آجری که زندگی مرا ساخت

آجری که زندگی مرا ساخت

با ورودم به حوزه تجیزات ساختمانی از جمله آجر زندگی مرا متحول کرد. کسب و کار در حوزه آجر بسیار بصرفه و پرسود است. میخواهم چند نمونه از این تجهیزات را به عزیزان معرفی کنم.

آجر نسوز رستیک

آجر نسوز رستیک به دلیل نظم و هماهنگی و با خلل و فرج های زیادی شبیه به کوه یا صخره تولید می‌شود که باتوجه به کیفیت مواد اولیه و همچنین برخی عوامل دیگر نیز بر قیمت ان تاثیر میگذارند و به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد در ساختمان سازی و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها بسیار پرکاربرد و محبوب است که به بررسی آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. لغت رئیس تیک در واقع معنای نزدیک به روستا دارد در واقع شما با خریدهای آجرهای رستیک یک تکه از کوه را به ساختمان خود می چسبانیم این تکه ها نمایی بیش از اندازه زیبا و جذاب به ساختمان شما می‌دهد که همین عامل باعث شده است این نوع آجر ها در بین مردم مخصوصاً در استفاده در ساخت و ساز محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند.

آجر رستیک انواع متعددی دارد که هر کدام در دستگاه های خاصی تولید می شوند و دو طرح سنتی و صنعتی دارد البته طرح صنعتی بیشتر بر روی آجر های نسوز رستیک صورت می گیرد دلیل آن هم استقامت بالای این نوع از آجر هاست.

آجر نسوز رستیک

آجر نسوز ساختمان

نمای ساختمان مهم ترین قسمت از ساختمان محسوب می شود، زیرا دراولین نگاه نمای ساختمان به چشم می آید. نمای بیرون ساختمان انواع و اقسام مختلفی دارند، نما آجر نسوز ساختمان طرح انگلیسی یکی از آنهاست، تعدادی از آنها را معرفی می کنیم. به انواع خشت هایی که  در نمای ساختمان استفاده می شود آجرنما گفته می شود آجر نسوز ساختمان نوعی آجر مدرن به شمار می آید که در سالهای اخیر در نماهای ساختمانی استفاده می شود و از لحاظ کیفیت جزو بهترین نوع آجرها شناخته می شوند. این نوع آجر نسوز نما از خاک نسوز و خاک چینی با ساختاری متراکم تولید و در بازار داخلی عرضه می گردد.

ادامه مطلب  جریانات مثبت مالی را با روغن ارده در زندگی ‌ام مشاهده کردم

این نوع آجرها ابتدا مورد مصارف صنعتی، پاتیل ها و کوره های ذوب قرار داشت اما با گذشت زمان توانست نظر طراحان ساختمانی را به خود جلب کند و در نماهای داخلی خارجی ساختمانها مورد مصرف قرار گیرد.

آجر نسوز ساختمان

آجر نسوز سفید

خرید آجر نسوز سفید و انواع آن با قیمت اولیه از طریق سایت های معتبر اینترنتی امکان پذیر می باشد، در این روش بهترین انواع محصولات با قیمت اولیه در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و نیازی به حضور در محل خرید نیست، بهترین انواع کالا ها در کمترین زمان ممکن به دست مصرف کننده ها می رسد و صرفه جویی در زمان و هزینه همراه هستند. خرید آجر نسوز سفید از درب کارخانه های تولید کننده با روش مجازی امکان پذیر می باشد، همان طور که میـدانید جابجایی برای این خرید این محصولات با صرف هزینه های زیادی همراه است و از نظر اقتصادی مناسب است، چرا که باید به کارخانه ها مراجعه کرده و هزینه‌ های زیادی را پرداخت کرد، اما به راحتی از طریق فضای مجازی می توان سفارش خرید خود را صرف کرده و کالا ها را درب منزل تحویل گرفت.

خرید این محصولات بت قیمت های منحصر به فردی صورت می گیرد هر چه خرید این کالا ها بهتر صورت بگیرد مسلما عرضه و تقاضای بازار نیز برای آن ها بیشتر خواهد بود.

آجر نسوز سفید

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *