با کارآمدترین شغل گنج ثروت را به دست آوردم

با کارآمدترین شغل گنج ثروت را به دست آوردم

امروزه یکی از محصولات پرکاربرد و پرکشش محصولاتی نظیر لیمو عمانی، شیره انگور و چوب گردو می‌ باشد چرا که این محصولات توانسته اند با جایگاه بالایی که دارند در بازار خرید و فروش داغی داشته باشند و نسبت ‌به سایر محصولات پیشی بگیرند با توجه به ویژگی‌ های خواص این محصول تصمیم گرفتم وارد عرصه این محصولات شوم و در مدت کوتاهی مسیر چند ساله ثروت را بپیمایم، بنابراین توصیه می ‌کنم با من همراه باشید تا این محصولات عالی را بهتر بشناسید.

چوب گردو

چوب گردو به خاطر ویژگی های منحصر به فردش از جمله نیمه سنگین بودنش، انعطاف و کشش و مقاومت آن در موارد زیادی کاربرد دارد از جمله منبت کاری، خراطی، کنده کاری، ساخت مجسمه و درب و پنجره. عیب چوب درخت گردو گران بودن قیمتش است. پایتخت گردو در ایران تویسرکان همدان است. در ایران ۱۵۳ هکتار گردو در سی استان کشور کشت می شود. ایران هم جزء واردکنندگان چوب گردو است و هم جزء صادرکنندگان آن. عوامل زیادی بر قیمت چوب درخت گردو موثرند که برخی از آن عوامل عبارتند از: -۱ نقش و نگار چوب -۲ رنگ خاکستری مایل به قهوه ای آن-۳ استحکام چوب-۴ کرم زدگی یا نداشتن کرم زدگی ۵- داشتن سوراخ در بین بافت چوب.

چوب گردو

خواص لیمو عمانی

در منابع متعددی ذکر شده است که خواص لیمو عمانی خشک به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی به عنوان محصولی در پیشگیری از سرطان شناخته می شود. پس از طی فرآیند خشک شدن لیمو های ترش و کوچک، لیمو عمانی بدست می آید و رنگ آن به قهوه ای تیره تبدیل می شود. باید در هنگام خرید لیمو عمانی خشک به این نکته دقت کنید که درشت و تیره بودن این محصول رابطه ی مستقیمی با کیفیت و مرغوبیت محصول دارد؛ مصرف لیمو عمانی می تواند در اثربخشی به یک سیستم هضم سالم کمک کرده و همچنین باعث کاهش فشارخون و کلسترول شود؛ به طور معمول لیمو عمانی خشک شده به روش آفتابی دارای پوسته ای به رنگ قهوه ای روشن و درون آن سیاه رنگ می باشد.

ادامه مطلب  خلق ثروت با کسب و کار ارزش آفرین

خواص لیمو عمانی

خواص شیره انگور برای کودکان

در ارتباط با خواص شیره انگور برای کودکان می توان گفت، در قدیم که داروهای شیمیایی و پزشک در بین مردم به خصوص روستاییان مرسوم نبود، دادن شیره انگور سفید به نوزاد یک درمان خانگی عادی به نظر می رسید که با پیشرفت علم پزشکی و ماشینی شدن زندگیها و حساسیت و سختگیری روی تغذیه نوزاد و کودکان رایج گردید که در این صورت دادن هر غذایی در سال و ماه به خصوص به نوزاد زیر نظر پزشک اطفال و مرکز بهداشت انجام گردید. دانستن خواص فراوان و کاربردهای شیره انگور برای نوزاد ۵ ۱۱ ۱۰ ماهه می تواند در رشد آنها تاثیر به سزایی بگذارد و اطمینان مادران برای دادن شیره انگور به نوزادان خود را بیشتر کند. طبع خود انگور در اصل گرم می باشد و از آنجایی که شیره آن از فرآورده های این محصول می باشد، شیره به دست آمده از آن به مراتب قوی تر و پر خاصیت تر از خود انگور می باشد.

خواص شیره انگور برای کودکان

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *