وقت

از تمامی وقت خود برای موفقیت استفاده کردم

با گذشت زمان و حرکت در مسیر موفقیت، به تجارب بسیار بالایی خواهید رسید که باید از آنها استفاده کرد، کسب و کار موفق و پولدار شدن نیازمند برنامه ریزی و استفاده حداکثری از زمان است، یکی از زمینه های پولسار تجارت انواع و اقسام ترشی ها می باشد که در ابتدا باید با انواع آن آشنا شد.

ترشی بادمجان خشک شده

ترشی بادمجان خشک شده به دلیل محبوبیت زیادی که دارد در انواع مختلفی هم تهیه می‌ شوند مانند شکم پر،  با رب انار، بوشهری و همچنین کبابی که در هر کدام از این روشها بادمجان را به نوعی به ترشی اضافه می‌ کنند که طعم بسیار عالی و به‌ یاد ماندنی دارد.

بعضی از افراد هستند که در همان ابتدا بادمجانهای خشک‌ شده را مستقیم در خود سرکه سفید می ‌اندازند اما یک کار دیگر هم می ‌توان انجام داد و آن این است که بادمجانها را داخل سرکه قرار دهید و آن را کمی حرارت دهید.

بعد از مدت کمی که به جوش آمد آن را بردارید این کار را برای این انجام می ‌دهید تا سرکه‌ ها سریع ‌تر به خورد بادمجان برود و زمان رسیدن ترشی شما کمتر شود چرا که زمانی‌ که بادمجان خشک می‌ شود دارای بافتی سفت می ‌شود و زمان بیشتری می‌ برد تا سرکه را به خود بگیرد پس بهتر است که شما بادمجانها را با کمی سرکه بجوشانید.

ترشی بادمجان خشک شده

ترشی انبه تند

درست کردن ترشیها دستور العملهای متفاوتی دارد، اما مشخصات ترشی انبه تند زرد شرکتی روی آن نوشته است و می توانید با استفاده از آن در منزل به راحتی این ترشی را درست کنید.

ادامه مطلب  با افکاری که داشتم به ثروت رسیدم

حال می خواهیم در مورد طرز تهیه ترشی انبه توضیح دهیم تا بتوانید با استفاده از این دستور العمل بهترین ترشی انبه خانگی را درست کنید: بعد از اینکه انبه را خریداری کردید و به خوبی آن را شستید، پوست آن را به آرامی جدا کنید و هسته داخلی آن را در بیاورید و به صورت دلخواه آن را برش بزنید تا میوه له نشود و به درستی برش زده شود.

در ادامه تکه های برش زده انبه را در ظرفی مناسب ریخته و به آن نمک، فلفل، زردچوبه اضافه می کنیم و هم می زنیم تا به خورد میوه رود و مدتی صبر می کنیم.

ترشی انبه تند

ترشی مخلوط فوری

طرز تهیه ی ترشی مخلوط فوری دارای چند اصل کلی بوده اما دست تهیه کنندگان ترشی در انتخاب مواد اولیه کاملا باز بوده و مواد به کار رفته در آنها کاملا سلیقه ای و طبق ذائقه ی افراد قابل تغییر است.

مانند ترشی مخلوط که به دو شیوه ی فوری یا زمان بر تولید می شود و مخلوطی از انواع سبزیجات و صیفی جات است.

تعداد این ترکیبات طبق ذائقه ی افراد مختلف متفاوت خواهد بود و به همین دلیل است که با مراجعه به یک مغازه ی کوچک ترشی فروشی شما با انواع بسیار زیاد ترشی و همینطور سیر ترشی همدان مواجه می شوید،در صورتی که در مغازه ی کناری احتمالا ترشیهای متفاوت یا با طعم متفاوت را دیده اید.

نکته ی دیگر در تهیه ی ترشی فوری و ترشی انبه تند دمای نگهداری شیشه است، چنانچه شیشه را در جای خنک قرار دهید ترشی مدت زمان بیشتری می خواهد تا جا بیوفتد.

ادامه مطلب  با کارآمدترین شغل گنج ثروت را به دست آوردم

ترشی مخلوط فوری

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *