با این منسوجات گنجی از طلا و پول خواهید داشت

با این منسوجات گنجی از طلا و پول خواهید داشت

یکی از انواع منسوجات که می تواند شما را پولدار کند، پارچه است پارچه محصولی است که مردم در طول شبانه روز در هر دقیقه و ثانیه از آن استفاده می کنند و با توجه به نکاتی که به آن اشاره کردیم این محصول می تواند کسب و کاری سودمند با سطح درآمد بالا باشد. در ادامه چند نوع پارچه را به شما معرفی می کنیم.

پارچه ویسکوز

پارچه ویسکوز یا ریون معمولا به عنوان جایگزینی برای پنبه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت پارچه ویسکوز بسیار مهم است و در ادامه به عوامل آن می پردازیم. این پارچه بسیاری از ویژگی ها را با پنبه به اشتراک می گذارد، اما در بعضی از حالت ها ممکن است تولید آن ارزان تر باشد. بیشتر مشتریان نمی توانند تفاوت بین ویسکوز و پنبه را بدون دست زدن به آن تشخیص دهند و چون این پارچه از مواد ارگانیک ساخته می شود، لذا بعضی از اوقات نسبت به پارچه های کاملا مصنوعی مانند پلی استر، برتر دیده می شود. این پارچه برای بیشتر کاربردهایی که از پنبه استفاده می شود، می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.

پارچه ویسکوز

پارچه ترمه

این پارچه غالبا از ابریشم طبیعی تهیه میشود. به همین دلیل استحکام بالایی دارد. این دلایل بر قیمت پارچه ترمه تاثیرگذار است در خانه از پارچه ترمه همچون سجاده و رومیزی با وجود ضخامتی که دارند و محکم بودن الیافشان در برابر مواردی همچون رطوبت و نور آسیب پذیر هستند. ترمه به علت داشتن الیاف ابریشم بسیار حساس است. برای شستشو و تمیز کردن این پارچه بهترین شیوه خشکشویی و یا بخارشویی آن است. شستشوی حجم زیادی از این پارچه با توجه به ضخامت و حساس بودن آن در خانه علاوه بر اینکه کار پر زحمتی است، این امکان را هم دارد که مواد شوینده به درستی از سطح آن پاک نشوند و پارچه دارای لکه شود و آسیب ببیند.

ادامه مطلب  با یادداشت کردن می توانید به مسیر موفقیت نزدیک تر شوید

پارچه ترمه

پارچه کرسپو

از اصلی ترین مزیت های پارچه کرسپو می توان به ساختار لطیف و بسیار نرم این محصول اشاره داشت. همچنین قیمت پارچه کرسپو مهم است، پارچه کرسپو علاوه بر نرمی فراوان بدن نما نیست و اگرچه در ساختار آن از نخ استفاده شده اما دارای این مزیت فوق العاده است. این پارچه در دوخت لباس های مختلف نیازی به آستر نیز ندارد. پارچه کرسپو دارای حالت ابر و بادی بوده که زیبایی بیشتر آن کمک بسیار زیادی را می کند. ریزش و ایستایی این مدل از پارچه ها نیز متوسط می باشد. به طور کلی نمی توان معایبی را برای پارچه کرسپو مشخص نمود، چرا که این پارچه نمونه تکمیلی از پارچه های نخی است. نیاز است که بدانید این پارچه خاصیت کشسانی ندارد و همچنین رنگ آن همواره ثابت خواهد ماند. به وسیله این پارچه می توان لباس های مختلفی همچون شومیز، مانتو، دامن، سرهمی، تیشرت، لباس ساحلی و … تهیه کرد.

پارچه کرسپو

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *