با اعتماد به نفس لازم به ثروت زیاد رسیدم

با اعتماد به نفس لازم به ثروت زیاد رسیدم

باید به مسیر و مقصد خود اعتقاد داشته باشید و از تمامی ظرفیت های خود برای رسیدن به این هدف استفاده کنید، تجارت در عرصه طعمه ماهی که با نام تجاری تایگر ناتس شناخته می شود یکی از پرسود ترین محصولات تجاری می باشد.

تایگر ناتس

اگر مایل هستید تایگر ناتس یا آجیل ببر را بیشتر بشناسید و در صید ماهی بصورت حرفه ای از آن استفاده کنید، پس با ما همراه باشید. احتمالا در مقالات علمی درمورد تایگر ناتس اطلاعات مختصری بدست آورده باشید و کم و بیش در مورد این محصول شناخت پیدا کرده باشید و حال به دنبال تامین این محصول فوق العاده میگردید.

به هر حال قبل از هر چیزی باید این طعمه شگفت انگیز یعنی تایگر ناتس را معرفی کنیم تا افرادی که کمتر با آن آشنا هستند آن را بشناسند.

تایگر ناتس نوعی ریشه گیاه است که به شکل دانه های ریز ریز و غده شکل زیر خاک رویش می کند و قسمت بالای آن گیاه آن رشد میکند و گیاه بلندی را تشکیل می دهد اما غده های تشکیل شده در زیر خاک محصول اصلی ماست و به درد می خورد.

در دنیایی که استفاده از ترکیبات شیمایی برای تایگر ناتس رو به رواج است، وقتی طعمه طبیعی با کارایی خارق العاده ای وجود دارد مطمئنا صیادان طعمه طبیعی را انتخاب خواهند کرد.

تایگر ناتس

تایگر ناتس ماهی

اولین سوالی که همیشه برای ماهی گیران ایجاد میشود این است که چرا باید تایگر ناتس ماهی را انتخاب کنم؟

تایگرناتس یک طعمه عالی و درجه است اما نه برای همه ماهی ها!!!ما هیچوقت توصیه نمیکنیم که افراد مختلف از یک نسخه استفاده کنند! تایگرناتس برای صید کدام ماهی؟ ‌مطمینا و قاطعانه در جواب این سوال میگویم ماهی کپور! بر اساس مطالعات و مقالات علمی که به ثبت رسیده، تایگرناتس بهترین و مناسب ترین طعمه برای ماهی کپور است.

ادامه مطلب  بادمجان در کنار چه میوه ای بهتر رشد می کند؟

در مقالات دیگر مشخصات کلی طعمه تایگرناتس و علاقه و سلیقه ماهی کپور به این نوع طعمه را کامل شرح دادیم .

می توانید برای مطالعه و همینطور نحوه استفاده از آن برای کپور، مقالات را مورد مطالعه قرار دهید.

یکی از دغدغه ماهیگیران همیشه قیمت طعمه ها بوده و چون استفاده دائم از طعمه ها باعث مصرف زیاد آنها از طعمه ها میشود، همواره به دنبال تامین طعمه با قیمت مناسب هستند.

برای حل این مشکل باید طعمه ها را بصورت فله ای یا عمده ای از شرکت های تولید کننده آنها خریداری کنید. زیرا این امر باعث کوتاه شدن واسطه و پایین آمدن قیمت چشمگیر طعمه می شود.

تایگر ناتس ماهی

تایگرناتس خشک

شاید قبلا در مقالات علمی مختلف نام تایگرناتس خشک به گوش شما خورده باشد و سر سری از کنار آن رد شده باشید و فکر کرده اید یک طعمه معمولی مانند طعمه های دیگر است و الان قصد دارید درمورد آن بیشتر بدانید و از آن در صید ماهی استفاده کنید.

در چند دهه اخیر شاهد استفاده صیادان از طعمه ماهی تایگر ناتس ارزان بوده ایم و این سابقه در اروپا بیشتر قابل شهود است و شاید بتوان تخمین زد که از سال ۱۹۸۰ میلادی تایگرناتس در اروپا بعنوان طعمه ماهیگیری مورد استفاده بوده است و روز به روز استفاده ی این طعمه در سراسر دنیا بیشتر می شود.

حالا میخواهیم بدانیم که واقعا چرا این طعمه آن قدر ها مورد توجه می باشد و صیادان اروپایی عاشق آن هستند. یکی از دلایل اصلی محبوبیت تایگر ناتس در بین صیادان ماهی سوف کامل بودن و در عین حال طبیعی بودن تایگرناتس است.

ادامه مطلب  موفقیت و ثروت بی انتها در زندگی را تجربه نمایید

تایگرناتس خشک

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *