قیمت دماسنج جیوه ای طبی دیجیتالی

فروش دماسنج طبی جیوه ای دیجیتالی

در گذشته پزشکان برای پی بردن به دمای بدن بیمار از دماسنج گالیله استفاده می کردند که به مرور زمان دانشمندان مدلهای پیشرفته تر این محصول را ساخته و به بازار عرضه کردند که شامل: دماسنج جیوه ای، قرصی، مادون قرمز و دماسنج کریستال مایع هستند .

که البته هر یک از آنها برای سنجش دمای قسمتی از بدن کاربرد دارند و به طور دقیق دما را به ما نشان می دهند که دقیق ترین دماسنج در عصر حاضر مدلهای دیجیتال بوده که قیمت بیشتری نسبت به دیگر انواع دماسنج دارند.

معمولا اولین کاری که در مراقبتهای بهداشتی برای تعیین سطح بیماری افراد انجام می گیرد سنجش دمای بدن آنها به وسیله دماسنج طبی و گرفتن فشار با فشارسنج دیجیتالی می باشد چون زمانی که عوامل بیماری زا وارد بدن می شوند در مرحله اول سیستم ایمنی دمای بدن را بالا برده تا این میکروب و ویروسها کشته شوند پس بالا بودن دمای بدن اولین نشانه بیماری است.

فروش دماسنج طبی جیوه ای دیجیتالی

در تمامی داروخانه های سراسر کشور و فروشگاه های آنلاین عرضه و فروش دماسنج طبی و دستگاه تست قندخون انجام می شود که قیمت مناسب و کیفیت مثال زدنی از ویژگیهای این محصول به شمار می رود تنوع بالا انواع  دماسنج طبی سبب شده دست شما برای انتخاب باز باشد

برای اندازه گیری دمای بدن باید دماسنج را زیر زبان، زیر بغل یا مقعد قرار داد که از نظر بهداشتی ایمنی کمتری داشته و مدلهای جدید دماسنج طبی تماسی نیستند و از فاصله چند سانتیمتری می توان دمای بدن را تعیین کرد.

با توجه به اینکه در هر خانه ای داشتن یک دماسنج طبی همچون فشارسنج مچی دیجیتال ضروری است تا همیشه از سلامت کودکان و افراد بزرگسال خانواده مطمئن شویم پس برای راحتی خود و عزیزانتان دماسنج را از یک مرکز معتبر سفارش دهید.

ادامه مطلب  فروش توت خشک حبه ای

قیمت دماسنج جیوه ای طبی دیجیتالی

دماسنج جیوه ای کاربردهای متفاوتی دارد و هر کس به یک طریقی از آن بهره میگیرد به صورت کلی این دماسنج نیز مانند نمونه های دیگر برای نشان دادن دما ساخته و تولید می شوند و کشورهای مختلفی آن را تولید و به بازارهای بین المللی عرضه می کنند و ایران نیز یکی از این تولید کنندگان می باشد که سالانه مقادیر بسیار زیادی از محصولات خود را روانه بازار می کند

کار کردن این دماسنجهای جیوه ای توسط مایع جیوه می باشد و دلیل نام گذاری آن نیز به همین سبب می باشد این دماسنجهای پر کاربرد را برای نشان دادن تب بدن انسان نیز استفاده می کنند و می توان گفت که یکی از بهترین گزینه ها برای اینکه بتوانیم دمای بدن را بفهمیم دماسنج بدن می باشد.

قیمت دماسنج جیوه ای طبی دیجیتالی

بین مدلهایی که گفته شد و تا به اینجای کار آشنا شدیم دماسنج طبی دیجیتالی جذاب ترین آن بود که با صفحه دیجیتالی که دارد دما را به ما نشان خواهد داد همانطور که گفتیم قیمت ان نسبت به سایر مدلها کمی گران تر می باشد اما کارایی آن بیشتر است.

بسیاری از کافه ها برای اینکه دمای آب جوش و نوشیدنی خود را بسنجند از نوع دیجیتالی استفاده می کنند تا سریعتر و راحت تر کار انجام شود اما می دانیم که نوع دیگری از این ابزار با الکل طبی کار می کند و دماسنج الکلی است به لحاظ ساختار کمی فرق می کند اما همان کارایی را دارد در دماسنج جیوه ای شاهد مایعی نقره ای رنگ هستیم که دما را به ما نشان خواهد داد اما الکی فرق می کند و کمی به ان رنگ می زنند تا نشان گر دما باشد.

ادامه مطلب  یک راه تضمینی برای ثروتمندشدن

دماسنج طبی جیوه ای

دماسنجهای طبی به عنوان یکی از ابزار و تجهیزات مورد استفاده در حوزه سلامت، انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال می توان به دماسنج طبی جیوه ای الکلی دیجیتال اشاره کرد. هر کدام از این انواع در پارامترهای متعددی با هم تفاوت دارند.

به عنوان مثال محلی از بدن که دمای آن سنجیده می شود، زمان پاسخ دهی، دقت پاسخ، شرایط استفاده و غیره در آنها متفاوت است. و بسته به شرایط کاربری و موارد استفاده هر کدام از انواع می توانند به علت شاخص بودن در یک پارامتر گزینه مناسب تری باشند.

دماسنج طبی جیوه ای

از بین دماسنجهای طبی مختلف موجود در بازار دماسنج طبی جیوه ای شاید اولین نوعی از این کالا باشد که با نام بردن از آن در ذهن ما تداعی می شود. این دماسنجها از دو قسمت اصلی در بدنه شیشه ای خود تشکیل شده اند که عبارت است از قسمت مخزن و یک لوله بسیار باریک مدرج که به یکدیگر متصل اند.

در قسمت مخزن مقدار مشخصی از فلز جیوه قرمز قرار می گیرد. با قرار دادن این قسمت در مجاورت بدن برای اندازه گیری دما فلز داخل مخزن گرم شده و منبسط می شود و در نتیجه حجم داخل میله مدرج را بسته به دمایش پر می کند. در مرحله بعدی نیز با توجه به سر حدی که جیوه میله را پر کرده، عدد آن را می خوانیم و دما اندازه گیری می شود.این دما سنجها بیشتر به صورت زیر زبانی مورد استفاده قرار می گیرند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *