دکمه فلزی تهران

قیمت دکمه فلزی تهران

امروزه زیور آلات زیادی در طراحیهای لباس و پوشاک به کار گرفته می شود و انواع دکمه فلزی با طراحیهای مختلف برای تزئین لباس دوخته می شوند که این محصولات تحت بهترین شرایط تولید و با مناسب ترین قیمت در بازار خرید و فروش می شوند. این دکمه ها ممکن است که در انواع لباسهای رسمی، اسپرت، مجلسی، بچه گانه، مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه به کار رود و علاوه بر این ممکن است که در دوخت و طراحی لباس کار و لباسهای صنعتی حتی مورد استفاده قرار بگیرد.بیشترین استفاده های آن در دوخت و طراحی لباسهای لی و جین می باشد. در ادامه ی این مقاله با آراد برندینگ همراه باشید.

قیمت دکمه فلزی تهران

یکی از اجزای مهم هر لباس که برای باز و بسته شدن به کار می رود می توان به دکمه اشاره نمود که در انواع مختلفی در بازار مشاهده می شوند. دکمه فلزی تهران و شیراز فروش بالایی دارد که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. معمولا دکمه های فلزی متشکل از چهار قسمت می باشند که دارای دو بخش در رو و دو بخش در زیر هستند. این دکمه ها از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند و در برابر فشار و ضربه دوام خوبی از خود نشان می دهند. دکمه های فلزی دارای طرحها و مدلهای گوناگون می باشند که مطابق با نوع لباس و سلیقه ی افراد به تولید رسیده اند.

قیمت دکمه فلزی

تولیدیهای لباس و مراکز تهیه و طراحی پوشاک بزرگ ترین مشتریان انواع دکمه پلاستیکی، چوب روسی، فلزی و غیره می باشند که محصولات عمده را از مراکز ارائه دهنده آن خرید می کنند. برخی از طراحیهای دکمه فلزی خیلی خلاقانه است و نپر همگان را می تواند به خود جلب نماید به طور مثال برخی از این دکمه ها به صورت دو تیکه و یا چند تیکه در کنار هم طراحی شده اند که به صورت پازلی باز و بسته می شوند و یا برخی از آنها ببه صورت چشم و یا ابزارهای مختلفی طراحی شده اند برخی از نمونه های دکمه فلزی به صورت آچار فرانسه طراحی شده است که مناسب لباس کار و لباسهای صنعتی می باشد.

ادامه مطلب  مایع دستشویی داو اصلی نانو

قیمت دکمه فلزی

اکثر مراکز تولید کننده و مراکز دوخت و تولید لباس از قیمت دکمه فلزی مطلع هستند زیرا هر روزه حجم بالایی از این محصولات را برای تولیدات خود استفاده می کنند و یکی از نیازهای عمده این تولیدیها دکمه می باشد که برای خود تعداد زیادی از آنها را همیشه تامین می کنند. البته عوامل زیادی  می تواند بر قیمت این محصولات اثر گذار باشد و قیمت آنها را تحت تاثیر قرار دهد، از آنجایی که اغلب این محصولات به صورت وارداتی به بازار ایران می آیند نرخ ارز و نوسانات آن مهم ترین عاملی است که می تواند قیمت این محصول را تحت تاثیر خود قرار دهد. نوع طراحی و کارگاه تولیدی و برند سازنده نیز یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت دکمه فلزی می باشد که هر تولید کننده با استفاده از روشهای گوناگونی محصولات خود را تولید می کند و هزینه های متفاوتی برای تولید محصول خرج می شود.

دکمه فلزی تهران

اصولا دکمه ها می توانند زیبایی خاصی را به لباس بدهند و در تن ایست خوبی داشته باشند که اکثر افراد شیک پوش بر نوع دکمه ی لباس اهمیت بسیاری می دهند. تاریخچه ی دکمه به هزاران سال قبل باز می گردد که شاهزادگان از جنس نقره و طلا و شاخ حیوانات مورد استفاده قرار می دادند. همانطور که می دانید دکمه های فلزی دارای طرح و نقش و نگارهای زیبایی می باشند که طرفداران بی شماری دارد.با این حال در زمان خرید دکمه فلزی به نوع جنس پارچه دقت لازم را داشته باشید که متناسب با هارمونی پارچه قرار بگیرد، زیرا پارچه های حریر و نازک مناسب با دکمه های فلزی نیستند و ممکن است به علت سنگینی روی پارچه اثر بدی بگذارد.

ادامه مطلب  جرأت نه گفتن را در رسیدن به ثروت پیدا کردم

دکمه فلزی تهران

امروزه برای باز و بسته شدن لباس از زیپ و یا دکمه استفاده می کنند که دکمه به دلیل راحت باز و بسته شدن طرفداران بی شماری دارد. دکمه فلزی تهران قیمت بسیار بالایی دارد و می توان مدل و طرحهای بسیار زیبایی را به ویژه برای استفاده در کاپشن چرم در این بازارها مشاهده کرد. استفاده از دکمه در بین خیاطان بسیار مرسوم شده است و به دلیل این که زیپ احتمال خراب شدن بسیار زیادی وجود دارد از دکمه استفاده می کنند. دکمه های کودکانه با مدلهای بسیار جذاب و نوع عروسکی توانسته اند فروش بسیار بالایی داشته باشند و در پوشیدن لباس کودکان را به وجد بیاورد. دکمه های مجلسی اصولا براق و شکیل تر هستند و برای البسه مجلسی که برای مهمانی های مهم مورد استفاده قرار می گیرند کاربردهای فراوانی دارد و می تواند لباس را شیک و زیبا کند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *