باورهای خود را به سمت پیشرفت سوق دهید

باورهای خود را به سمت پیشرفت سوق دهید

شاید خیلی از ما فقط توانسته ایم بر شغلهای معمولی بسنده کنیم در صورتی که شغلهای دیگری همچون قهوه وجود داشته که می تواند مسیر پیشرفت بیشتری را به سوی ما باز کند.

قهوه تلخ

از آنجایی که بازار صادراتی از طریق معاملات ارزی صورت می پذیرد باعث می شود تا قیمت قهوه تلخ نسبت به بازار داخلی کمی بالاتر باشد و برای فروشنده سود آوری بیشتری را داشته باشد.

قهوه تلخ را می توان از محبوب ترین نوشیدنی های گرم در جهان معرفی کرد که دارای عطر و طعمی خاص و دلپذیر می باشد.

قهوه نوعی نوشیدنی گرم است که آن را از دم کردن دانه های بو داده و پودر شده درخت قهوه تهیه می کنند.

درخت قهوه در مناطق گرم و مرطوب به خوبی رشد می کند و دانه های آن در ابتدا سبز رنگ بوده و در نهایت به رنگ قرمز تیره می رسند.

قهوه پس از نفت دومین کالای تجاری در جهان محسوب می شود و این محصول برای اولین بار در اتیوپی و توسط یک چوپان کشف شد و از آنجا به سایر نقاط جهان راه یافت.

قهوه تلخ

قهوه خرما

جالب است بدانید بسته بندی در محصولات می تواند در مشخص کردن قیمت قهوه خرما بسیار تاثیر گذار باشد به طوری که هر چه مرغوب تر باشد می تواند از قیمت بیشتری برخوردار باشد.

قهوه تلخ انواع مختلفی دارد که از شناخته شده ترین گونه های آن می توان به قهوه روبوستا، عربیکا و لیبرکا اشاره نمود.

قهوه عربیکا از پرطرفدار ترین گونه های قهوه است که نسبت به نمونه های دیگر بیشترین میزان تولید را در جهان دارد، این قهوه مختص کشورهای عربی می باشد.

ادامه مطلب  بدون سرمایه یک اشتغال زایی ایجاد کردم

قهوه روبوستا نوعی قهوه از طعمی تلخ و قوی برخوردار بوده و کافئین موجود در آن بسیار است و هند، ویتنام، اندونزی و برزیل از کشورهای تولید کننده این نوع قهوه می باشند.

قهوه لیبرکا از قهوه های بسیار نادر و کم کشت به شمار می رود و دارای عطر و طعمی متمایز می باشد و این قهوه به دلیل شرایط خاصی که برای کشت نیاز دارد تنها ۲ درصد از کل تولیدات قهوه در جهان را به خود اختصاص داده است.

قهوه خرما

قهوه صد درصد روبوستا

برندهای تولید شده در بازار داخلی می تواند باعث کاهش قیمت قهوه صد درصد روبوستا باشد چرا که توسط تولید کنندهای داخلی به تولید رسیده اند.

قهوه تلخ همان طور که از اسمش پیداست دارای طعمی بسیار تلخ بوده و به همین علت تنها با برخی از ذائقه ها سازگار است.

رنگ آن باتوجه به نوع قهوه و روش های تولید و رست آن از قهوه ای روشن تا تیره متغیر بوده و در برخی موارد سیاه و بژ می باشد.

قهوه صد درصد روبوستا

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *