برنج کامفیروزی در شیراز

توانایی ‌هایم را بکار بستم و پولدار شدم

برای اشتغال در هر کاری بایستی یکسری مهارت ‌ها و توانایی ‌ها را داشته باشیم افراد موفق همواره یکسری استعدادهای ذاتی و  مهارت ‌های اکتسابی را بکار می ‌بندند تا در شغل خود موفق گردند. یکی از مشاغل سودآور که نیاز به هوش و استعداد بالایی دارد تجارت کردن می‌ باشد. من توانستم با این حوزه سودمند که در ادامه به آن اشاره شده‌ است به ثروت بالایی برسم.

برنج سون استار

برنج سون استار در کیسه هایی با وزن های مختلف به بازار عرضه می شوند اما معمولا حجم این کیسه ها از ۱۰ کیلوگرم فراتر نخواهد رفت. انتخاب برنج سون استار می تواند تضمین کننده یک خرید مطمئن باشد زیرا علاوه بر نرخ مناسبی که دارد، پخت آسانی هم خواهد داشت. بهتر است هنگام خرید برنج پاکستانی حتما آن را از میان محصولاتی با هولوگرام معتبر و دارای نشان استاندارد انتخاب کنید. این تصور که تفاوتی ندارد کدام نوع از برنج پاکستانی خریداری شود کاملا اشتباه است زیرا فقط برخی از انواع برنج پاکستانی مانند سون استار، دارای کیفیت مرغوب هستند.

برنج سون استار

برنج کامفیروزی در شیراز

از ویژگی های محصول برنج کامفیروزی در شیراز طبیعت گرم آن می باشد که علاوه بر ارزش غذایی ارزش دارویی هم دارد که همین امر باعث می شود سرانه خرید بالایی در کشور به خود اختصاص بدهد. امروزه شهرهایی نظیر گیلان گرگان و مازندران قطب تولید برنج در کشور محسوب می شوند اما برنج کامفیروزی به دلیل عطر طعم و طبع گرم باعث می شود که درصد بالایی از تقاضا را به خود اختصاص دهد. برنج یکی از غذاهای ثابت ایرانی هاست و برنج کامفیروز یکی از برنج های پرطرفدار می باشد که عطر و طعم بسیار خوبی دارد، در این مطلب به نحوه تشخیص اصل بودن آن با درجه کیفی اعلا می پردازیم. این برنج در استان فارس در شهر شیراز کشت می شود و عطر خاص آن نیز به دلیل محل مناسب و مطلوبی است که در آن کشت شده است. از ویژگی های دیگر این محصول می توان به این اشاره کرد که بعد از پخت نرم می شوند و نسبت به برنج های ایرانی مقدار بیشتری قد می کشند.

ادامه مطلب  خرید مشعل صنعتی کوره

برنج کامفیروزی در شیراز

برنج تایلندی تنظیم بازار

کیفیت برنج تایلندی تنظیم بازار در مقایسه با برنج های پاکستانی، هندی، بهتر می باشد و مردم نیز استقبال بیشتری از این نوع برنج دارند. تنوع این محصول آنقدر زیاد است که در اینجا فقط به نمونه هایی از آن می توان اشاره کرد. نوعی برنج تایلندی به نام هومالی وجود دارد که از کیفیت بالایی در مقایسه با انوع دیگر برنج های خارجی دارد. برنج سفید تایلندی یکی دیگر از برنج های مرغوب خارجی است که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. نوع بسته بندی برنج بسیار مهم است تا از نور و رطوبت در امان باشد، برنج تایلندی در بسته بندی های جدید با وزن های ۵ و ۱۰ کیلوگرمی عرضه می گردد همچنین بسته بندی مناسب از ورود حشرات موذی به داخل برنج جلوگیری می کند.

برنج تایلندی تنظیم بازار

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *