باتری ماشین سانتافه

راز موفقیت و ثروتمند شدن فاش شد

افراد موفق و ثروتمند مطمئنا رازها و روش ها و ویژگی هایی دارند که توانسته اند به جایگاه بالای خود برسند. هر كس عقاید شخصی خودش را درباره میلیونرها و ثروتمندان دارد. سخت كوشی یكی از لازمه های میلیونر شدن است. شما باید این اصل را بپذیرید و هر گونه سختی و زحمت را به جان بخرید. اگر به دنبال تغییر و تحول در زندگی خویش هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا با حوزه های سودمند بیشتر آشنا شوید.

باتری ماشین سانتافه

علاوه بر این بسیاری از کارشناسان خودرو معتقدند استفاده از یک باتری ماشین سانتافه ۷۰ آمپر اتمی می تواند بهترین گزینه برای افزایش کارایی خودرو سانتافه باشد.

علاوه بر این استفاده از یک باتری ماشین می تواند تا مدت ها شما را از تعمیر و یا تعویض آن بی‌نیاز کرده است.

همچنین نقش موثری در کارکرد صحیح اجزای خودرو مانند استارت خوردن و روشن شدن به موقع چراغ ها داشته باشد.

بهتر است بدانید انتخاب یک باتری ماشین که دارای کیفیت بالا و کارایی مناسبی می باشد می تواند باعث کار کرد بهتر تمام اجزا و قطعات خودرو شده و از ایجاد مشکلات مختلف جلوگیری می کند.

باتری ماشین سانتافه

باتری ماشین پراید

برخی مشخصات باتری ماشین پراید با دیگر ماشینها یکسان می باشد و باتری پراید باید ۱۲ ولت باشد و آمپراژ ۵۰ تا ۶۲ را داشته باشد در غیر این صورت خودرو توان پذیرش آن را نخواهد داشت.

طول، عرض و ارتفاع باتری این خودرو به ترتیب ۲۳، ۱۸و ۱۸می باشد و بیشتر از این ابعاد، نمی توان باتری را به خوبی در محل مناسب جای داد.

ادامه مطلب  خرید مشعل صنعتی کوره

باتری های اسیدی و اتمی هردو برای خودرو پراید قابل استفاده اند که نوع اتمی به دلیل ویژگی های متمایز، بیشترین کاربرد را دارد.

این دو باتری از لحاظ قیمتی با یکدیگر متفاوت هستند و انتخاب نوع باتری کاملا به بودجه شما بستگی خواهد داشت.

باتری ماشین پراید

باتری ماشین زانتیا

لازم به ذکر است باتری ماشین زانتیا محصولی شناخته شده از شرکت برنا باتری است که جزء با کیفیت ترین و پر سابقه ترین انواع باتری ماشین در ایران به حساب می آید.

باتری ماشین وظیفه ذخیره و تامین برق برای بخش های مختلف خودرو جهت استارت، نور چراغ ها، بخاری، کولر و غیره را بر عهده دارد.

مسلم است که وظیفه باتری ماشین بسیار مهم است و هر چه صنعت خودروسازی پیشرفت می کند و اجزای دیجیتال و وابسته به برق در ماشین ها افزایش می یابد نقش باتری و کیفیت آن مهم تر می شود.

این نوع باتری به عنوان یکی از شناخته شده ترین انواع باتری در بازار ایران، در دو نوع عمده برای ماشین های سنگین و ماشین های سبک تولید می شود.

باتری ماشین زانتیا

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *