ثروت مانند آب در زندگی ام جریان دارد

ثروت مانند آب در زندگی ام جریان دارد

ثروتمندشدن کار راحتی است اگر خودمان بخواهیم من رویای ثروتمند شدن را داشتم ولی الان دیگر یک رویا نیست به یک حقیقت تبدیل شده من با فعالیت در زمینه شیرآلات توانستم ثروت را جذب کنم حال بیایید باهم چندنمونه را باهم ببینیم.

شیرآلات

یکی از تجهیزات ضروری برای هر خانه ای شیرآلات آن می باشد که جزو دکوراسیون داخلی منازل به حساب می آید و قیمت ست شیرآلات سرویس بهداشتی با توجه به نوع شیرآلات، جنس، آبکاریهای انجام شده روی شیرآلات، برند، طراحی و شرکت تولید کننده ی آن متفاوت می باشد.

به علت استفاده ی فراون از شیرآلات در طول شبانه روز، این محصول سریعا دچار فرسودگی می گردد و شیرآلات طبق کاربردی که دارند، در انواع مختلفی نظیر شیرآلات مخصوص ظرفشویی، شیرآلات روشویی، شیرآلات حمام، شیرآلات توالت در بازار قابل فروش می باشند و با گسترش تکنولوژی و طراحیهای جدید نمونه هایی از شیرآلات خاص تو کار طراحی شده است که مورد استقبال افراد شیک پسند قرار گرفته است.

امروزه کارخانجات متعددی به تولید انواع مختلف شیرآلات در طرحهای گوناگون می پردازند و خرید و فروش انواع شیرآلات مانند شیرآلات اهرمی می تواند با سود فراوانی همراه باشد.

زیرا امروزه برای هر ساختمانی تهیه ی شیرآلات امری ضروری می باشد و با توجه به کیفیت بالای شیرآلات تولید داخل کشور و تقاضای بالای کشورهای همسایه برای خرید انواع شیرآلات مرغوب بخشی از تولیدات داخلی نمونه های مختلف شیرآلات به سایر کشورهای همسایه صادر می گردد و صادرات گسترده ی شیرآلات بخش عظیمی از تجارت کشور را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب  با مدیریت زمان سقفی از ثروت را بالای سرتان بگذارید

شیرآلات

شیرآلات پدالی

شیر آلات پدالی عضو ضروری هر واحد مسکونی و تجاری هستند که شکل و ظاهر آنها یک ملاک بسیار مهم است تا مشتری بتواند با توجه به سبک محیط مناسب ترین نوع آن را انتخاب و خریداری نماید.

امروزه در این صنعت مدلهای مدرن با طرحهای ساده بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند که در رنگهای مختلف تهیه می شوند تا برای هر محیطی مناسب باشند و به اصطلاح دست خریدار در انتخاب باز باشد. در این میان اشکال و انواع خاصی از شیر آلات هستند که به منظور خاصی تولید و مصرف می شوند. شیر آلات پدالی نوع خاصی از این دسته هستند که در ادامه به توضیح بیشتر درباره آنها می پردازیم. همانطور که از نام این محصول پیداست، شیر آلات پدالی همراه با خود یک پدال دارند که جریان آب به کمک آنها باز و بسته می شود لذا برای انجام این کار نیازی به باز و بسته کردن شیر آلات با دست نیست و کار با آنها می تواند خیلی راحت تر، بهداشتی تر و به صرفه تر از سایر مدلها باشد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که این شیر آلات با سینگ گرانیتی یک گزینه کاملا بهداشتی هستند که مصرف آنها برای اماکن عمومی و یا مراکز درمانی چقدر می تواند مفید باشد زیرا آلودگی و یا ویروس ها را از راه ارتباط دست و شیر آلات بین افراد مختلف منتقل نمی کند.

از سوی دیگر در شیرهایی که حالت چرخشی دارند ممکن است افراد آب را کاملا نبندند و یا در شیر های اتوماتیک ممکن است تا زمان بیشتر از حد استفاده شیر باز بماند و این مسائل باعث هدر رفتن آب شود.

ادامه مطلب  سرکه از من فردی میلیاردر ساخت

شیرآلات پدالی

شیرآلات توکار

در این مقاله درباره شیرآلات توکار و شیلنگ حصیری توکار لاکچری،قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف آن صحبت می کنیم تا برای خرید آن به مشکل برنخورید و بتوانید به راحتی آن را تهیه نمایید. این نوع شیرآلات یعنی شیرآلات توکار زیر مجموعه ای از شیرآلات ساختمانی هستند که قسمتی از آن (مغزی شیرآلات) درون دیوار دقیقا روی لوله های آب سرد و گرم قرار می گیرد و سپس به وسیله کاشی یا سرامیک کاری مغزی پوشیده  و هم سطح دیواره ها می شود.

این نوع شیرآلات در حمام، روشویی و سرویسهای بهداشتی مورد استفاده هستند برای آشپزخانه توصیه نمی شوند زیرا دارای استانداردهای لازم نیستند و یکی از علتهایش نیز نداشتن چرخش آن می باشد که در آشپزخانه هیچ کاربردی ندارد و همچنین افراد در هنگام شستشوی ظرف یا میوه باید بتوانند شیر را متناسب به کارشان تنظیم کنند. در شیرآلات توکار همچین کاربردی وجود ندارد و عملا وجود این نوع از شیرها در آشپزخانه بجای راحتی باعث زحمت و بیهوده است. نصب شیرآلات توکار کاری تخصصی است زیرا نیازمند برش دیوار و نصب مغزیها و لوله ها می باشد و اگر نصاب به اندازه کافی تجربه نداشته باشد می تواند باعث آسیب به ساختمان شود.

شیرآلات توکار

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *