قیمت دیگ بخار زغال سنگی بوهار

قیمت دیگ بخار زغال سنگی بوهار

زغال سنگ منبعی بسیار با ارزش از مواد معدنی تولید انرژی در جهان می باشد.از این دیگهای بخار به منظور تولید سوخت در نقاط مختلف ایران از جمله مشهد، تهران، اصفهان، قزوین، قم، گرگان، تبریز، مازندران، رشت، همدان، شیراز و انواع شهرهای صنعتی استفاده می شود.

از موارد استفاده زغال سنگ به موارد بیشماری می توان اشاره داشت از پرکاربرد ترین و بیشترین موارد استفاده آن در صنایع غذایی اشاره می شود که جهت پخت مواد غذایی به روشهای مستقیم و غیر مستقیم با بخار کارایی دارد.

از زغال سنگ در صنایع شیمیایی، پترو شیمی، نساجی، تولید گرما و سرمایش در بیمارستانها و مجتمعهای بزرگ استفاده می شود.

قیمت دیگ بخار زغال سنگی بوهار

از ویژگیهای متمایز دیگ بخار زغال سنگی مشهد به تولید بخار اشباع بدون نیاز به آب با ظرفیتهای بالا و توانایی در کارکرد راندمانی بالا در سه شیفت و بدون خاموشی بویلر امکان نصب سیستمهای مونیترینگ وجود دارد و از دیگر امکانات دیگ بخار نصب سوپر هیت و اکونومایزر می باشد.

به طور کلی یک دیگ بخار دارای لوازم و تجهیزات کنترلی مخفی ویژه ای می باشد که مجهز بودن به آن در طراحی دیگ بخار موجب کارایی بالا و عملکرد صحیح و ایمن دیگ بخار صنعتی می شود.

اولین و مهم ترین پارامتر برای خرید یک دیگ بخار استاندار بودن آن می باشد که علی رغم اجبارات استاندارد در تولید محصولات شاهد تولید دیگ بخار غیر استاندارد و غیر ایمن هستیم.

میزان حرارت قابل انتقال در دستگاه جزو عوامل بالا برنده راندمان آن می باشد برای بررسی راندمان یک دستگاه بخار سوپر حرارت واقعی چیزی معادل ۸۵ درصد می رسد.

ادامه مطلب  از اشتباهات گذشته درس گرفتم و به موفقیت رسیدم

قیمت دیگ بخار

اگر برای کسب و کار و نیز صنایع خود به دنبال تولید بیشتر با هزینه کمتر هستید باید از دیگ بخار استفاده کنید که قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر محصولات دارد.

این دیگها که بسیار مدرن هستند از چندین گذرگاه و مشعل بسیار مناسب استفاده می کنند تا مقدار بسیار زیادی از انرژی داخل سوخت را به آب انتقال بدهند که همچنین آنها در این زمینه دارای کمترین اتلاف انرژی هستند.

به طور کلی استفاده از بخار هزینه های تولید، توزیع و برگشت کندانس شما را بسیار کاهش می دهد و به همین استفاده از دیگ بخار برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت دیگ بخار

از زمان صنعتی شدن جامعه و با پبشرفت هر چه گسترده تر علم، انسانها از اوایل قرن ۱۸ سعی بر طراحی ماشینها در صنعت کردند که قیمت دیگ بخار بر اساس ظرفیت، راندمان و جنس آنها تعیین می کنند، در صنایع گوناگون بسیار کاربردی شده اند.

دیگ بخاری که از جنس چدن ساخته می شود دارای مقاومت کمتری است و  آن را برای تولید بخار کم فشار می سازند اما جنس فولاد بسیار مقاوم است و به همین جهت اکثر دیگها را از فولاد می سازند.

این صنایع برای انجام امور خود به حرارت گرما و انرژی نیاز دارند که این امور می تواند شامل ذوب نمودن گرمایش پخت مواد اولیه و غیره باشد.

یکی از دلایل استفاده گسترده از دیگهای بخار برتری روش حرارت دهی غیر مستقیم به روش‌های مستقیم است.

دیگ بخار بوهار

اگر علاقه مند به محصولات با کیفیت ایرانی هستید استفاده از دیگ بخار را به شما توصیه می کنیم که از تکنولوژی روز جهانی در این خصوص استفاده می نماید.

ادامه مطلب  ویژگی خاص محصولات چرمی برای درآمد بالا

توجه ویژه به نوع دیگ بخار بسیار با اهمیت است، دیگهایی که از جنس ورق فولاد هستند از مزایای به شدت بالاتری نسبت به انواع دیگر برخوردار هستند.

از تستهای سالانه ی این دستگاه تست هیدرو استاتیک است که از وجود نشتی و ایرادات نقاط جوش لوله ها محافظت می نماید، همچنین از مهم ترین تستهایی است که در افزایش عمر دستگاه حرف اساسی را می زند، به غیر از تست هیدرولیک روان کاری لوله ها هم تاثیر زیادی در افزایش بازدهی دستگاه دارد.

دیگ بخار بوهار

از شرکتهای فعال در زمینه ی تولید دیگ بخار، شرکت بوهار است که دیگ بخار بوهار از تنوع زیادی برخوردار است و در مراکز تولید و عرضه می شود.

دیگهای بخار به دو صورت ساخته می شوند که عبارت اند از دیگ بخار واتر تیوب و فایر تیوب که هر کدام توانایی و کاربردهای مختلفی دارند.

دیگهای بخار در صنایعی مثل نیروگاه های حرارتی، صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، صنایع کاغذ سازی، صنایع قند و شکر، صنایع چرم سازی، صنایع پلاستیک سازی، صنایع نساجی، تولید بتن و محصولات ساختمانی، ذوب آهن، بسته بندی و غیره مورد استفاده است.

کار اصلی این دیگها با مشعل است که آب ورودی به مخزن با حرارت مشعل تبخیر شده و به ۱۰۰ درجه ی سانتی گراد می رسد، سپس آب تبخیر شده توسط لوله های کوچک به مخزن بخار هدایت شده و در آنجا جمع آوری می شود، این بخارها بعد از جمع آوری مورد استفاده قرار می گیرد که کمترین استفاده ی آن تامین گرمای شوفاژ خانه ها می باشد.

ادامه مطلب  خرید رادیاتور پره ای آلومینیومی ایران رادیاتور

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *