بهترین مارک زیر انداز مسافرتی

بهترین زیرانداز مسافرتی (راهنمای خرید)

زیرانداز مسافرتی وسیله ای مناسب و ضروری برای سفر است. این وسیله قیمت مناسبی دارد و در مدل های مختلفی عرضه می شود. اگر عاشق لذت بردن از طبیعت و سفر هستید، حتما به زیرانداز مسافرتی نیاز خواهید داشت.

یکی از مزیت های زیرانداز مسافرتی سبکی و جمع و جور بودن آن و همچنین حمل راحت آن است. در خرید زیرانداز مسافرتی به سایز آن توجه کنید که بسته به تعداد نفرات مشخص می شود. زیرانداز  مسافرت در سایزهای ۱، ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۲ و ۱۸ نفره تولید می شوند.

راهنمای خرید بهترین زیر انداز مسافرتی

بهترین زیرانداز مسافرتی چه انگیزه شما یک سفر یک روزه خانوادگی باشد یا یک سفر هیجان انگیز به قله و تجربه طبیعت در دامان طبیعت، یک زیرانداز مسافرتی خوب باید یکی از مهم ترین لوازم جانبی کوله پشتی شما باشد.

زیرانداز یکی از مهم ترین اقلام موجود در لیست وسایل پیاده روی است که در سفرهای خانوادگی، پیاده روی، کوه نوردی، صخره نوردی، ورزش های داخل سالن و حتی سفرهای یک روزه مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا تا به حال در سفر بوده اید، وسط راه توقف کرده اید و می خواهید کمی استراحت کنید، اینجاست که به یک زیرانداز جاده ای ضخیم و ضد آب نیاز دارید. حصیر ضخیم و نرم  مسافرتی در هر مکانی از پارک گرفته تا جنگل و دریا قابل استفاده است، در واقع می توان گفت که این وسیله ضروری است و محدودیتی برای استفاده در مکان های خاص ندارد.

زیرانداز مسافرتی چی بخرم

انواع مختلف زیرانداز سفری و مسافرتی

زیرانداز مسافرتی حصیری

این نوع حصیر از چوب ساخته شده و دقیقا مشابه حصیر سنتی است و از مزایای این حصیر می توان به سبکی و عدم گیرکردن خار و غبار اشاره کرد.

زیرانداز مسافرتی ضد آب

این نوع زیرانداز درست مانند یک زیرانداز پارچه ای است با این تفاوت که کمی ضخیم تر است و آب را جذب نمی کند. برای استفاده در سطوح مرطوب مناسب است. می توانید از این پد در کنار رودخانه و ساحل استفاده کنید.

زیرانداز مسافرتی پلاستیکی

این نوع زیانداز از نظر بافت و ظاهر مانند حصیر است با این تفاوت که حصیر به جای چوب از پلاستیک بافته می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این حصیر، طول عمر بیشتر آن نسبت به زیرانداز های حصیری چوبی است.

زیرانداز مسافرتی برزنتی

این نوع زیرانداز از پارچه مقاوم ساخته شده است، این زیرانداز ها نسبت به مدل های قبلی فضای کمتری را اشغال می کنند. تنها ایرادی که دارند این است که برای نشستن چندان راحت نیستند، یعنی به راحتی می توانید ناهمواری کف را احساس کنید.

زیرانداز مسافرتی بادی

در واقع می توان گفت کوچکترین زیزانداز مسافرتی از نوع بادی است که برای استفاده از این تشک ها نیاز به یک پمپ برای باد کردن آن ها دارید. این زیرانداز ها را نمی توان در مکان هایی که امکان سوراخ شدن آنها وجود دارد استفاده کرد.

بهترین زیر انداز مسافرتی

بهترین مارک زیرانداز مسافرتی کدام است؟

  • زیر انداز سفری آویده
  • زیر انداز سفری ۸ نفره گوگانا
  • زیر انداز سفری ۴ نفره مدل یونیک

ویژگی های بهترین زیر انداز مسافرتی

در انتخاب بهترین زیر انداز مسافرتی حتما به نکات زیر توجه کنید:

  1. وزن زیادی نداشته باشد.
  2. دارای الیاف قوی و بادوام باشد.
  3. قابل شستشو باشد.
  4. باید کوچک باشد و هنگام تا شدن فضای کمی را اشغال کند.
  5. تا حد امکان نرم باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *