شرط رسیدن به موفقیت با فرمول سری من

شرط رسیدن به موفقیت با فرمول سری من

رسیدن به موفقیت راه های مختلفی دارد که هر کسی می تواند راهی را برگزنید ولی بهترین راه، آن است که کوتاه و هموار باشد.

برای رسیدن به موفقیت فرمول من این بود که اولا با افراد موفق همراه می شدم سعی می کردم به آنها نزدیک شوم و با آنها رفیق شوم و دوم اینکه با محصول بی نظیری چون خرما آشنا شدم.

این محصول توانست زندگی من را متحول نماید و به ثروت زیادی برسم شما هم اگر دوست دارید به این موفقیت برسید باید خرما را بیشتر بشناسید.

خرما خارک برحی

از خرما خارک برحی برای مراسمات مختلف اعم از ترحیم و دیگر مراسمات مذهبی و رسمی دیگر استفاده می کنند، این نوع میوه دارای طعمی بسیار شیرین است و سرشار از خواص های بسیار زیادی است.

ویتامین های موجود در خرما ها برای بدن انسان بسیار لازم و ضروری است، قیمت خرما خارک برحی بستگی به کیفیت آن در بازار ها دارد.

خرما ها با توجه به نوع اب و هوای هر منطقه و خاک آن، دارای تفاوت زیادی است و این تفاوت بیش تر در رنگ و شکل و اندازه ی خرما ها و هم چنین طعم آن ها است، معروف ترین خرما ها، خرما خارک برخی و خرمای رطب و خرما کبکاب و… است که دارای طرفداران زیادی در کشور است.

خرما خارک برحی

خرما شاهانی

رنگ خرما شاهانی معمولا قهوه ای روشن بوده است، البته نا گفته نماند که این محصولات از رنگ های قهوه ای تیره و یا روشن تر که مایل به زرد می باشد نیز برخوردار هستند.

ادامه مطلب  با کارآفرینی در شیلنگ سرمایه ام چندین برابر شد

اما رنگی که از آن در داخل بازار بیشتر دیده می شود قهوه ای روشن است. این نوع از خرما را در داخل کشور با نام های دیگری نیز می شناسند که به شونی در شهر جهرم، شاونی در شهر میناب و یا خورک شانی در داخل شهر های جنوبی مانند بندرعباس معروف می باشد.

درخت نخل این نمونه از محصولات در داخل شهر های زیادی از ایران کشت می شود اما زادگاه اصلی آن شهر جهرم استان فارس است که تولیدات اصلی این محصول در آن منطقه انجام خواهد شد. در داخل شهر جهرم نخل های زیادی کاشت شده و بارور می شوند که بیش از ۹۵ درصد از آن نمونه ها، خرماهای شاهانی هستند.

خرما شاهانی

خرما شکلاتی

خرما شکلاتی را به این صورت درست می کنند که خرما را به خوبی هسته آن را جدا می کنند و بعد از آن به خوبی می شویند تا به نتیجه دلخواه خود برسد.

بعد از آن پودر شکلات را به داخل ظرفی می ریزند و بعد از آن خرما را اضافه می کنند و تخم مرغ را نیز اضافه می کنند و مقداری آرد را روی آن می ریزند و این ترکیب را مدام هم می زنند تا به خوبی ترکیب بشوند و پس از آن در فر قرار می دهند تا به طبخ برسد.

اگر برای شما قیمت خرما شکلاتی مهم است، به شما اعلام می داریم که حتما در کنار قیمت هم به کیفیت آن توجه کنید زیرا که همیشه قیمت مناسب باوری صحیح نیست و ناشی از کیفیت پایین آن است که قیمت پایینی را به شما عرضه می دارند.

ادامه مطلب  تا زمانی که ثروتمند نشده اید، آرزوهایتان خنده دار است

خرما شکلاتی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *