سفره قلمکار اصفهان

خرید سفره قلمکار اصفهان

سفره در جنسهای متفاوت تولید داشته که موارد استفاده از آن بسیار گسترده است در بین انواع سفره فروش سفره قلمکار اصفهان به صورت ویژه مورد توجه واقع شده است چون این نوع از سفره فراتر از این که توانسته زیبایی خاصی داشته باشد از طول عمر بالایی هم برخوردار است و در واقع این نقشه های قلم کاری شده بر روی آن به صورت سنتی بوده که زیبایی آن را دوچندان می کند این مدل از سفره به خاطر کیفیت و مرغوبیت خوبی که داشته امروزه توانسته در سطح بازار طرفداران بسیار زیادی را به سوی خود جذب کند و همین باعث گردیده که بتواند بازار فروش بسیار خوبی داشته باشد.

خرید سفره قلمکار اصفهان

در حال حاضر برای مشتریان سایت آراد برندینگ با استفاده از از طرحهای سنتی متفاوت در تنوع گسترده برای تولید این نوع سفره استفاده کرده  که بتوانند توجه مشتریان و خریداران را به سوی خود جلب کنند و نهایتاً رشد و رونق خوبی به این بازار بدهند.

طرحهایی که بر روی سفره های قلمکاری شده به کار می گیرند بسیار متنوع هستند و همچنین تنوع رنگی مختلفی را شامل می ‌شوند که باعث شاد بودن این نوع از سفره ها می شود در روند تولید آنها سعی شده که در متراژهای متفاوت اقدام به تولید گردد که هر مشتری و خریدار متناسب با نیاز خود به راحتی می تواند انتخاب خوبی داشته باشد.

خرید سفره قلمکار

درقدیم اکثرا خانواده ها شلوغ بودند و هر کدام هفت الی هشت فرزند داشتند که برای شام و نهار خوردن رسم بود همگی دور یک سفره جمع شوند سفره قلمکار سه متری را پهن میکردند و دورتا دورآن می نشستند و اول پدر خانواده دعا را می خوند و بعد از مراسم شکر گزاری شروع به خوردن غذا می کردند آن هم بر سر سفره قلمکاری چه شوق و ذوقی داشت و آدم به وجد می آمد.

ادامه مطلب  ترفندهای ساده برای به دست آوردن پول زیاد

چه لطف و صفایی داشت خوردن غذا دورهمی آن هم بر سر سفره های رنگی دست ساز، با بو و عطر غذایی که از مطبق خانه می آمد هنوزهم تولیدات سفره قلمکارسه متری ادامه دارد و آدم را یاد آن حال وهوای دوران بچگی می اندازد.

خرید سفره قلمکار

مجموعه ما این امکان را گذاشته تا شما به راحتی به خرید سفره قلمکار بپردازید. همچنین با فروش سفره قلمکار در طرح ها و متراژ محتلف این محصول را با قیمت های گوناگون به بازار عرضه می کند.

اگر بخواهیم به تاریخ و قدمت سفره قلمکاری بپردازیم برمی گردد به دوره ساسانیان در آن زمان هنر قلمکاری توسط قلم با رنگهای طبیعی و از خاک طلا و اکلیل کشیده می شد وبخاطر آنکه کمتر کسی می توانست با قلم روی پارچه را طراحی کند این هنر ارزش به سزایی داشت و بیشتر برای لباس سلطنتی و اشراف زادگان از پارچه قلمکاری شده استفاده می کردند، کم کم با پیشرفت علم در دوران صفویه این هنر رواج پیدا کرد چون هم منبع درآمد بود و هم هنر محسوب می شد و مردم می توانستند از این راه کسب درآمد کنند و چون اصفهان پایتخت ایران و تولید سفره قلمکار بود این شهر مرکز تولید سفره های قلمکاری شناخته شده بود.

سفره قلمکار اصفهان

خیلیها علاوه بر اینکه به عنوان سفره از این مدل قلم کاری شده استفاده می کنند به عنوان رومیزی در طرحهای متفاوت و به صورت ریشه دار آن را به کار می گیرند کیفیت پارچه ای که برای تولید این نوع سفره به کار گرفته می ‌شود به صورت موثر توانسته بر روی قیمت نهایی آن تاثیر داشته باشد هر چقدر که این پارچه فاقد الیاف مصنوعی باشد قیمت گرانترین دارد و در مقابل هر چقدر که درصد الیاف مصنوعی به کار گرفته شده در تولید پارچه آن بالاتر باشد مطمئناً قیمت پایین تری داشته است.

ادامه مطلب  با افزایش اعتماد به نفسم به موفقییت و ثروت دست پیدا کردم

سفره قلمکار اصفهان

به خاطر کیفیت خوب جنس این نوع از سفره قلمکار اصفهان و این که توانسته در طول عمر بالا به بهترین شکل ممکن و جوابگوی نیاز استفاده کنندگان باشد تقاضا برای خرید آن به روشهای متفاوت افزایش پیدا کرده و باعث شده که روز به روز بر  تعداد مشتریان افزوده گردد و نهایتاً بازار فروش خیلی عالی داشته باشد.

تولید سفره قلمکار در طرحهای مختلف در نقاط  گوناگونی از کشور ما ایران به صورت ویژه مورد اهمیت واقع شده و حجم تولیدات آن به شکل قابل توجهی افزایش داشته چون تقاضا برای خرید آن بسیار بالا می باشد فروش سفره  قلمکار با توجه به حجم زیاد تولید آن و کیفیت خوب فقط به بازارهای داخلی ختم نشده است بلکه امکان صادرات و تجارت آن به کشورهای همسایه هم فراهم شده که در رشد و رونق اقتصادی کشور تاثیر فوق‌العاده داشته چون توانسته در ایجاد کار و فعالیت برای افرادی موثر باشد و سود بیشتری هم شامل حال تولید کننده اصلی آن می شود.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *