رفاهی که به سادگی بدست آمد

رفاهی که به سادگی بدست آمد

من با توجه به اینکه از بچگی خانواده ای داشتم که هیچ پولی نداشتند فکر نمی کردم روزی به سادگی رفاهی در زندگی داشته باشم تا بتوانم همه ی آرزوهایم را برآورده کنم فقط این رفاه زمانی که با روغن های گیاهی آشنا شدم بدست آوردم.

روغن گل

اصل و ارگانیک بودن یکی از فاکتورهای مهمی می باشد که که روی قیمت روغن گل و گل محمدی تاثیر گذار است و هر چه محصول مرغوب تر باشد قیمت آن هم افزایش پیدا کند علاوه بر این عوامل مختلف دیگری هم وجود دارند که روی قیمت گل سرخ تاثیر گذار می باشند مانند قانون عرضه و تقاضا، میزان تولید، نرخ ارز و غیره

به وسیله گل سرخ، روغنی با خواص بالا تولید می شود که علاوه بر سلامتی پوست برای بدن هم فواید زیادی دارد و همین باعث شده خرید روغن گل سرخ همیشه از بازار گرمی برخوردار باشد به عنوان نمونه، تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۹ انجام شده، نشان می دهد که روغن سرخ بر روی کاهش فشار خون و استرس تاثیر فوق العاده ای دارد و باعث تنظیم فشار خون می شود. به خواب آرام کمک می کند و تحقیقاتی که در بخش مراقبتهای عروق کرونر انجام شده، نشان می دهد افرادی که این نوع روغن را استنشاق کرده اند، خواب بهتری را تجربه کرده اند.

روغن گل

روغن  مرغ

بنابراین افرادی که دارای پوست خشک هستند و دوست دارند این مشکل را با هزینه کم‌ و البته با محصول با کیفیتی که به پوستشان آسیب وارد نکند بر طرف کنند یکبار هم که شده این روغن مرغ را مصرف کنند تا بتوانند از معجزه آن بهره ببرند.

ادامه مطلب  رهایی از افسردگی با ثروتمند شدن برایم ممکن شد

خیلی از مواقع دیده شده که پوست صورت به دلیل استفاده از مواد آرایشی متنوع دچار لک شده در اینگونه مواقع چیزی به جز روغن مرغ و روغن زیتون برای پوست صورت موثر نخواهد بود چون این روغن روشن کننده پوست خواهد بود. اگر توجه کرده باشید دیده اید که برخی از افراد با پف صورت از خواب بیدار می شوند یا دارای بیشترین التهابات صورت هستند این افراد نیز برای درمان اینگونه مشکلات بهتر است صورت خود را با روغن مرغ ماساژ دهند با چند بار ماساژ این التهاب فرو می نشیند.

روغن مرغ

روغن مژه

یکی ازراه های موثر و مقرون به صرفه برای تقویت مژه و ابرو استفاده از روغن مژه می باشد که علاوه بر تقویت مژه و ابرو پرپشت کننده عالی و قوی نیز می باشد.

این روغن به سبب خواص، کاربرد و مصارف گوناگونی که درصنایع مختلف دارد، قیمت خرید بالاتری نیز در بازار خواهد داشت. همان گونه که گفته شد به سبب کاربرد فراوان این نوع روغن در صنعت پزشکی، خوراکی، دارویی و درمانی و همچنین صنعت مواد اولیه شیمیایی، مزایا و برتری بسیاری نسبت به روغنهای گیاهی دیگر دارد.

دانه های گیاه کرچک به دلیل داشتن یک ماده سمی و کشنده باید پس از فرآوری حرارت ببیند تا آن ماده سمی از بین برود. روغن کرچک رنگ خواصی ندارد و معمولا به صورت بی رنگ یا زرد خیلی کمرنگ مشاهده می شود. همان طور که می دانید روغن کرچک به بوی بد و مزه بسیار بدتر شهرت دارد، به گونه ای که بوی آن را از صد فرسخی می توان تشخیص داد.

ادامه مطلب  رابطه مستقیم شکر گذاری برای دریافت ثروت از کائنات

روغن مژه

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *