به راحتی شکستن بادام به ثروت رسیدم

به راحتی شکستن بادام به ثروت رسیدم

پول تنها چیز مهم زندگی نیست، همه چیز هم نیست، اما نقش بسیار اساسی در زندگی ما دارد. بسیاری از مشکلاتی که جامعه امروز ما با آن درگیر است منشا آن فقر می باشد. من از زمانی که کسب و کار جدید خود را در حوزه بادام آغاز کردم توانستم با فقر بجنگم و به شکل غیر قابل باوری توانستم به درآمد میلیاردی که می خواستم برسم.

بادام سنگی شیرین

امروزه بادام سنگی شیرین به صورت خاص نمونه ای از بادام با پوست چوبی است که این نمونه از بادام بهترین محصول برای نگهداری در طویل مدت است زیرا در هر نوبت برای مصرف می توان تعدادی از آن را شکست و به صورت تازه مصرف نمود.

پر واضح است که بادام دارای انواع ویتامین و مواد عالی بسیار و میزان زیادی فیبر گیاهی است اما باید بدانید که تمام این مزایا در صورت استفاده صحیح در میزان مناسب به بدن خواهد رسید.

با استفاده بیش از حد ممکن است حتی خوراکی و آجیل بسیار عالی مانند بادام نیز سبب ایجاد اختلال در بدن شود و بجای داشتن مزایا مضراتی نیز داشته باشد.

این که آیا بادام سنگی مضرات داشته باشد یا خواص کاملا بسته به شخص و میزان مصرفی است که از این محصول می کند.

بادام سنگی شیرین

بادام سنگی تلخ

از مشخصات بادام سنگی تلخ می توان به نوع مواد اولیه آن و یا حتی بسته بندی آن اشاره کرد. اما دلیل اصلی تلخ و سمی بودن بادام تلخ وجود ماده ای به نام اسید هیدروسیانیک است.

در بدن انسان به سم سیانید تبدیل شده بنابراین نباید در خوردن آن زیاده روی کرد چون با مصرف۷ عدد بادام تلخ انسان دچار مسمومیت غذایی می شود. اما ناگفته نماند که بادام تلخ در ترکیب خود مواد مغذی فراوانی خواهد داشت.

ادامه مطلب  راز موفقیت ثروتمندان جهان را بدون هزینه بیاموزید

به همین سبب از روغن آن در تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی مثل: صابونها، کرمهای نرم کننده، لوسیون بدن و غیره استفاده می شود.

بادام سنگی تلخ

بادام سنگی صادراتی

در سالهای اخیر فروش بادام سنگی صادراتی نیز در کنار نوع پوست دار بادام سنگی به صورت عمده و خرده انجام گرفته که طبعا به دلیل مشخصات شاخص آن دارای متقاضیان خاصی نیز بوده است.

لذا نوع مغز شده بادام، به صورت فله ای و بسته بندی عرضه می گردد ولی بهتر است برای استفاده در مکانهای مختلف نظیر سر کار یا مدرسه همواره از نوع بسته بندی شده با حجم کم استفاده نمود.

بادام سنگی پوست دار در آجیلهای مخلوط نیز به کار رفته و به عنوان یک قلم مهم و ارزشمند در آجیل خام مورد تقاضا است.

از این رو خریداران عمده این محصول برای تهیه ترکیب آجیل خام جهت فروش، سفارشهای عمده ای را برای بادام سنگی به ثبت می رسانند.

بادام سنگی صادراتی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *