آیا با شاد کردن کودکان میشود ثروتمند شد

آیا با شاد کردن کودکان میشود ثروتمند شد

بله میشود، من در کسب و کار اسباب بازی مشغول هستم و درآمد پر سودی دستم را میگیردو اینکه میتوانم دل بچه ها را بدست آورم. حال بیایید باهم چند نمونه از این محصولات را مورد بررسی قرار بدهیم.

اسباب بازی دخترانه

با مراجعه به بازار می توان، انواع متنوعی از نمونه های اسباب بازی دخترانه و پسرانه را مشاهده کرد که در رنج های مختلف کیفی و با انواع قیمت خرید ارزان یا گران به بازار ارائه شده است و در نهایت در مورد خرید می توان تصمیم گرفت.

بسیاری از افراد همواره در پی خریدهای بسیار گران قیمت می باشند اما با خرید اسباب بازی ارزان قیمتی که قدرت خلاقه کودکان را زنده نگه دارد، می توان ساعاتی خوش برای تفریح دختران فراهم نمود.

در انتخاب و خرید اسباب بازی برای کودکان پسر یا دختر باید بسیار دقت نمود زیرا هر گروه از این دو دسته نیاز به انواع مختلف اسباب بازی دارند و اما برای خرید می توان هم روش حضوری را انتخاب نمود.

با مراجعه به بازار خرید را انجام داد و یا به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت شرکت های تولید کننده انواع اسباب بازی تولید شده را در سایت شرکت مشاهده نمود.

با توجه به کیفیت و قیمت نمونه هایی را انتخاب و سپس در سامانه شرکت ثبت و محصول خریداری شده را زیر قیمت بازار و به سادگی در مکان و زمانی تعیین شده تحویل گرفت. آن چه در مورد خرید اسباب بازی از اهمیت برخوردار است این است که در وهله اول بدانید که آیا اسباب بازی را برای کودکان دختر نیاز دارید یا برای پسران؟ زیرا این دو نمونه در طیفی وسیع و با فاصله بسیار زیاد و به فراوانی تولید و در بازار موجود می باشد.

ادامه مطلب  قیمت دستکش نسوز سیتریو صنعتی

اسباب بازی دخترانه

اسباب بازی صادراتی

چین در رتبه ی اول دراسباب بازی صادراتی با سهم ۶۰ درصدی از بازار جهانی و ۳۱,۳۴۲,۴۹۵ هزار دلار قرار دارد. جمهوری چک، هنگ کنگ چین، آلمان و ویتنام نیز در رتبه های بعدی صادرات این محصول قرار دارند.

در مقابل کشورهای آمریکا، آلمان، انگلیس، ژاپن و فرانسه رتبه های یک تا پنج واردات این محصول را دارند. کشورهای چین، هند، امارات، عمان، عراق و ترکیه در آسیا دارای پتانسیل صادراتی بالایی برای اسباب بازی می باشند. در اروپا نیز آلمان، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، لهستان، بلژیک، انگلیس، چک، هلند، رومانی، سوئیس و بلغارستان بازار خوبی برای صادرات این محصول دارند. روسیه، آمریکا و ازبکستان نیز پتانسیل بالایی دارند. با اینکه اغلب اسباب بازی ها به خصوص عروسک ها در چین تولید و صادر می شود اما تولیدکنندگان ایرانی می توانند با طرح های خلاقانه و محصولات با کیفیت محصول خود را به دیگر کشور ها صادر کنند.

اسباب بازی های ایرانی به دو دلیل بسیار مقرون به صرفه می باشند یکی تفاوت ارزش دلار و پول ملی جمهوری اسلامی ایران و دیگری پایین بودن قیمت مواد اولیه در ایران می باشد.

اسباب بازی صادراتی

اسباب بازی فانتزی

کودکان شاداب و سرحال می توانند موجب سرزندگی خانه ها شوند. تجارت و صادرات اسباب بازی فانتزی در دنیا یکی از پر سود ترین شغل ها محسوب می شود. افرادی که می خواهند برای فرزندان خود اسباب بازی تهیه نمایند، می توانند قیمت خرید و فروش روز آن را از مراکز تولیدی بزرگ اسباب بازی جویا شوند. با توجه به اینکه دیگر فرزند آوری در خانواده ها کم شده است، با تنها ماندن فرزندان در منزل پس تنها سرگرمی آن ها استفاده از اسباب بازی می باشد. با گذشت زمان شرکت های تولیدی تلاش کردند تا محصولاتی به مراتب نزدیک تر به واقعیت بسازند تا بیشتر توجه کودکان را خود جلب کنند. تجارت و صادرات اسباب بازی توانسته است سود قابل توجهی را نسیب بخش های متمرکز بر روی این قضیه نماید. کودکان با استفاده از شخصیت هایی که به شکل اسباب بازی در آمده اند می توانند برای خود تصویر سازی کنند و این موضوع در آینده آن ها تاثیر گذار می باشد.

ادامه مطلب  مثل آب خوردن پول در بیاورید!

اسباب بازی فانتزی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *