کیوی سر باغ

با کمک این محصول تبحر لازم برای ثروتمند شدن را کسب کردم

زمانی ‌که به ‌دنبال یک کسب‌ و کار پر درآمد بودم با مشاوره گرفتن افراد متخصص با روش ‌های نوین تجارت آشنا شدم و توانستم در حوزه میوه کیوی بدرخشم و ثروت زیادی را کسب کنم. ئر اینجا قصد دارم شما را با انواع سود ده این میوه آشنا کنم.

کیوی طلایی

لازم به ذکر است که بیشترین تولید کیوی طلایی در ایران در منطقه چوبر تالش انجام می گیرد که ۹۵ درصد تولید استان گیلان را به خود اختصاص داده است. به دلیل استقبال زیاد از این محصول در داخل و خارج ایران تولید این محصول در دیگر شهرهای شمالی ایران نیز رونق گرفته است. امروزه گونه های مختلفی کیوی مانند کیوی هایوارد ،کیوی سبز، کیوی زرد یا طلایی در دنیا کشت می شود. کیوی طلایی میوه ای است که به رنگ زرد و به صورت بیضی شکل بوده پوسته آن کرک مانند و دارای طعمی بسیار شیرین است.

کیوی طلایی

کیوی در تنکابن

مشخصاتی که کیوی در تنکابن دارد آن را در بین مردم سراسر دنیا محبوب کرده است. این مشخصه ها شامل اندازه درشت و مناسب، رنگ خوب و سالم بودن سورت بندی دقیق طعم و مزه بسیار عالی و بسته بندی های با کیفیت می باشد. این امر همواره زمینه مناسبی را برای سرمایه گذاران این محصول فراهم می آورد تا بتوانند ارز آور ترین محصول کشاورزی ایران را خریداری نموده و صادرات آن را انجام دهند. از آنجایی که کیوی یک میوه بسیار حساس است حتماً باید بسته بندی آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد که ارتفاع بسته بندی کوتاه بوده تا هوای تازه در میان میوه ها جریان داشته باشد و از پوسیده شدن آن ها طی مراحل حمل و نقل و فروش محصول جلوگیری کند.

ادامه مطلب  با کسب و کار لوله اتصالات بین من و ثروت برقرار شد

کیوی در تنکابن

کیوی سر باغ

کیوی یکی از میوه های صادراتی جهان است میوه کیوی سر باغ در استان های شمالی کشور ما کشت می شود. اگر بخواهیم میوه کیوی را از سر باغ به قیمت مناسب خریداری کنیم استان های مازندران گیلان گلستان بهترین گزینه هستند. قیمت خرید میوه کیوی بستگی به اندازه نژاد و ارگانیک بودن آن دارد همچنین حمل و نقل یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار برقیمت است وجود واسطه ها قیمت میوه را افزایش می دهد. وزن میوه کیوی از ۴۰ گرم تا ۳۰۰ گرم متغیر است و میوه های ریز با وزن کم بازار مصرفی ندارند و در صنایع تبدیلی و آرایشی مصرف می شوند.

کیوی سر باغ

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *