شیره انگور ملایر

قیمت شیره انگور زرد ملایر

بهترین شیره انگور زرد ملایر در روستای مانیران تولید می شود که در شهرهای دیگر ایران نیز انگور کشت می شود ولی در بازار شیره انگور ملایر  طرفداران بیشتری دارد.

شیره انگور برای صرف صبحانه بسیار مقوی و کمک به تامین انرژی روزانه افراد می نماید که برای استفاده میان وعده نیز کاربرد دارد برای ماندگاری بیشتر شیره پخته شده انگور ترش و اسیدی است و غیر قابل استفاده می باشد که با استفاده از خاک سفید به آن افزوده می شود.

رنگ آن از سیاه به عسلی تغییر حالت می دهد و نحوه اضافه کردن آن به این گونه است که زمانی که شیره انگور به جوش می آید و شروع به قل خوردن کرد کف روی آن را جدا کرده و دور بریزید و بعد از گرفتن کف شیره زیر اجاق را خاموش کرده تا سرد شود و ۱۰ ساعت صبر کنید تا شیره صاف شود و به مقدار هر ۵۰ لیتر آب انگور ۲ کیلوگرم می باشد.

قیمت شیره انگور زرد ملایر

بهتر است بعداز اضافه کردن خاک ناخالصی داخل ظرف که ته نشین شده است را از پارچه عبور داده تا کاملا یک دست شود برا مشاهده نمونه ویدیو های نحوه تهیه و ارتباط با تولید کنندگان این محصول می توانید به سایت مجموعه آراد برندینگ مراجعه نمایید.

و در مرحله آخر نیز با حرارت کم شیره را می جوشانیم که تا قوام پیدا کند و سفت شود و حرارت باید به گونه ای باشد که دوباره کف نکند.

جنس خاکل سفید قلیایی بوده و اسیدی بودن شیره انگور را کم می کند و به این مراسم شیره پزان می گویند در روش دیگر آب انگور ترش را حرارت می دهند تا به ۴۰ درجه برسد و خاک شیره را در آب حل کرده و به دیگ آب انگور داغ اضافه می گردد تا سرد شود.

ادامه مطلب  من با حنا هندی به ثروت بیکرانی رسیدم

 

قیمت شیره انگور زرد

در مجموعه ما شیره انگور سیاه طبیعی اصل ملایر را می توانید با ضمانت خرید کنید که این محصول حاصل باغات انگور شهر ملایر است که به ثبت جهانی رسیده است و بیشترین تولید شیره انگور در کشور را شهر مانیران انجام می دهد که به صورت سفید و عسلی در بازار توزیع می گردد.

تولید شیره بسیار وقت گیر است که برای پخت آن باید از اجاق صنعتی استفاده کرد و برای تولید ده کیلو شیره انگور یک روز زمان لازم می باشد که با تولید صنعتی آن توانسته ایم با حجم بیشتر و زمان کمتر این کار را انجام دهیم.

قیمت شیره انگور زرد

ویژگی این ماده طبیعی برای درمان بیماری بسیار مفید بوده و افرادی که معده نفاخ دارند می توانند از این ماده استفاده کنند برای افرادی دارای سردی معده هستند که کمک به جذب ویتامینهای موجود در غذا می شود و در درمان کک و مک و آبسه و مشکلات کبدی نیز بسیار کاربرد دارد و افرادی که از بیماری رماتیسم رنج می برند و درد استخوان دارند نیز می تواند بسیار مفید باشد در واقع مزایای بی نظیر این محصول باعث شده است تا قیمت شیره انگور زرد نیز مطلوب باشد.

این محصول به صورت عمده به مراکز شهرهای مختلف فرستاده می شود که بعد در فروشگاه های مواد غذایی یا خشکبار فروشی یا عرضه محصولات کشاورزی فروخته می شود که با این دست به دست شدن به آن کرایه می خورد و قیمت آن بیشتر می شود که با سفارش مستقیم محصولات کشاورزی و خرید مستقیم آن از وب سایت مجموعه ما تازه ترین شیره انگور را تهیه نمایید و قیمت آن بصرفه بود می باشد.

ادامه مطلب  بادام زمینی طعم سود را برایم زنده کرد

شیره انگور ملایر

افرادی که می خواهند چاق شوند شیره انگور زرد اصل عسلی ملایر می تواند کمک به وزن گرفتن آنها کند و همچنین این ماده خوشمزه برای افراد سال خورده نیز بسیار مهم می باشد.

در طب سنتی برای فزرند پسردار شدن سفارش شده که شیره انگور ملایر مصرف کنید و نیاز است که پدرو مادر طبع گرم داشته باشند وبرای دختر دار شدن باید رژیم غذایی سرد گرفته شود و از غذا با طبع سرد استفاده نمود.

شیره انگور ملایر

افرادی که دچار مشکلات گوارشی هستند و معده آنها حساس است شیره انگور اسید معده را متعادل می کند ضعف سیستم بدن را جبران می کند.

بانوانی که هنگام دوره قاعدگی دچار فقر آهن می گردند می توانند قبل از دوران پریودی به طور منظم از این ماده مصرف کنند تا خونشان تصفیه گردد و گرفتگی رحم برطرف گردد و اگر در هنگام عادت استفاده شود خوشنان رقیق شده و خونریزی بیشتری خواهند داشت که منجر به ضعیف شدن آنها می شود.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *