بدون سرمایه یک اشتغال زایی ایجاد کردم

بدون سرمایه یک اشتغال زایی ایجاد کردم

شاید با خودتان بگویید چگونه می شود بدون سرمایه یک اشتغل زایی ایجاد کرد و بگویید این نشدنی است ولی من این کار را انجام دادم فقط کافی است راه درست را پیدا کنید و قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنید حال در ادامه این مقاله قصد دارم تا شما را با چند نمونه از محصولاتم بیشتر آشنا کنم.

بوقلمون بوربون

در مدت زمان کوتاهی با استفاده تجهیزات مختلف آنها اقدام به تولید جوجه های بوقلمون بوربون زنده و قرقاول صحرایی می کنند که به راحتی می توانند از جوجه های تولید شده در زمینه های از قبیل تولید گوشت و تخم بوقلمون و همچنین جهت تکثیر این طیور استفاده کنند. افراد برای راه اندازی این زیستگاه تولیدی باید شرایط مناسبی را برای رشد و پرورش این پرنده ایجاد کنند که این شرایط را می توان زمین مناسب که از مکانهای مسکونی نسبت دور باشد چون این پرنده نسبتا حساس بوده و بیماریهای مشترک با انسان دارد که هر چه از مناطق مسکونی دور تر باشد افراد در تولید و پرورش این طیور موفق خواهند بود. این زمین مناسب باید در کنار حیاط سقف نیز داشته باشد و حتما از امکاناتی از جمله برق، گاز و آب برخوردار باشد چون همه این مواردی که بیان شده به پرورش عالی و موفقیت آمیز این بوقلمون کمک بسیاری می کند و افراد به راحتی می توانند به اهداف خود در زمینه پرورش بوقلمون ماده زنده برسند.

بوقلمون بوربون
بوقلمون پرورشی

نکات بسیار زیادی در زمینه پرورش بوقلمون پرورشی وجود دارد که با رعایت آنها می توان به نتیجه ای دلخواه دست پیدا کرد از جمله شرایط نگهداری و مکان مناسب برای پرورش آنها و بحث تغذیه بوقلمونها که بسیار مهم می باشد اگر بوقلمونهای پرورشی گوشتی باشند باید مواد غذایی خاصی برای آنها در نظر گرفته شود معمولا مواد غذایی پروتئین دار می تواند برای رشد سریع تر و گوشتی شدن آنها مناسب باشد اما نسبت آن نیز نباید سیار زیاد باشد زیرا به دلیل تحرک کمی که دارند ممکن است باعث مشکلاتی در راه رفتن برای آنها شود.

ادامه مطلب  با کمک این محصول تبحر لازم برای ثروتمند شدن را کسب کردم

همان طور که گفتیم مواد غذایی بسیار مفیدی در گوشت بوقلمون سفید وجود دارد از جمله این مواد می توان به انواع پروتئینها و چربی اشاره کرد این گوشت حاوی حدود ۱۳۰ الی ۱۴۰ کالری می باشد میزان چربی آن به طور متوسط ۳ و نیم گرم می باشد پروتئین موجود در آن نیز در حدود ۲۵ گرم خالص است

بنابراین یک ماده غذایی بسیار انرژی زا و پر کالری می باشد نکته ای که در مورد ارزش غذایی گوشت بوقلمون وجود دارد عدم وجود کربوهیدرات در آن می باشد.

بوقلمون پرورشی
بوقلمون زنده

بوقلمون زنده فواید زیادی برای بدن دارد.همه افراد تا حدی با مضرات و فواید مواد خوراکی مختلف آشنایی داشته و به خوبی می دانند چربی تا چه اندازه می تواند سلامت قلب و عروق را به خطر انداخته و موجب بروز سکته قلبی، فشار و کلسترول خون بالا شود به همین دلیل گنجاندن یک گوشت خوشمزه در رژیم غذایی که چربی پایینی دارد می تواند تا حد زیادی شرایط سلامت بهتر ما را تضمین کند. بوقلمون دارای دو نوع مختلف گوشت بوده به طوری که قسمت سینه گوشت سفید و قسمت رانها گوشت قرمز دارد و به خوبی می توان گوشت قرمز بوقلمون را جایگزین گوشت قرمز گاوی یا گوسفندی کرد بدون آنکه تغییر محسوسی در مزه آن احساس شود. در مورد بوقلمون آنچه بیش از همه مورد توجه قرار می گیرد همین بخش از گوشت قرمز پرنده است که دارای سطح بالاتری از ویتامینها و مواد معدنی در مقایسه با گوشت سفید بوده اما کمی چربی آن بالاتر است و کالری بیشتری در بدن بوجود می آورد. جالب آنکه بوقلمونهایی که در مزارع و علفزارها پرورش داده شده اند سطح بالاتری از امگا ۳ و دیگر ارزشهای غذایی دارند و به همین دلیل تقاضا برای خرید بوقلمونهای محلی بیشتر می باشد.

ادامه مطلب  خودم را دوست داشتم و به ثروت رسیدم

بوقلمون زنده

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *