فرمولی که من را در زمینه سردخانه پولدار کرد

فرمولی که من را در زمینه سردخانه پولدار کرد

فرمول سه اتفاق خوب یا قانون جذب یک نوع تمرین برای داشتن طرز تفکر مثبت است. حتما برای شماهم پیش آمده که در طول روز به اتفاقات منفی فکر کنید. فکر کردن به این اتفاقات منفی نه تنها خوب نیست، بلکه باعث میشود شما به صورت ناخودآگاه اتفاقات منفی را به سمت خود بکشید. فکرکردن به اتفاقات بد نه تنها انرژی ما را میگیرد، بلکه باعث میشود این اتفاقات بیشتر به سمت ما بیایند.

من نیز با این شیوه در خصوص انواع متنوعی از سردخانه به ثروت رسیدم.

سردخانه

سردخانه صنعتی یکی از انواع سردخانه های بروزی است که بسیار مورد استقبال افرادی که نیاز به وجود یک سردخانه برای نگه داری و یا حمل و نقل انواع و اقسام میوه و تره بار و یا انواع مرغ و گوشت دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

سردخانه صنعتی میوه به حفظ و نگه داری میوه ها بسیار کمک می کند و سبب می شود تا بتوان میوه ها را برای استفاده در فصول مختلف سال به راحتی نگه داری نمود.

این مجموعه در خصوص عرضه و فروش انواع مختلف سردخانه به ویژه سردخانه صنعتی میوه به سراسر کشور به فعالیت می پردازد و در این زمینه، یکی از بهترین و معتبر ترین فروشگاه های موجود در کشور به حساب می آید و توانسته است با عرضه ی محصولاتی درجه یک، اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

سردخانه

سردخانه زیر صفر

به‌ علت این‌ که در این سردخانه زیر صفر فشار پایین می‌ باشد و همچنین دما کم است نیازی به استفاده از کندانسور با تبادل بالا نمی‌ باشد.

ادامه مطلب  چگونه در کارم پیشرفت روز افزون داشته باشم

همچنین اواپراتور در سردخانه ‌های زیر صفری کوچک است و در سردخانه‌ های بالای صفر بزرگ‌ تر می‌ باشد و این به دلیل سطح تبادل کمتر است طراحی آواپراتورها در سردخانه ‌های زیر صفری سبب می ‌شود تا از یخ‌ زدگی بیش ‌از حد و حتی تشکیل برفک جلوگیری شود.

همچنین قدرت کمپرسورها در سردخانه ‌های زیر صفر بیشتر از سردخانه ‌های بالای صفر است زیرا در اتاقک سردخانه‌ های زیر صفری کمپرسور بزرگ ‌تر نیز می ‌باشد.

اگر بخواهیم به مقایسه کمپرسور در سردخانه زیر صفر و بالای صفر بپردازیم نکته جالب این است که سیم ‌پیچی کمپرسورهای زیر صفر می ‌تواند ضعیف ‌تر از کمپرسورهای بالای صفر باشد اما روزنه‌ های موجود برای خروج گاز در آنها متراکم ‌تر می ‌باشد.

سردخانه زیر صفر

سردخانه صنعتی

بسیاری از این سردخانه صنعتی علاوه بر استفاده از نیروی برق، خودشان نیز مجهز به موتور برق بوده و در صورت نیاز به جابجایی آن و یا در صورت قطع برق میتوان به راحتی از این موتور استفاده نمود تا نیروی لازم برای تولید سرمای این سردخانه ها را ایجاد کند، بنابراین می توانید با خیالی راحت و بدون نیاز به تامین موتور برقی جداگانه، میوه های خود را همیشه تازه و سالم نگه دارید.

قیمت سردخانه صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله میتوان به اندازه و ظرفیت آن، کیفیت یخچال به کار رفته در آن، کیفیت موتور برق آن و بسیاری از عوامل دیگر اشاره نمود.

در صورت تمایل به خرید و برای کسب اطلاع دقیق از قیمت سردخانه صنعتی می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید، کارشناسان فروش این مجموعه با صبر و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخگو خواهند بود.

ادامه مطلب  شاه میگو پفکی ایرانی

سردخانه صنعتی

 

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *