توپ پلاستیکی قدیمی

توپ پلاستیکی بادی قدیمی تهران

در مورد کیفیت توپ پلاستیکی توضیحاتی داده شد و دانستید که توپ پلاستیکی از نظر ساختار و کیفیت پیشرفتهای زیادی کرده است و تولیدکنندگان آن در جهت بهترین عملکرد همواره تلاش زیادی کرده اند و شما نیز در تهران یا سایر شهرها نیز می توانید بهترین توپ پلاستیکی را خریداری کنید.

درباره توپ پینگ پنگ توضیحاتی داده شد و در ادامه شما می توانید بر اساس استاندارد و کیفیتهای حرفه ای آن را خریداری کنید این توپها در سه درجه بندی ۱ تا ۳ ستاره تقسیم بندی می شود شاید شما توپ پینگ پنگ را با ستاره های بیشتری مشاهده کنید که لازم است بدانید این موارد اغلب جنبه تبلیغات را داشته و ممکن است کیفیت پایین تری را نیز داشته باشد.

توپ پلاستیکی بادی قدیمی تهران

درجه بندی ستاره ها بر روی توپ پلاستیکی تهران به این معنا است که هر چه ستاره درج شده بیشتر باشد کیفیت و مقاومت آن نیز بهتر است و توپهای مسابقاتی و حرفه ای را اگر می خواهید تهیه کنید حتما به استانداردهای فدارسیون تنیس که روی آن درج شده است توجه داشته باشید به این صورت که ITTF روی آن درج شده است و همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم اگر به دنبال توپ تفریحی یا تمرینی هستید می توانید از یک و دو ستاره آن استفاده کنید به این دلیل که قیمت آن منطقی است و نیاز شما را برطرف می کند.

در هنگام خرید عمده توپ پینگ پنگ دقت داشته باشید که از مراکز معتبری آن را خریداری کنید تا بتوانید در هنگام استفاده بازده ای بهتری را ببینید و برای اینکه جنس نا مرغوب را خریداری نکنید بهتر است که از مراکز معتبر آن را خریداری کنید.

ادامه مطلب  سرامیک نگرانی از فقر بی پولی را درمان کرد

توپ پلاستیکی قدیمی

همان طور که می دانید و به شما نیز گفتیم توپ پلاستیکی قدیمی به این صورت استفاده می شد که برای خرید از دو توپ پلاستیکی استفاده می شد به طوری که توپ اولی را پاره کرده و آن را به صورت لایه ای روی توپ سالم قرار می دانند و این کار باعث این شده بود که توپ پلاستیکی به راحتی کم باد نشود و یا دچار سوراخ شدگی در خود نشود.

توپ پلاستیکی قدیمی

برای لایه کردن توپ پلاستیکی قدیمی نیاز هست تا ابتدا توپ اولی را از وسط و به وسیله یک چاقو یا یک وسیله تیز دیگر برش دهید و سپس بعد از این که برش لازمه را در سطح توپ اول ایجاد کردید می توانید توپ دوم را که سالم است

و دچار هیچ گونه برشی در خود نشده است به واسطه فشاری که می دهید به طور کامل در توپ اول قرار دهیدو بعد از انجام این کار مطمئن باشید که توپ پلاستیکی شما هرگز به راحتی دچار مشکل خاصی از جمله کم باد شدن و یا پنچر شدن نخواهد شد.

از آن جایی که توپ پلاستیکی و میز و صندلی پلاستیکی خواهان و متقاضیان زیادی برای خرید دارد نمایندگیها و مراکز زیادی در سطح کشور ارائه این توپ را به مشتریان خود در دستور کار قرار داده اند.

برای خرید توپ پلاستیکی به صورت عمده لزوما نیازی نیست تا به کارخانه و یا مرکز تولیدی این توپ مراجعه کنید و بهتر است تا بدانید که کارخانه ها در زمینه فروش توپ سعی می کنند تا فعالیتی نداشته باشند و این امر را بیشتر بر عهده نمایندگیهای فروش خود می گذارند و شما نیز بهتر است تا از نمایندگیهای فروش برای خرید توپ پلاستیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب  نوآوری ابرها را وادار به بارش باران ثروت می کند

توپ پلاستیکی بادی

چنانچه سری به فروشگاه ها و غذفه های اسباب بازی فروشی سطح شهر زده باشید به احتمال بسیار زیاد با توپهای پلاستیکی بادی نیز مواجه می شوید به تنوع بسیار گسترده و طیفهای رنگارنگ خود نه تنها نگاه شما بلکه نگاه فرزندتان را که قصد خرید بازی فکری خارجی را دارید

معطوف خود می کند اما شاید در آن گوشه و کنار با نمونه ای عجیب روبرو شوید بله توپهای بادی دستگیره دار که بسیاری از سوالات را در ذهن شما ایجاد می کند از جمله اینکه این توپها چگونه ساخته می شوند و چه ویژگیها و کاربردی دارند با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوعات بپردازیم.

توپ پلاستیکی بادی

این توپها با استفاده از پی وی سی مقاوم ساخته می شوند و توپ پلاستیکی بادی نام دارند اما در عین حال به دلیل انعطاف و بافت بسیار نرم و ارتجاعی که دارند می توانند برای کودکان زیر ده سال بسیار مطلوب و ایده آل باشند

این توپها علاوه بر زیبایی چشمگیر و خارق العاده ای که دارند از توان تحمل بسیار بالایی نیز برخوردار بوده و بیش از ۸۰ کیلوگرم را به راحتی می توانند تاب بیاورند در واقع ویژگی ارتجاعی و قابل انعطاف در این موقع به کمک این توپها می آید تا آنها در اثر پرش ناگهانی یا فشار بیش از حد نترکند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *