سبد حصیری مسافرتی

سبد حصیری مسافرتی نوزاد کرج

این هنر یک هنر مورثی است که نسل به نسل به افراد منتقل می شود و در گذشته هنگاهی که این افراد به شب نشینی می رفتند و دور هم جمع می شدند، چای و خرما می خورند و به حصیربافی مشغول می شدند در کنار آن گاه ترانه ای شاد را می سرودند و گاه مرثیه ای غمگین را سر می دادند و این کار علاوه بر سر گرمی باعث کمک اقتصادی به خانواده نیز می شد که البته این روزها نیز این فرهنگ رفته رفته دارد از بین می رود.

سبد حصیری مسافرتی نوزاد کرج

از آنجایی که سبد حصیری مورد توجه بسیاری از افراد هستند شما می توانید در شهرهای بزرگ تر و دورتر از جنوب نیز از این محصولات استفاده نمایید مانند سبد حصیری کرج که فروش بسیار خوبی نیز دارند، ما در این مجموعه با ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع سبدهای حصیری در خدمت شما می باشیم و شما تنها با مراجعه به سایت ما و بازدید از انواع مختلف محصولات حصیری می توانید آنها را به صورت عمده و یک جا خریداری نمایید و از قیمتهای بسیار مناسب خوب آنها نیز بهره مند گردید.

 

با کمبود آب و یا مشکلاتی از قبیل شوری آب نخلستانها از بین می روند و همچنین با شهر نشینی و مسائلی که برای جوانان و اقتصاد آنها به وجود می آید نیز این هنر رفته رفته از یاد می رود، بنابراین پیشنهاد ما خرید این نو کالاها می باشد زیرا که ممکن است در آینده دیگر مانند زمان حال این نوع کالاهای دست ساز و اصیل نباشند و جزئی از وسایل آنتیک و عتیقه به حساب آیند.

ادامه مطلب  حوزه تلویزیون کسب و کار مرا رونق داد

سبد حصیری نوزاد

امروزه از سبدهای حصیری بسیار زیبا و با دوام با بهترین کیفیت برای حمل نوزاد استفاده می کنند

همانطوری که از اسم سبد حصیری پیدا است نوعی سبد حصیری است که برای حمل نوزاد مناسب است و طوری ساخته شده که بتواند وزن نوزاد را تحمل کند و زیبایی چشمگیری هم داشته باشد.

در قسمت شمال کشور ایران از ساقه های برنج (کلوش) و ساقه ی نی های مردابی برای حصیر بافی استفاده می کنند.

سبد حصیری نوزاد

امروزه سبد های حصیری حمل نوزاد بسیاری در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلف تولید و روانه بازار شده که سبد حصیری نوزاد طرفداران بسیاری دارد، زیرا سبد حصیری سبک، مقاوم و بسیار زیبا می باشند.

سبد حصیری سیسمونی با الیاف گیاهان درست می شود. البته در داخل این محصولات از پارچه تمام نخ استفاده می کنند تا از بروز حساسیت در نوزادان جلوگیری کنند.

حصیر را از رشته هایی درست می کنند که از الیاف گیاه است. از نمونه های حصیر هایی که از آفریقا و بین النهرین پیدا شده معلوم می شود آنها از نی و گیاهانی که در مرداب و باتلاق می روییدند حصیر درست می کردند که کاربرد آن چیزی بیشتر از یک زیر انداز بود.

در بعضی از این مناطق، گیاهان مخصوص حصیر بافی را درون مزارع کشت می کنند و از آن برای ساخت انواع حصیر بهره برداری می کنند.

سبد حصیری مسافرتی

از دیگر مواردی که باید در تهیه سبد حصیری مسافرتی بدان توجه کرد، سایز سبد است؛ انتخاب یک سبد مسافرتی باید متناسب با تعداد افراد خانواده و سفر صورت بگیرد.

ادامه مطلب  من لیاقت ثروتمند شدن را داشتم و به آن رسیدم

استفاده از سبدی بزرگتر از حد نیاز فضای زیادی اشغال می کند درحالی که نیازی به این حجم نیست و وسایل کم شما در سبد کوچکتری هم جای می گیرد و برعکس، اگر سبد شما به اندازه کافی بزرگ نباشد، نمی توانید به وسایل خود سر و سامان بدهید و بی نظمی رخ می دهد و شما مجبور می شوید که سبد یا ظرف بزرگ دیگری نیز برای جای دادن وسایل سفر بردارید.

سبد حصیری مسافرتی

این سبدها همچنین دارای آستری پارچه ای نخی می باشند که از ریختن ذرات نان و مواد غذایی به داخل سبد حصیری مسافرتی جلوگیری می کنند و آن را تمیز نگه می دارند. به علاوه باعث زیبایی بیشتر آن نیز می شوند.

یک سبد مسافرتی باید فضای کافی برای تمام وسایل ضروری داشته باشد اما خودش به گونه ای طراحی شده باشد که جای زیادی را در اتومبیل اشغال نکند. این سبد های مسافرتی شیک که شرکت ما ارائه می دهد، دارای وزن کمی است تا بعد از پر شدن، حمل و جا به جایی آن به سهولت انجام بگیرد؛ یک سبد پیک نیک استاندارد باید تهویه مناسب و منافذی هم داشته باشد تا مواد غذایی در آن فاسد نشوند و مدت زمان بیشتری تازه بمانند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *