رکن اصلی پولدار شدن در چیست؟

رکن اصلی پولدار شدن در چیست؟

برای اینکه فردی پولدار شود ارکان مختلفی وجود دارند که یکی از آن ها داشتن کاری پرسود است،اگر شما نیز مانند خیلی ها کاری پرسود ندارید یا اینکه از شغل فعلی خود رضایت ندارید، می توانید در زمینه آهن و آلومینیوم فعالیت کنید و پولدار شوید، در ادامه این حوزه کاری را معرفی خواهیم کرد.

آهن

امروزه مراکز عرضه آهن دست دوم رونق بسیاری پیدا کرده و مشتریان زیادی جهت تهیه کالای مورد نظر به این بازار مراجعه می کنند.

یکی از معروف ترین این مراکز، بازار آهن دست دوم خلازیر می باشد.

ضایعات آهن یا آهن دست دوم، یکی از با ارزش ترین نوع ضایعات می باشد و استفاده مجدد از آن، بسیار توجیه پذیر و اقتصادی می باشد. آهن دست دوم اگر در محیط زیست باقی بماند، آثار مخربی از خود به جای می گذارد و می تواند باعث بروز مشکلات بسیاری شود.

فرآیند خالص سازی سنگ آهن، فرآیندی بسیار پیچیده، پر هزینه و زمان بر است و در صورت استفاده مجدد از آهن دست دوم، می توان در هزینه های تولید آهن صرفه جویی به عمل آورد.

آهن

آلومینیوم المهدی

وجود ویژگی های منحصر به فرد در فلز ارزشمند آلومینیوم، موجب شده تا آلومینیوم المهدی در صنایع مختلف به عنوان ماده ای بسیار مهم، به شمار برود. در شرایط کنونی که کشور تحت تاثیر عوامل مختلف قرار گرفته و وضعیت سیاسی و اجتماعی کشور در شرایط مناسبی قرار ندارد، قیمت آلومینیوم روز به روز بیشتر می شود.

شرکت بزرگ آلومینیوم المهدی، در سال ۱۳۶۹ بنیان گذاری شد، این شرکت بزرگ که در قسمت غربی بندر عباس واقع می باشد، در سال های اولیه تاسیس در هر سال به طور میانگین ۳۳۰ هزار تن آلومینیوم را تولید می کرد.

ادامه مطلب  بهترین روش کسب ثروت چیست؟

با گذشت زمان و طی سال های مختلف، این شرکت هدف خود را گسترش داد و میزان تولیدات خود را به سالانه ۲۵۰ هزار تن به محبوبیت آلومینیوم ایرانی افزایش داد به طوری که امروز از بزرگ ترین شرکت های تولیدی آلومینیوم محسوب می شود و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، محصولات خود را به سایر کشورها صادر می کند.

آلومینیوم المهدی

آلومینیوم ایران

آلومینیوم از فلزات بسیار کاربردی به شمار می رود که به دلیل داشتن ویژگی های خاص، در صنایع مختلف به طور گسترده مورد استفاده است. از همین رو فروشندگان آلومینیوم ایران همواره سعی نموده اند تا با عرضه قیمتی مناسب این محصول را در سراسر کشور ارائه نمایند.

آلومینیوم از فلزاتی است که در پوسته زمین به مقدار فراوان وجود دارد، برای اینکه این فلز کاربردی را استخراج کنند مراحل سخت و پیچیده ‌ای باید انجام شود و نیروی زیادی احتیاج است بنابراین کارخانه هایی که در زمینه تولید آلومینیوم فعالیت می کنند معمولاً در کنار نیروگاه های بزرگ برق ساخته می شوند.

برای تولید آلومینیوم در قدم اول بوکسیت را استخراج می کنند، بوکسیت ها انواع مختلفی دارند که تنوع آن ها به دلیل میزان ترکیبات آلومینیومی است که در آن‌ ها به کار رفته است.

این محصولات دارای رنگ های متنوعی همچون پروفیل آلومینیوم قهوه ای، قرمز،  آجری، سفید یا خاکستری هستند که این تفاوت رنگ ها، با توجه به درصد آلومینیوم و ترکیبات معدنی موجود در بوکسیت می باشد.

آلومینیوم ایران

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *