ماهی دریایی

با ماهی در مدار ثروتمند شدن قرار گرفتم

امروزه بسیاری از افراد به دنبال بهترین مکان برای سرمایه گذاری می گردند تا به ثروت برسند، من به شما می گویم که سرمایه‌ گذاری روی دانش بهترین سود را دارد. پس از آن که دانش خود را در زمینه پولسازی ارتقا دادید آن گاه انبوهی از ایده ها به سراغتان خواهد آمد. من با همین تکنیک توانستم در حوزه ی ماهی به یک ثروت چشمگیر برسم.

ماهی شیر سفید

نام عمومی ماهی شیر سفید در اکثر کشور ها شیر است اما در برخی نواحی، نام های دیگری نیز به آن اطلاق می شود، به عنوان مثال، در زبان تاهیتی به این ماهی هاوایی گفته می شود و یا در اندونزی آن را با اسامی باندنگ و بولو می شناسند. از مشخصات مهم ماهی شیر سفید، تقارن ظاهری بین باله ها و همچنین دم آن است که حرکت را در اقیانوس ها و دریا های متلاطم برای او آسان تر می کند.

جالب است بدانید طول برخی از انواع این ماهی، به بیش از یک و نیم متر می رسد، اما میانگین طول همه انواع در حدود یک متر تخمین زده می شود و با توجه به اینکه گوشت خوبی نسبت به استخوان و سایر ضایعات دارد، یک ماهی خوراکی عالی به شمار می آید.

ماهی شیر سفید

ماهی سالمون مشهد

امروزه ماهی سالمون مشهد به دلیل وزن بالاتر و تغذیه خاصش که منجر به تغییر رنگ گوشت آن می شود، هزینه های تولید بالاتری دارد. هرچه اندازه این ماهی بزرگتر و گوشت آن سفت تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است و در بازار دارای قیمت بیشتری خواهد بود.

ادامه مطلب  با کم کردن استرس های کاری به رشد و موفقیت رسیدم

بسته بندی ماهی سالمون مشهد با استفاده از استرچ فیلم با قابلیت کشسانی و روش اسکین پک جهت حفظ کیفیت ماهی انجام می گیرد.

مهم ترین ویژگی محصول، وجود امگا۳ و اسید های چرب است که باعث کاهش التهاب گوارشی، تنظیم فشار خون و جلوگیری از سرطان می شود.

ماهی سالمون مشهد

ماهی دریایی

ماهی حلوا سفید یکی دیگر از انواع ماهی دریایی بدون استخوان به شمار می آید که گوشت آن به راحتی از استخوان جدا شده و دارای تیغ های کمی است. این ماهی به واسطه طعم لذیذ و خواص بی نظیر خود از محبوبیت بالایی برخوردار است.

دریاچه مازندران یا خزر یکی از پهناور ترین مناطق آبی در کل جهان است که به همین دلیل با نام دریای مازندران نیز شناخته می شود. این دریاچه دارای ذخایر ارزشمندی از انواع ماهی دریایی بوده و علاوه بر تأمین نیاز داخلی کشور، صادرات به کشور های همسایه را نیز پشتیبانی می‌ کند. ماهی یکی از مواد غذایی با ارزش در کل جهان است که حدود ۱۷٪ پروتئین جانوری مورد نیاز مردم را تأمین می کند.

ماهی دریایی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *