مثل آب خوردن میلیونر شدم

مثل آب خوردن میلیونر شدم

شاید با خودتان فکر کنید چگونه می شود مثل آب خوردن یک ثروتمند شدم و بگویید این یک کلک است و نمی شود ولی من با ورود به عرصه تجارت توانستم به موفقیت های زیادی برسم و برای خودم در بین آشنایان سرآمد شوم در ادامه این مطلب قصد دارم تا در مورد حوزه ای که در آن مشغول به کار هستم توضیحاتی را شرح بدهم.

بوقلمون

قیمت گوشت بوقلمون در بازارها نسبت به گوشت مرغ بیشتر است ولی آن را ارزان تر از گوشت قرمز می توان تهیه کرد. همچنین باید بدانید که قیمتی برای این محصول در نظر گرفته می شود در مقایسه با ارزش غذایی بالای آن ارزان تر است و بنابراین قیمتی بسیار منصفانه برای آن به شمار می آید، این محصول در کل به دو صورت منجمد و گرم  عرضه می گردد که قیمت نوع منجمد آن ارزان تر محاسبه می گردد. گوشت بوقلمون هم دارای نرخهای مصوب می باشد و مانند مرغ و سایر فرآورده های گوشتی قیمتهای مشخصی برای آن در نظر گرفته می شود، اما وقتی که گوشت بوقلمون به طور تکه شده به فروش می رسد، قیمتها متفاوت هستند و هرچه کیفیت گوشت بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. به طور مثال گوشت ران بوقلمون با قیمت بیشتری نسبت به گوشت گردن عرضه می گردد و خریداران باید به این نکته در هنگام خرید محصول توجه داشته باشند.

بوقلمون
بوقلمون بوربون

بوقلمون بوربون یکی از مهمترین نوع بوقلمون شناخته می شود که در کنار بقلمون نر با عمل جفگیری به راحتی می توانند به تخمگذاری بپردازد و کاربران از تخم این پرنده در زمینه تکثیر آن به بهترین شکل اقدام کنند. پرورش این بوقلمون بسیار عالی است چون افراد هم از تخم آن به عنوان یک ماده خوراکی مقوی و پر خاصیت استفاده می کنند و همچنین از گوشت آن که یکی از محصولات پروتئین به حساب می آید به شکل های مختلف طبخ می کنند و آن در وعده های مختلف غذا مصرف می کنند. این گونه بوقلمون که به عنوان بوقلمون مادر شناخته شده است که در ۸ ماهگی از سن خود در شرایط مناسب اقدام به تخمگذاری می کنند. کاربران از تخم این پرنده به بهترین شکل می توانند در زمینه های مختلف استفاده کنند و یک کسب و کار عالی را برای خود راه اندازی کنند که از میزان درآمد عالی برخوردار است که این مزیتها سبب می شود افراد زیادی در شغل دوم خود اقدام به نگهداری از این گونه بوقلمون بی نظیر کنند و از مزیتهای عالی آن لذت ببرند.

ادامه مطلب  با روشی ساده به ثروت بی ‌کرانی رسیدم

بوقلمون بوربون
بوقلمون پرورشی

یک ویژگی بسیار جالبی که گوشت بوقلمون پرورشی دارد این است که با جدا کردن پوست آن می توان درصد بسیار بالایی از چربی آن را جدا کرد در واقع قسمت عمده چربی بوقلمون چسبیده به قسمت زیر پوست آن می باشد و با کندن آن چربی نیز جدا می شود.

گوشت این پرنده علاوه بر طعم و مزه خاصی که دارد دارای ترکیبات بسیار مفیدی می باشد که در سلامت عمومی افراد بسیار نقشی تعیین کننده دارد این گوشت دارای انواع پروتئینهای مفید و مورد نیاز برای بدن می باشد که آن را تبدیل به یک فراورده غذایی ارزشمند کرده است البته این را هم باید اضافه کنیم که گوشت قرمز بوقلمون همواره درصد پروتئین و مواد معدنی بالا تری دارد.

در سالهای گذشته در داخل کشور زیر ساختهای مناسب برای پرورش بوقلمون سفید فراهم شده است به همین دلیل تولید کنندگان زیادی در تمام نقاط کشور به پرورش این پرندگان مشغول هستند بیشترین استفاده ای که از پرورش بوقلمون صورت می گیرد استفاده از گوشت و همچنین بهره مندی از سینه آنها می باشد زیرا دارای میزان پروتئین بسیار بالایی است و از این نظر توجه ویژه ای به آن می شود.

بوقلمون پرورشی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *