روفرشی از پول را بر روی فرش خانه ام کشیدم

روفرشی از پول را بر روی فرش خانه ام کشیدم

خود را دست کم نگیرید و نگویید من به هیچ دردی نمیخورم، درست است این یکی از بیماری های رایج ایرانی ها است که خود را دست کم می گیرند اما من توانستم افکارم را از این مسائل دور کنم و تمام تلاشم را کردم در کسب و کار جدیدی که در حوزه ی روفرشی با روش نوین راه اندازی کردم به موفقیتی که می خواستم برسم. اکنون می خواهم رمز موفقیتم را با شما به اشتراک بگذارم.

روفرشی مخمل شانل ضخیم

یکی از کالاهای مهم و کاربردی برای محافظت از فرش، روفرشی مخمل شانل ضخیم است که البته در میان نمونه های مختلف موجود در بازار،  روفرشی کشدار ترک ۹ متری با قیمت مناسب و کیفیت بالا، توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد این دسته از روفرشیها به دلیل استفاده از طرحهای متفاوت و ابعاد استاندارد از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند و همین امر باعث شده تا افراد تمایل زیادی به استفاده از آن داشته باشند.

روفرشی مخمل شانل ضخیم

روفرشی مخمل کشدار

شاید برای شما این سوال مطرح شود که علت تفاوت قیمت روفرشی مخمل کشدار ترک با دیگر نمونه های موجود در بازار چیست و به طور کلی قیمت این محصول به چه عواملی بستگی خواهد داشت؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که روفرشی هم مانند دیگر کالاهای مصرفی از لحاظ طرح، کیفیت، ابعاد و غیره از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و در واقع همین تنوع در محصول، باعث می شود تا نمونه های مختلف موجود در بازار، قیمتهای متفاوتی داشته باشند.

در ابتدا برای مشخص کردن قیمت روفرشی، باید به کیفیت و میزان ضخامت آن توجه ویژه نمود به طوری که هر چه در بافت روفرشی از مواد اولیه باکیفیت تر استفاده شود.

ادامه مطلب  خودم را دوست داشتم و به ثروت رسیدم

هم چنین روفرشی مستحکم تر بوده و میزان ضخامت بیشتری داشته باشد، روفرشی خریداری شده از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

روفرشی مخمل کشدار

روفرشی مخمل شانل

از زمانهای قدیم تا کنون به دلیل ارزشمند بودن فرش، استفاده از روفرشی مخمل شانل همواره در میان عموم مردم رایج بوده است اما امروزه بیشتر افراد روی به استفاده از روفرشی کشدار ۹ متری آورده اند چرا که ابعاد این نوع روفرشی بیشتر با نیاز مردم سازگار می باشد و افراد تمایل به استفاده از آن برای محافظت از فرشهای خود خواهند داشت.

در واقع روفرشی نوعی محافظ برای فرش می باشد چرا که فرشها در برابر نور آفتاب به مرور زمان تغییر رنگ می دهند و از این رو با استفاده از روفرشی، جلوی تابش مستقیم نور خورشید به آن گرفته می شود.

از سوی دیگر با استفاده از روفرشی دیگر مجبور نیستیم بر روی فرش مرتب جارو بکشیم، ولی باید به این نکته توجه داشته باشیم که هر چند وقت یک بار، روفرشی را از روی فرش جمع کرده و بعد از جارو کردن، اجازه دهید فرش در معرض هوا قرار گیرد.

روفرشی مخمل شانل

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *