انجیر قهوه ای جزو محبوب ترین انجیرها می باشد بسیار آبدار و گوشتی است طعم شیرین دارد و یکی از انواع انجیرهای محبوب در سراسر دنیا می باشد.

خرید انجیر آردی نخی

آرد ذرت

همان گونه که در قسمتهای بالا تر بیان شد این آرد در صنعت آرایشی و بهداشتی نیز کاربرد های فراوانی دارد و به دلیل جذب رطوبت بالا می توانید با پختن آرد ذرت، جوش شیرین و روغن نارگیل باهم یک دئودورانت دست ساز عالی درست کنید و همچنین با اسپری کردن آرد ذرت بر روی مکانی که لک چربی قرار دارد  یک ساعت آرد بر روی آن بماند  و سپس شستن آن به صورت عادی لک را از بین ببرید. موارد استفاده از آرد ذرت را بیان کردیم حال کمی در مورد آرد ذرت ارگانیک صحبت می کنیم و بعد از آن بقیه موارد استفاده از آرد ذرت و پودر نشاسته ذرت را بررسی می کنیم برای شروع باید بگوییم به صورت کلی محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که در تمام مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و از چند سال قبل در خاک آن هیچ گونه سم زده نشده و فقط مواد طبیعی مانند کمپوست گیاهی برای تقویت محصولات مورد استفاده قرار گرفته است و شما عزیزان می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب  معرفی چند کسب و کار ثروتمند به شما

آرد ذرت

فروش نان ذرت در مشهد

آرد ذرت از آسیاب کردن دانه‌های ذرت خشک شده (دانه‌های ذرت) تهیه می‌شود، مرحله اول حذف پوسته بیرونی سفت و جوانه‌های مغذی از دانه‌های کامل ذرت است و سپس یک غلتک فلزی دانه ها را به صورت پودر نازکی رنده می کندکه میشود از این پودر به عنوان پخت نان ذرت استفاده کرد که فروش نان ذرت در مشهد به صورت چشم گیری است . ذرت به مدت ۳۰ تا ۴۸ ساعت خیسانده می شود که کمی تخمیر می شود و میکروب از آندوسپرم جدا می شود و آیا می دانید اگر دانه های ذرت را قبل از آسیاب در آب یا آب آهک خیس کنند، آرد را ماسا هرینا می گویند؟ آرد ذرت منبع خوبی از ویتامینها و مواد معدنی است و می تواند مقدار قابل توجهی از ویتامینها و مواد معدنی را برای شما فراهم کند و آرد ذرت پر از مواد معدنی بی شماری نیز می شود.

فروش نان ذرت در مشهد

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *