من با کارآفرینی در حوزه شال به موفقیت رسیدم

من با کارآفرینی در حوزه شال به موفقیت رسیدم

در حال حاضر یکی از کارآفرین های موفق هستم که با سرمایه کم توانستم بزرگترین کسب و کار را راه اندازی کنم. حالا میخواهم به شما چند نمونه از حوزه شال را درمطالب پایین ملاحظه کنیم.

شال دخترانه

دختر خانم‌ها در دنیایی آکنده از هیجان جوانی زندگی می‌کنند و برای عبور از این هیجان به لباس‌هایی مناسب نیاز دارند. شال دخترانه نیز باید با همین معیارهای ساده اما جذاب از دنیای جوان دختر خانم‌ها طراحی‌ شده باشد. خرید شال دخترانه ساده است اگر به نکته‌هایی بدیهی اما کمتر دیده‌ شده توجه کنید.

دختر خانم‌ها در تدارک استایل خود گاهاً بی‌پروا می‌شوند. آن‌ها دوست دارند تا اندک قدم‌هایی فراتر از هنجارهای تعریف‌ شده از دنیای بزرگ‌ترها بردارند. استایل دختر خانم‌ها سبک کاملاً متفاوتی از خانم‌های جا افتاده است. استایلی در مرز ایام بزرگسالی تا عبور از دوران نوجوانی. لازم است تا در هنگام خرید شال دخترانه این معیارها را مد نظر داشته باشید. شال دخترانه؛ یک پوشش تکمیلی است که مناسب حس و حال دخترخانم ‌های جوان و نوجوان طراحی شده‌ است. دخترخانم ‌های جوان بی‌ اندازه در تکاپوی زیبایی هستند و البته برای این زیبایی چندان علاقه ‌ای به ایده ‌های کلاسیک و سنتی ندارند. آنها برای تکمیل استایل خود شالی زیبا در رنگ‌ هایی شاد و جوان ‌پسند می‌ خواهند که عموماً با طرح و نقش ‌هایی بدیع و انتزاعی تزیین شده باشد. اگر مادر یک دخترخانم نوجوان هستید و یا در قامت یک دخترخانم جوان قصد خرید شال دخترانه دارید، بهتر است چند نکته ساده را مدنظر داشته باشید تا از استایل برآزنده و مد روز برخوردار شوید.

ادامه مطلب  ثروتی که مرا کارآفرین تبدیل کرد

واقعاً نمی‌توانیم دختر خانم‌ها را در دنیای مرزبندی‌ شده‌ی آدم ‌بزرگ‌ها قرار بدهیم. خط‌ کشی کردن نوع لباس و یا طرح و نقشه شال و روسری با دنیای پرشور این خانم‌های جوان خیلی همخوانی ندارد.

شال دخترانه

شال حریر

مدل طرح های بالا از پرفروش ترین شال حریر و بسیاری از برندهای ایرانی مدل روسری های بالا را روانه بازار کرده اند کیفیت و تمایز مدلی در بین برندهای ایرانی متفاوت میباشد در طرح های اسپرت روسری های حریر معمولا مدل های ژرژت،گل گلی،و پلیسه را در بازار میبینیم و در طرح های مجلسی نمونه های حریر ابریشم و حریر ژرژت از جمله موارد انتخاب شده به عنوان روسری های مجلسی میباشند. از جدیدترین مدل روسری های حریر هستند که معمولا خانوم ها به عنوان انتخاب اول مد نظر قرار میدهند قوارهای ۱۴۰ این روسری ها معمولا بسیار پرفروش هستند هرچند در بازار میتوان قوارهای ۱۰۰ و ۱۲۰انها را نیز پیدا نمود از رنگ های پرفروش طرح های ذکر شده میتوان به رنگ مشکی اشاره داشت که بسیار متمایز میباشد. تولیدی روسری های ایرانی انواع مدل روسری های حریر را روانه بازار کرده اند اما نمیتوان از طرح های پرفروش و خوش پسند برندهای خارجی به خصوص برندهای ترک چشم پوشی نمود کیفیت و مرغوبیت پارچه باعث جذابیت طرح های حریر برندهای روسری ترک شده اند الگوهای طرحی پرفروش روسری های ترک حریر اغلب ساده میباشند طرح های توپی و طرح های ابرنگی از جمله موارد هستند که همیشه از بین طرح های برندهای ترک پرفروش میباشند.

شال حریر

شال نخی

شال نخی بسیار نازک می باشند که جریان هوا از بین الیاف آن به خوبی می تواند حرکت کند و پوشیدن این شالها سبب می شود که هوا به خوبی به پوست سر برسد و عمل تعریق بدن کاهش یابد و دمای بدن در هوای گرم بالا نرود. این شالها توسط کارخانجات تولید پوشاک تولید می شوند که طرحها و مدلهای آن بسیار همه پسند و چشم نواز است و برای مناسبتهای مختلف و مکانهای خاص تولید می شوند و که با استفاده از آنها می توان جذابیت دو چندانی برای خود به وجود آورد. این محصول برای هر سنی مناسب می باشد و طراحیهای آن برای هر سنینی مناسب می باشد به گونه ای که طرحهای گلدار و متنوع آن معمولا برای دختران نوجوان و خانمهای جوان مناسب می باشد و این افراد نمونه های پر نقش و نگار را می پسندند. افراد پا به سن گذاشته و کهن سال معمولا از طرحهای شلوغ و پر نقش و نگار خوششان نمی آید و بیشتر طرحهای ساده را می پسندند که متناسب با روحیه و سن خود باشد را انتخاب و استفاده می کنند.

ادامه مطلب  به‌ راحتی پوشیدن یک سارافون ثروتمند شدم

شال نخی

 

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *