بابت تمام ثروتی که دارم شکرگزارم

بابت تمام ثروتی که دارم شکرگزارم

همیشه در مقابل چیزی که بدست می آورید شکرگزار باشید اما این شکرگزاری نباید این را در ذهن شما بیاندازد که می توانید دیگر کار نکنید و هرچه که تا به امروز بدست آورده اید کافی است پس در کنار شکرگزاری باید تلاش کنید در ادامه با محصولاتی که من را ثروتمند کردن بیشتر آشنا شوید.

روغن مرغی

استفاده از روغن مرغی در خانم ها باعث پر پشت و پهن شدن ابرو می گردد که داشتن ابرو های پر تاثیر زیادی در زیبایی چهره فرد دارا می باشد . و برای تقویت و ریزش مو هم مالیدن این روغن به موی سر باعث تقویت مو می شود.

و برای به دست آوردن روغن پوست مرغ از دو روش پرس سرد و پرس گرم می توان استفاده کرد که پرس سرد همان دستگاه روغن گیری پوست مرغ است که در این حالت این روغن همه خواص و ویتامین های خود را حفظ می کند و روش پرس گرم همان روغن گرفتن از پوست مرغ است که تکه تکه های پوست مرغ را در ظرفی ریخته و روی حرارت قرار می دهند که در اثر حرارت روغن آن جدا می گردد.

روغن مژه

روغن مژه

با اهمیت به سلامتی اغلب افراد به دنبال خرید محصولات ارگانیک هستند که روغن مژه یکی از آنهاست. بسیاری افراد نیز از مواد و یا وسایل آرایشی آلوئه ورا دارویی به جهت بلند شدن و یا پر حجم شدن مژه های خود استفاده می کنند که این روش نیز مانند اکستنشن مژه موقتی بوده و باعث آسیب به مژه های شما می شود.

ادامه مطلب  خلق ثروت با کسب و کار ارزش آفرین

بسیاری به مصرف داروها و قرص جوشان  فراوان روی آورده اند و به قول مادربزرگان ما هر چیزی را باید خدادادی داشت ولی خوب از  از این نکته که بگذریم هر خانمی دوست دارد که مژه های زیبایی داشته باشد و چه بهتر است که از روشهای ارگانیک برای این کار استفاده کنیم که از دیر باز نیز در میان اجداد ما نیز استفاده می شده است.

برخی از افراد فکر می کنند که اگر در فواصلی مژه های خود را کامل کوتاه کنند پرپشت تر می شود ولی این طور که نمی شود هیچ این پروسه زمان بر است و شما چند ماهی را باید مژه سپری کنید.روغنهای گیاهی همچون کرچک و سیاه دانه از عمده روغنهایی هستند که در این مهم تاثیر به سزایی دارند و با مصرف آن در مدت زمان کوتاهی می توانید مژه های حجیم و زیبایی داشته باشید بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در حل این مسئله کمک فراوانی کند

روغن مژه

 روغن گل

در طب سنتی یا طب مدرن از انواع گیاهان دارویی به صورت مستقیم یا از فرآورده های آن به فراوانی استفاده می شود و روغن گل خالص اصل تازه یکی از انواع پر تعداد روغنهای مالیدنی است که از اين گیاه گرفته و در موارد بسیار مختلف از آن استفاده می شود.

روغن گل سرخ دارای خواص بسیار ویژه و متعدد و از انواع ویتامین و مواد عالی و عطری خوب برخوردار می باشد و به همین دلیل در صنایع مختلف مانند دارو یا عطر سازی از این گیاه زیبا و معطر و پر خاصیت بسیار استفاده می کنند.

ادامه مطلب  سینک توکار سرامیک تبریز

تولید کنندگان به دلیل نیاز بسیار زیاد بازارهای داخلی و خارجی، این روغن گیاهی را با کیفیت عالی تولید و محصول را بسته بندی شده با قیمت بسیار مناسب در بازار توزیع و در دسترس تمام مصرف کنندگان قرار می دهند.

روغن گل

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *