قیمت دستکش نسوز سیتریو صنعتی

قیمت دستکش نسوز سیتریو صنعتی

این روزها با توجه به گرانیهایی که همه با آن روبرو بوده ایم و در تهیه و تدارک محصولات مورد نیازمان دیده ایم، متاسفانه قیمت دستکش نسوز هم از این موضوع مستثنی نبوده به شدت در قیاس سال‌های اخیر که قیمت ارزانی را داشت این قیمتها امروزه به خوابی بدل شده است که متاسفانه چون از مشتقات نفتی هم هست و همچنین مواد اولیه که از آن به کار می رود مواد پلاستیکی است که بایستی حتماً از مواد کهنه و بازیافتی به دور باشد قیمت این دستکشها و مشتقات این نوع را بسیار فزونی بخشیده است.

با توجه به مواردی که در امروزه از کاربردهای متفاوت آن بر می اید، این تفکر را در ذهن همگان برمی‌انگیزد که امروزه که با وجود این دستکش صنعتی که کارها به راحتی انجام می شود.

قیمت دستکش نسوز سیتریو صنعتی

امروزه به دلیل استفاده گشترده افراد باعث شده تا قیمت دستکش نسوز افزایش پیدا کند و علاوه بر آن کیفیت خوبی نیز داشته باشد ابتدا این دستکشها در قالب دستکش ظرفشویی مثل دستکش گیلان معرفی شد در میان خانواده های ایرانی که بعدها متوجه شدند

که استفاده از این دستکشها می تواند از آسیب رساندن به دست هنگام انجام کارهای خطرناک که در مشاغل مختلف وجود دارد از ان بکاهد پس بنابراین رسته ای از دستکشها باز شد که یک نمونه قابل و بسیار مفید آن دستکشهای نسوز ای بود که با توجه به کاربردهایی که می شد از آن کرد مقاومتها و همچنین اجناس خاصی در آن لحاظ شد.

یکی از ابتدایی ترین دستکشهایی که در این مشاغل سخت از آن به کار می‌رود سازمان آتش نشانی بود که در مقابله با اطفاء حریق استفاده از این دستکشها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دستها کاربرد فراوان داشته است و این نسوز بودن در دستکش به این جا ختم نشد و پوششهایی از پوشش و لباسهای نسوز برای این مشاغل پر مشقت گردآوری شد که ضامن سلامتی این افراد مهم و کاربردی برای یک جامعه هستند.

ادامه مطلب  قیمت واشر تخت گالوانیزه مربعی

دستکش نسوز سیتریو

اگر می خواهید در حین کار با ابزارهای حرارتی از دستکش صنعتی بلند نازک و بسیار راحت استفاده نمایید حتما یک نمونه دستکش نسوز سیتریو خریداری کنید.

این نوع دستکش کاملا نسوز است و جزو مرغوب ترین محصول برای کار با انواع اتو مو در سالنهای آرایشی و زیبایی محسوب می شود.

اگر قصد خرید این محصول را دارید ابتدا یک مرکز خرید معتبر را پیدا نمایید که محصولات اصل به فروش می رساند و حتما قبل از خرید این محصول، تمامی زاویه های دستکش را به خوبی مشاهده نمایید تا هیچ گونه پارگی بر روی این نوع دستکشها دیده نشود در نتیجه درحین کار با وسایل حرارتی به دستهای شما آسیبی وارد نگردد.

این نوع دستکشها معمولا از الیاف مرغوب آراماید تشکیل شده است و از این دستکش برای انجام فرآیندهای بسیار پرحرارت، صنعت ریخته گری، ساخت شیشه و انواع بلور، بخش پخت و یا ساخت انواع چینی و محصولات متنوع بهداشتی، ساخت انواع کاشیها که در معرض خطرات گرمایشی و حرارتی وجود دارد بسیار پرکاربرد می باشد.

دستکش نسوز سیتریو

همچنین این نوع دستکش همچون دستکش صنعتی استادکار در انواع مختلف با مدلهای گوناگونی در بازار قابل خریداری هستند به علاوه دستکش نسوز سیتریو باید میزان حفاظت فوق العاده ای در مقابل انواع آسیبها برای افرادی که با ابزارهای تیز و برنده کار می کنند، ایجاد نمایند.

این محصول در سایزهای مختلفی وجود دارد و برای کارهای متفاوت تاسیسات، اغلب کارهای تعمیراتی و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین این محصول باید در محیط تاریک و کاملا خشک نگهداری گردد و دستکشهایی که استفاده شده اند باید به طور دقیق از تمامی جوانب بررسی شوند تا دچار سایش و پارگی نشده باشند.

ادامه مطلب  با شناخت نیازها به موفقیت رسیدم

دستکش نسوز صنعتی

در شرکت هایی که با برق بیشترین سرو کار را دارند اولین قانونی که باید در آن رعایت شود خرید دستکش ها صنعتی نسوزبا ساق بلند چرمی باشد، که نیرو ها در هنگام کار کردن با خطر برق گرفتگی رو برو نشوند.

در قوانین ایمنی دست ها را عضو آسیب پذیری میبیند، که برای محافظت از آن باید از مواد پلیمری و کتان به صورت دستکش ساخته شده اند را استفاده بکنند. پس بهتر است که کارخانه ها و یا کارگاه ها از آسیب دیدن یک کارگرجلوگیری خسارات وارده به شرکت  خود از این نوع دستکش ها برای نیروهای خود تهیه کنند.

دستکش نسوز صنعتی

در دنیای امروزی همان قدر که تکنولوژی پیشرفت کرده  است به همان اندازه کار با دستگاها هم حساستر و خطرناکتر شده است. برای اینکه از انواع حوادث جانی  جلوگیر شود  باید از دستکش نسوز صنعتی که مقاومت بالایی از خود در برابر حوادث مختلف نشان داده است استفاده نمود.

دستکش ایمنی برش: این نوع محصول قسمت بیرونی به وسیله زنجیرهایی به یکدیگر متصل شده اند و می توان از آن در کشتارگاه ها و یا قصابی ها از آن استفاده نمود.
دستکش ایمنی مواد شیمیایی: مواد تشکیل دهنده این دستکش پلیمر های غیر حلال در اسید و لاستیک می باشد البته نوع ساختار هرکدام بسته به نوع مواد شمیایی فرق می کند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *