با این روش به موفقیت های چشمگیری رسیدم

با این روش به موفقیت های چشمگیری رسیدم

شاید با خودتان فکر کنید این چه روشی است که توانسته مرا به این موفقیت های چشمگیری برساند و مرا به این جایگاه برساند و برای مردمان شهر و دیارم اشتغال افرینی ایجاد کنم حال در ادامه این مطلب قصد دارم تا شما را با چند نمونه از محصولاتم بیشتر آشنا کنم .

دولومیت سپاهان

بازسازی و شروع به کار اولین و بهترین کوره های مخصوص عمودی برای تولید آهک توسط پارس دولومیت سپاهان به اجرا درآمد و سرپرست این شرکت با ارائه ی طرحهای مختلف و استفاده از تکنولوژیهای خاص  برای ساخت انواع مختلف کوره های تولید آهک و دستگاه های مخصوص هیدراتور باعث پیشرفت در صنعت تولید دولومیت و آهک گردیده است.

اغلب برای تهیه ی مواد اولیه ی نسوز و ساخت آجر نسوز از دولومیت زفره استفاده می نمایند و سنگهای دولومیتی کلسیتی دارای مقادیر بسیاری دولومیت می باشند و دولومیتها به راحتی در داخل اسید کلریکها قابل حل می باشند برای خرید این دولومیتها باید شرکتهای معتبری را بیابید تا بتوانید به صورت عمده از آنها خرید نمایید.

دولومیت سپاهان

دولومیت نهاوند

در جهان معادن دولومیت نهاوند که در منطقه آردوشان قرار دارد به لحاظ مرغوبیت و کیفیت حرف اول را می زند. در ایران به علت نبود فناوری به روز، معمولا این سنگ معدن سیلیس با ارزش باید به صورت خام و با کمترین قیمت برای ساخت بدنه هواپیما به کشورهای دیگر صادر شوند.

از تغییراتی که در سنگ آهک ایجاد می شود، دولومیت به وجود می آید که نوعی سنگ دگرگونی می باشد. دولومیت کلسینه نهاوند جزئی از این سنگها می باشد و با کیفیت بالا تولید و وارد بازار می گردد. این سنگها به دلیل زیبایی و رنگهای مختلفی که دارند و همچنین انواع متنوع آنها، به عنوان سنگ زینتی شناخته می شود و برای بسیاری از دکوراسیونها از آن استفاده می کنند.

ادامه مطلب  مثل آب خوردن کلید ثروت را به دست آورید

دولومیت نهاوند
دولومیت خام

یکی از ویژگیهایی که باعث شده تا دولومیت خام رسوبی از ارزش بالایی برخوردا باشد خصوصیت مقام بودن آن است به گونه ای که در تماس به آب به راحتی حل نمی شود و در برابر ترکیبات اسیدی دوام بالایی را در حفظ خود دارا می باشد. این ماده درواقع از پودر سنگ آهک بوجود می آید و پس فرایندی دچار کاهش وزن می شود تا حدی که دچار فضاهای بازی می شوند و می توان ماده های گازی و نفتی را در خودشان جای دهند. صنعت فولاد از این ماده به عنوان استحکام سازی در سنگ آهن استفاده می کنند و در برخی از موارد افرادی که دارای سولهای دامی هستند از این نوع برای تغذیه طیور خودشان استفاده می کنند. نوعی از دولومیت که به اسم کلسیتی موجود می باشد و درصد بالایی از این نوع را در خود دارا می باشد.

دولومیت خام

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *