قیمت رنگ نسوز سرامیکی پامچال

قیمت رنگ نسوز سرامیکی پامچال

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نخواهد بود که رنگها در بین مذاهب گوناگون و ملل و اقوام شدی و یا شاید تمدنهای بشری دارای تقدس باشد بعضی از این تمدنها و مذاهب به بعضی رنگها تقدس دادند و آنها را مقدس می شمارند.

ما در این مقاله آراد برندینگ به صورت مختصر رنگ نسوز الوان را و اقسام آن و نحوه به کارگیری و مزایا و مزیتهای گوناگون استفاده از آن را اشاره می کنیم.

قیمت رنگ نسوز سرامیکی پامچال

از جمله این مذاهب میتوانیم مذهب اسلام که به رنگ فیروزه‌ای و رنگ سبز تقدس بخشیده است اشاره کرد. و همچنین میتوان مذهب بودا را نام برد که رنگ زرد را مقدس می دانند اشاره کرد.

اما بشر در به کارگیری از رنگها در چندین هزار سال قبل به صورت ابتدایی آنها را با انواع صمغ مخلوط می کرد تا بتواند از سر ترکیب آنها و استفاده در نقاشی که در غارها می کشیده است قوت و ماندگاری برای باقی ماندن در سالهای بعد و تاریخی شدن آن بهره ببرد.

اگر بخواهیم بهترین تمدنهایی که توانستند از رنگها با مهارت به شیوه های خاصی استفاده کنند و رنگ آمیزی زیبایی در تاریخ بشریت از خودشان به یادگار بگذارند اشاره کنیم می توانیم به کشورهایی نظیر ایران مصر و یونان اشاره کنیم که هنرمندانی بی‌بدیل توانسته‌اند از خود نقوش و تابلو نقاشی به یادگار بگذارند که در طول تاریخ بشریت توانسته است سمبل استفاده از رنگها در طول تاریخ باشد.

رنگ نسوز پامچال

شاید بشر با استفاده متمادی از رنگها به این نتیجه رسیده باشد که می توان از رنگها استفاده های بهتر برد  و رنگهای نسوز را پدید آورد که از جمله ی آنها رنگ نسوز پامچال می توان اشاره کرد.

ادامه مطلب  با این روش به موفقیت های چشمگیری رسیدم

رنگ نسوز پامچال

برای اینکه رنگ نسوز پامچال را بهتر بشناسیم باید اول بدانیم رنگ نسوز چه کاربردهای دارد و در چه مصارفی استفاده میشود رنگ نسوز در واقع رنگی است که مقاوم به حرارت و دمای بالا می باشد و از همین منظر نام آن رنگ نسوز گذاشتند و برای استفاده آن باید با لوازم خانگی ست شود با توجه به اینکه این رنگ می‌تواند حرارت بالا و یا نوسانات شدید دما را که به مرور زمان باعث تخریب سطوح می شود، اشاره نمود.

در رنگ نسوز مواد معدنی به کار رفته است که درجه مقاومت این رنگ را در مقابل حرارت و نوسانات شدید دما بالا می‌برد به گونه ای که تا ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد را نیز این رنگها می توانند تحمل کنند و به همین دلیل می توان از آنها به عنوان عایق خوب برای جلوگیری از بین رفتن سطح تماسی بسیاری از کالاها که در معرض تابش شدید گرما و حرارت هستند بهره برد.

از جمله ی این مصارف می توانیم به استفاده از آنها در لوله کشی یا دودکشها یا قطعات موتور که تحمل کننده ی فشارهای سنگینی می باشد اشاره نمود.

قیمت رنگ نسوز سرامیکی

همان طور که گفته شد پس از معرفی و دلیل اختلاف قیمت رنگ نسوز سرامیکی با سیلیکونی می توانیم از کاربردهایی که برای رنگ نسوز سرامیکی در نظر داشته باشید این است که استفاده از آنها به عنوان پوششی بر روی سطوح فلزی که در دمای بالای قرار دادند می باشد در واقع این رنگ نسوز اصفهان به عنوان یک پوشش بسیار مناسب سرامیکی تجهیزاتی که در دمای شدید و حرارت نزدیک به دو هزار درجه فارنهایت قرار دارند را حفظ می کند و بهترین پوشش در مورد این فلزات می باشد.

ادامه مطلب  جادوی میلیاردر شدن  در کسب و کار من

قیمت رنگ نسوز سرامیکی

از جمله قطعاتی که می توانیم به عنوان نمونه محصولاتی که با استفاده از رنگ نسوز سرامیکی عایق بندی شده اند را نام ببریم می توانیم به اگزوزهایی که در اتومبیلها به در استفاده شده است اشاره کرد چرا که این روزها در معرض حرارت قرار دارند و دمای بالایی را تحمل می کند همچنین می توانیم به فلزهایی که در مجاورت حرارت و دمای بسیار بالایی قرار دارند اشاره نماییم.

همچنین از دیگر کاربردهای که می توان برای رنگ نسوز سرامیکی نام برد استفاده از آن در قطعاتی است که در مجاورت اشتعال داخلی خودرو ناشی از سوخت و ساز بنزین قرار دارد که دمای بسیار زیادی را نیز تولید می کند که باعث می‌شود این قطعات در مقابل اشتعال و حرارت بالایی که با آن برخوردارند مقاوم باشد.

در واقع استفاده از رنگ نسوز سرامیکی در اینگونه وسایل و قطعاتی که در معرض حرارت بالا و رطوبت قرار دارند باعث می شود تا در آینده دچار استهلاک نشوند و مدت زمان طولانی بدون آسیب باقی بمانند که معمولاً این قطعات حساس که در خودروها وجود دارد به وسیله این رنگ نسوز سرامیکی دارای طول عمر بسیار زیادی می باشند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *