خرما خاصویی 1401

خرما ثروت من را دو برابر کرد

یکی از ویژگی های انسان های موفق قاطعیت است. این افراد به هیچ وجه وقت خود را در مسیرهای انحرافی تلف نمی کنند و همیشه تلاش خود را به کار می برند، تا در مسیر اصلی قدم بردارند. اصلی ترین مسیر و هدف من در زندگی ثروتمند شدن می باشد که پس از گذراندن سختی های بسیار سرانجام با ورود به عرصه تجارت نوین در حوزه ی خرما به آن رسیدم.

خرما پیارم بسته بندی

توزیع کنندگان و صادرکنندگان میوه خرما در محصولات خشک، تازه و فرآوری شده با قیمت مناسب به بازارهای داخلی و خارجی ارسال می شوند. یکی از مهمترین اصولی که در فروش و قیمت یک محصول از جمله خرما پیارم بسته بندی تاثیرگذار است، روش بسته بندی آن است.

امروزه یکی از مهمترین مشکلات صنعت تولید خرما به دلیل کیفیت پایین بسته بندی این محصول می باشد، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان برای تازه ماندن و ارتقای سطح کیفی این نوع خرما باید از بهترین نوع بسته بندی استفاده کنند. ایده شما از بسته بندی در ذهنتان چیست؟ منظور ما از بسته بندی به نحوه حمل، تهیه، توزیع، نگهداری مربوط می شود.

با تحقیقات و بررسی هایی که تا به امروز انجام داده ایم به این نتایج رسیده ایم که توزیع کنندگان ایرانی خرمای پیارم را در سه دسته بسته بندی و برای مشتریان ارسال می کنند.

بسته بندی برای مشتریان و مصرف کنندگان: معمولاً توزیع کنندگان مقدار مشخصی خرما را در این نوع بسته بندی برای خانوارها قرار می دهند. این بسته ها در جعبه های مقوایی ساخته می شوند.

ادامه مطلب  جرأت نه گفتن را در رسیدن به ثروت پیدا کردم

خرما پیارم بسته بندی

خرما زاهدی بوشهر

خرمای زاهدی به دلیل شرایط انبارداری آسان و حمل و نقل آسان و حمل و نقل بدون استفاده از کان تیزرهای سردخانه دار جز اقلام صادراتی محسوب می شوند یکی از کالاهای مهم تجاری است. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت خرما زاهدی بوشهر میزان عرضه و تقاضای داخلی و خارجی می باشد تولیدکنندگان در هر سال پس از برداشت وارد فصل فروش و صادرات خرما می شود.

خرمای زاهدی صادراتی خرما یک میوه خوشمزه و مغذی است کالری خرما در مقایسه با بسیاری از میوه ها بیشتر است خرمای زاهدی که به آن قصب هم گفته می شود جز خرماهای نیمه خشک دسته بندی میشود نسبت به خرماهای دیگر که دارای قند بیشتر و شیرینی بیشتری هستند کمتر است و قند کمتری نسبت به خرماهای دیگر دارد قند خرمای زاهدی بسیار شیرین نیست که احساس ضعف کنیم.

خرما زاهدی بوشهر

خرما خاصویی ۱۴۰۱

برای خرید خرما خاصویی ۱۴۰۱صادراتی بایستی خرما در شرایط آب و هوایی خوب و متعدل کشت شود.

همانطور که گفته شد با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه، انواع مختلفی از خرما در ایران برداشت می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد است.

از میان آنها خرمایی که بهترین و گران ترین است و تقاضای بالای بازار خرمای ایرانی در ترکیه را دارا می باشد خرمای کبکاب است که قیمت آن در مقایسه با سایر خرما بالاتر است. چرا که هم ظاهر زیباتری دارد و هم زحمت بیشتری برای تولید آن کشیده می شود و از نظر ارزش غذایی در جایگاه والایی قرار گرفته و از آن به عنوان خرمای دیابتی نیز یاد می شود.

ادامه مطلب  تولید قهوه موجودی حسابم را میلیاردی کرد

خرما خاصویی 1401

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *