اسپری رنگ نسوز از بهترین انتخاب ها برای رنگ آمیزی

اسپری رنگ نسوز از بهترین انتخاب ها برای رنگ آمیزی

استفاده از اسپری رنگ نسوز نقره ای، قرمز، زرد مناسب ترین راهی است که برای بازسازی یا رنگ آمیزی به مبلمان اداری یا هر چیز قدیمی دیگر در خانه خود می توانید انتخاب کنید.

اسپری رنگ نسوز از بهترین انتخاب ها برای رنگ آمیزی

با این حال برای تضمین یک نتیجه خوب باید برخی دستورالعملهای مهم را دنبال کنید و همچنین مراقب خودتان هم باشید تا این محصول به شما آسیبی وارد نکند در ادامه این مطلب درباره نحوه استفاده از اسپری رنگ توضیحاتی می دهیم تا با این محصول بیشتر آشنا شوید. برای جلوگیری از ضخامت بیش از حد به جای یک لایه ضخیم چندین لایه نازک از رنگ نسوز ۴۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰ درجه استفاده کنید در ضمن باید زمان خشک شدن به طور کلی ۲۴ ساعت بین هر لایه رعایت شود.ما به شما برای خرید انواع اسپری رنگ این سایت را پیشنهاد می دهیم و می توانید با مراجعه به قسمت محصولات سایت بزرگ آراد برندینگ ، ویژگیهای انواع اسپری را بررسی کنید تا خرید اینترنتی مطمئن و باکیفیت را تجربه کنید.

 

اسپری رنگ چدن گاز

برای اینکه از وسایل و ملزومات خود بهترین استفاده را ببریم باید از آنها به نحو احسن استفاده نمود و اقداماتی که برای محافظت از آنها باید انجام شود صورت بگیرد.به عنوان مثال باید از اسپری رنگ نسوز برای فلزاتی مثل اجاق گاز که در معرض حرارت قرار دارد استفاده نمود تا مقاومت لازم در برابر آتش و گرما ایجاد شود.این رنگ یعنی رنگ سیلیکونی بر اساس رزین سیلیکونی درست شده است که رنگی است مقاوم در برابر گرما و تماس مستقیم آتش برای سطحهای مختلفی از وسایل.

ادامه مطلب  مسیر میانبری که با  خانه داری مرا ثروتمند کرد

اسپری رنگ چدن گاز

اما بد نیست بدانید که اسپری رنگ چدن گاز از چه ترکیباتی ساخته شده است.این رنگ از رزین و پودر پیگمنت تشکیل شده است این ترکیبات باعث شده است تا استقامت این رنگ در برابر حرارتهای بسیار بالا رود و این رنگ به به رنگی نسوز تبدیل نماید.اما به راستی این رنگ تا چه اندازه از دما را می تواند تحمل نماید و درجه تحمل رنگهای نسوز چند درجه سانتی گراد است.طبق آزمایشهایی که انجام شده این رنگهای نسوز می توانند دمایی بین ۲۹۰ درجه الی ۶۴۰ را متحمل شوند. نحوه ی کارکرد این رنگها به این صورت است شما با رنگ کردن سطح دلخواه به رنگ نسوز لایه ای مقاوم در برابر گرما و آتش ایجاد کرده اید این رنگ برای انواعی ازفلزات کاربرد دارد و حتی برای فلزاتی که خودشان نیز از قبل رنگ شده اند نیز کاربرد دارد.

 

اسپری رنگ نسوز

استفاده از اسپری رنگ نسوز نقره ای، قرمز، زرد مناسب ترین راهی است که برای بازسازی یا رنگ آمیزی به مبلمان اداری یا هر چیز قدیمی دیگر در خانه خود می توانید انتخاب کنید.

با این حال برای تضمین یک نتیجه خوب باید برخی دستورالعملهای مهم را دنبال کنید و همچنین مراقب خودتان هم باشید تا این محصول به شما آسیبی وارد نکند در ادامه این مطلب درباره نحوه استفاده از اسپری رنگ توضیحاتی می دهیم تا با این محصول بیشتر آشنا شوید.

اسپری رنگ نسوز

در اینجا می خواهیم مقدماتی از رنگ کردن با رنگ ترافیکی اپوکسی و اسپری رنگ نسوز طلایی را بررسی کنیم باید قبل از شروع کار رنگ آمیزی با اسپری این نکات را رعایت کنید اول از همه اتاقی که در آن کار را می خواهید انجام دهید را به اندازه کافی تهویه کنید سپس نواحی پیرامونی را با برزنت یا روزنامه محافظت کنید سطح مورد نظر را برای رنگ آمیزی بوسیله محصولات مناسب تمیز کنید و سپس سمباده بزنید تا سطح صاف شود.

ادامه مطلب  این پارچه جذاب و رنگی من را پولدار کرد

قبل از اعمال لایه زیرین سطح را دوباره تمیز کرده و به خوبی خشک کنید بطری اسپری را به شدت تکان دهید قوطی را در فاصله ۲۰ یا ۳۰ سانتی متری از سطح نگه دارید سپس اسپری را در حین انجام کار تکان دهید و بفشارید هر بار که احساس کردید فشار شروع به ضعیف شدن کرد مجددا تکان دهید هنگامی که تمام سطح به خوبی با لایه زیرین پوشانده شد بگذارید خشک شود.

روی قسمتهایی که می خواهید با رنگ دیگری رنگ شود نوار ماسک بچسبانید قبل از استفاده از اسپری رنگ نسوز قرمز دوپلی کالر اسپری را روی مقداری روزنامه امتحان کنید بطری را قبل از اسپری تکان دهید افت فشار می تواند باعث چکه کردن رنگ از اسپری شما شود بنابراین به یاد داشته باشید که پس از ۳۰ ثانیه استفاده مجددا تکان دهید و قبل از برداشتن پوششهای محافظ و نوارهای ماسک اجازه دهید خشک شود.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *