کاشی-آشپزخانه-ایفا-سرام

کاشی آشپزخانه طلایی ایفا سرام

به عنوان قلب خانه و فضایی برای آماده سازی تدارکات غذا و مهمانی، مهم است که کاشیهای مناسب آشپزخانه خود را از بهترین کاشیهای موجود در بازار انتخاب کنید. منظور از انتخاب کاشی مناسب، محصولی است که علاوه بر داشتن کیفیت مناسب، سطوحی باشد که به راحتی تمیز می شوند به این معنی که می توانید حتی پس از ساعات شلوغ صبحانه و شام، آنها را به ظاهر جدید بازگردانید. هدف ما این است که خانه های شما را فارغ از هزینه زیباتر کنیم و راه های واقعی و قابل دسترس را برای خاص کردن خانه های شما پیش روی تان قرار داده ایم و همچنین شما را در مورد بهترین راه های صرفه جویی در هزینه های مربوط به خرید کاشی و نگهداری آن راهنمایی می کنیم.

کاشی-آشپزخانه-طلایی-ایفا-سرام

ما تخصص دست اول خودمان را در مورد پروژه هایی که خودمان تا به حال انجام داده ایم به اشتراک می گذاریم به علاوه کارشناسان صنعت را می شناسیم. مجموعه بزرگ آراد برندینگ سالهای زیادی است که در این حرفه مشغول فعالیت می باشد شما می توانید از طریق این سایت با همکاران ارتباط برقرار کنید. ما به عنوان بزرگترین و معتبرترین مجموعه تجاری موفق شده ایم حجم بسیار وسیع و گسترده ایی از بازار داخلی و صادراتی را به دست بیاوریم.

کاشی آشپزخانه ایفا سرام

کاشیهای به کار رفته در آشپزخانه ها باید بسیار مقاوم باشند که در برابر حرارتهای موجود در آشپزخانه آسیب نبینند که کاشی آشپزخانه عقیق یا کاشی سه بعدی نمونه ای بارز از کاشیهای مقاوم می باشد. افراد در هنگام خرید کاشیهای آشپزخانه، کاشیهای لعاب دار را خریداری می کنند زیرا تمیز کردن این کاشی واقعا کار آسانی است و تنها با یک دستمال مرطوب شده تمیز می شود. فاکتوری مهم در هنگام خرید کاشی آشپزخانه مرجان یا کاشی استیل، دقت به طرح و رنگ کاشیها و هارمونی آنها با کابینتهای انتخابی آشپزخانه تان می باشد.

ادامه مطلب  قیمت خامه قنادی آماده

کاشی-آشپزخانه-ایفا-سرام

در هر آشپزخانه ای بعد از کابینت، کاشی آشپزخانه یا کاشی طلایی بسیار زیاد به چشم می آید که کیفیت، طرح و رنگ آن نیز بسیار مهم است که بدین رو کاشی آشپزخانه ایفا سرام را به گونه ای طراحی کردند که در برابر سایش و ریزش مقاوم باشد و کاشی کاری آشپزخانه شما را به گزینه ای ایده آل در زمان نوسازی تبدیل می کنند.

از این رو شما باید در هنگام خرید کاشی آشپزخانه و کاشی بین کابینتی، رنگی را انتخاب نمایید که با سرامیک کف و کابینت در تضاد نبوده و کاملا هماهنگ باشد که بهترین رنگ برای این دکور ذکر شده کاشیهای نود و کرم رنگ می باشد.

فضای داخلی آشپزخانه به تنهایی می توا نمایی از فضا را تغییر دهد و آن را دلپذیرتر و زیباتر جلوه دهد و در کنار کابینتها، کف پوشها و کاشی آشپزخانه را نیز باید تمیز نمایید.

کاشی آشپزخانه طلایی

کاشی مرغوب است که در برابر شکنندگی مقاوم باشد و به راحتی با کوچک ترین ضربه ای نشکند و نکته ای که بیشتر افراد به آن در هنگام خرید تاکید دارند مقاومت کاشی در برابر شکستگی می باشد. همچنین جنس رویه ی آن به گونه ای باشد که اگر دستمال نخی بر روی آن کشیده شد ردی از خیسی پارچه باقی نماند و همچنین اگر دستمال زبر بر روی آن کشیده شد دچار خط و خش نشود که این یک نکته ی بسیار مهم می باشد زیرا کیفیت کاشی را نشان می دهد. لعابی که بر روی کاشی ریخته می شود نیز در کیفیت کاشی نقش زیادی دارد زیرا لعاب به صورت یک محافظ برای کاشی عمل می کند و مانع از لب پریدگی و یا از بین رفتن رنگ کاشی می شود.

ادامه مطلب  قیمت گیت ورودی جدید ارزان شد

کاشی-آشپزخانه-طلایی

یکی از زیبا ترین ترکیباتی که برای کاشی استفاده می شود کاشی آشپزخانه طلایی برای کاشی گرانیتی آشپرخانه می باشد.

سفید از رنگهایی می باشد که به راحتی با هر رنگ دیگه ای قابل ست شدن می باشد و یک تناژ رنگ روشن را به وجود می آورد.

درجه ساییدگی کاشیها نیز با یکدیگر تفاوت دارد به نحوی که درجه ساییدگی کاشی براق بسیار بیشتر از کاشی مات می باشد.

کاشی باید به گونه ای باشد که آب را تا حد بسیار کم به خود جذب کند و اگر خیس شد به سرعت نیز خشک شود و سرعت خشک شدن آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

یک کاشی مرغوب باید به گونه ای باشد که در برابر لیزخوردگی نیز مقاوم باشد و در آن رگه های ریزی وجود داشته باشد که از لیز خوردن فرد در هنگام خیس شدن جلوگیری نماید.

 

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *