تنها روش پولدار شدن با کمترین سرمایه

تنها روش پولدار شدن با کمترین سرمایه

خیلی از جوان های کشور می شناسم که به علت نداشتن سرمایه کلان نتوانسته اند کسب و کار خود را داشته باشند من به شما راهی ثروت را نشان می دهم که نیاز به ثروت زیاد هم ندارد، تفاله همین روش من هست.

تفاله مرکبات

عمده خرید تفاله مرکبات خوراک دام عمده نقش قابل توجهی در کاهش هزینه های خوراک دام دارد؛ آیا قیمت تفاله مرکبات مانند خوراکهای دانه ای وارداتی گران قیمت، دچار نوسان شدید می شود؟

آیا تفاله مرکبات پاسخگوی نیاز دام در طی روز می باشد؟

همانطور که می دانید مواد مغذی موجود در جیره یعنی دوفاکتور اصلی میزان انرژی و درصد پروتئین در ارتقای کیفیت جیره نقش مهمی را ایفا می کند و در کیفیت محصولات دامی مانند شیر در دامهای شیرده و گوشت دامهای پرواری تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

تفاله مرکبات

تفاله لیمو ترش

فروش تفاله لیمو ترش و تفاله سایر مرکبات یکی از پر فروش ترین تفاله های میوه جات می باشد و همه روزه به متقاضیان این محصول افزوده می شود.

تفاله لیمو ترش خوراک دام بسیار خوش طعم و لذت بخش و از نظر ارزش غذایی مقوی و مغذی می باشد و در عین خوش خوراک بودن و مقوی بودن از قیمت مناسبی برخوردار می باشد لذا در ضریب تبدیل خوراک دام نقش موثری دارد.

تفاله لیموی تازه گاها با ایجاد شرایط مناسب در درون پلاستیکهای مشبک و هوای خارج شده تا دو ماه هم قابل نگهداری می باشد اما برای مدت طولانی تر باید در سیلوها و یا در کارخانجات تولید خوراک دام، تفاله ها را با حرارت خشک و سپس آسیاب کرده و به دامداران عرضه کنند.

ادامه مطلب  یک شبه پولدار شدن را این افراد تجربه کرده اند

تفاله لیمو ترش

تفاله سیب

بهتر است تا این مورد را بدانید که تفاله سیب و پودر ترکیبی انواع میوه ها برای خوراک دام با قیمت مناسب در مجموعه ما به فروش می رسد و فراورده جانبی از انواع میوه ها می باشد و از ترکیب تفاله انواع میوه ها مانند تفاله سیب، تفاله انگور، آلبالو، خرما، توت، لیمو و غیره که بر اساس فصل برداشت دو یا چند نوع تفاله را ترکیب و یک محصول با ارزش ومغذی جایگزین بخشی از خوراک دام در جیره دام قرار می گیرد.

پودر ترکیبی انواع تفاله میوه ها محصول خوش خوراک و خوش طعم، با قیمت مناسب و مقرون به صرفه، حاوی پروتئین و انرژی برای دام می باشد و می توان به عنوان منبع غنی از انواع ویتامینها، مواد معدنی و آنتی اکسیدانها از آن نام برد. توصیه ما به دامپروران عزیز این است که پودر تفاله میوه جات را از مراکز معتبر که نکات بهداشتی و استاندارد به صورت کامل رعایت شده، خریداری کنند.

تفاله سیب

 

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *