از آنچه که من تصور میکردم موفقیت به من نزدیکتر بود

از آنچه که من تصور میکردم موفقیت به من نزدیکتر بود

ممکن است در تصور شما هم موفقیت در کار امری دست نیافتنی و دور باشد اما باید بگویم که اینطور نیست و شما هم می توانید مانند من با انتخاب صحیح حوزه کاری و فعالیت در آن وارد مسیر موفقیت شوید، حوزه انتخابی من برای فعالیت و رسیدن به موفقیت  کاشی بوده و در ادامه این مقاله می خواهم برخی از انواع آن را به شما معرفی کنم.

کاشی ارس

کاشی ارس از نظر مقاومت نسبت به سایش و تحمل بار عملکرد بهتری نسبت سرامیک معمولی داشته باشد که به همین دلیل در محیط هایی با نرخ رفت و آمد بالاتر و مسیر هایی با احتمال رفت و آمد اتومبیل مانند پارکینگ ها پیشنهاد به استفاده از سرامیک های پرسلانی است .کاشی های ارس پرسلان به دلیل بافت متراکتر از نفوذپذیری کمتری نسبت به سرامیک معمولی برخوردار است همچنین پرسلان دارای وزن بیشتری در مقایسه با سرامیک معمولی در ابعاد یکسان است. پرسلان دارای مقاومت بیشتر نسبت به تفییر دما است و برای محیط هایی با تغییر دمایی زیاد مانند محیط های باز و محیط هایی با امکان یخ زدگی استفاده از پرسلان توصیه شده است.

کاشی ارس

کاشی استخر

این نوع از کاشی ها به دلیل لعابی که دارند نسبت به نمونه های دیگر آن بسیار محبوب تر هستند، چرا که فرآیند عمل آوری این محصول در کوره ها و تحت فشار و دمای بالا صورت می گیرد و به همین دلیل علاوه بر مقاومت بالایی که دارد، در برابر آفتاب و تغییرات دما نمی شکند و لغزنده هم نیست.مورد مهمی که کاشی استخر را از دیگر کاشی ها متمایز می کند، درصد جذب آن است. اگر چند قطره آب روی این محصول بریزید، متوجه می شوید که آب از روی آن سر می خورد و جذب نمی شود.

ادامه مطلب  سفر به کهکشان موفقیت و ثروت را آغاز کردم!

کاشی استخر

کاشی الوند

از زمان تاسیس شرکت سرامیک و کاشی الوند، دو دهه می‌گذرد. این مجموعه در طراحی و تولید محصولات سرامیکی، از تجهیزات بروز در تولید کاشی‌های دیوار، پرسلان لعابدار، سرامیک‌های کف و محصولات گرانیتی به بازارهای داخلی و خارجی استفاده می‌کند. حجم ظرفیت سالانه تولیدات این شرکت، بالغ بر دوازده میلیون متر کاشی و سرامیک است؛ تولید انواع محصول این شرکت در ۳ کارخانه انجام می‌شود.محصولات تولیدی شرکت کاشی و سرامیک الوند، انواع کاشی دیوار، سرامیک کف، پرسلان لعابدار، تکنیکال، شوگر افکت، لعابدار فول پولیش و قطعات دکوری را شامل می‌شود. از جمله ویژگی‌های سرامیک پرسلانی لعابدار که باعث پرطرفدار بودن این محصول می‌شود، می‌توان گفت که در برابر سایش و ضربه مقاوم است، سطح کاملا مسطحی دارد، در برابر مواد شیمیایی مقاومت بیشتری داشته و آب کمتری هم جذب می‌کند.

کاشی الوند

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *