تینر اپوکسی

شغلی که مرا به ثروتمندی شکست ناپذیر تبدیل کرد

ترس از شکست خوردن برای شروع هر کاری با ما همراه خواهد بود حتی در زمان کودکی زمانی که می خواستیم بازی را شروع کنیم به ترس از شکست خوردن فکر میکردم این ترس اغلب در مواقعی که شدت حساسیت بر روی کار مورد نظر بیشتر باشد شدت می گیرد. و ترس هم به تبع آن پررنگ تر خواهد شد اما  کنترل این ترس تنها با بررسی مسیری که می خواهیم درآن قدم بگذاریم امکان پذیر است. من با غلبه بر ترس خود و انتخاب محصول شگفت انگیزی مانند تینر توانستم طعم ثروت را تجربه کنم.

تینر فوری

تینر یک محلول شیمیایی پایه مشتقات نفنی با رنگ سفید می باشد که شباهات زیادی به آب دارد و در دو نوع فوری و روغنی تولید و در بازار موجود می باشد.

تینر فوری سرعت بسیار بالایی در تبخیر دارد به همین جهت عموم مردم آن را با نام تینر فوری می شناسند.

تینر های فوری به انواع مختلفی از جمله ۱۰۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۵۰۰۰۰، ۲۰۰۰۰، ۳۰۰۰۰، ۳۰۰۰۰، ۴۰۰۰۰، ۶۰۰۰۰  تقسیم و کارخانه فاتح فام تولید می شوند.

تینر فوری بدون رنگ و با بوی بسیار تندی همراه است که به شما توصیه می کنیم از این محلول در فضا در بسته استفاده نکنید.

یکی از پر فروش ترین محلول های رقیق کننده تینر فوری می باشد، چون برای  رقیق سازی رنگ‌ های هواخشک، رنگ‌ های سیلر، کیلر و  نیترو سلولزی استفاده می شود.

تینر فوری

تینر اپوکسی

یکی از مشخصات فنی تینر اپوکسی و البته دیگر تینرها، اشتعال‌پذیری آن‌هاست که می‌تواند حمل و نقل و استفاده از آن‌ها را دشوار کند. دستور استفاده از این محصول نیز مانند دیگر انواع تینر است. تفاوت خاصی از این لحاظ ندارد.

ادامه مطلب  کارخانه کنسانتره آهن صادراتی

برای این کار باید در ابتدا تینر اپوکسی را به خوبی مخلوط کنید تا از یکدست بودن آن اطمینان حاصل شود. پس از اضافه کردن میزان مناسبی از هاردنر به رنگ اپوکسی، زمان اضافه کردن این محصول رسیده است. باید با توجه به خواص رنگ، دمای محیط، تجهیزات اجرایی یا میزان غلظت مورد نظر و موارد این‌ چنین، میزان استفاده از تینر را مشخص کنید.

تینر اپوکسی

تینر پلی یورتان

از ویژگی های تینر پلی یورتان می توان به شفافیت، عدم وجود مواد معلق، یکنواختی سطح رنگ، قابلیت استفاده در هوای گرم و مرطوب، قدرت حلالیت فوق العاده و سرعت تبخیر بالای آن اشاره کرد.

سرعت خشک شدن تینر پلی یورتان مناسب است.

این تینر میزان ویسکوزیته رنگ های پلی اورتان را کاهش می دهد و از این طریق رنگ را آماده ی پاشش می کند.

تینر پلی یورتان

 

 

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *