نخ فیلامنت پلی استر

هدفمند زندگی کردم موجب شد تا در جوانی ثروتمند شدم

همیشه یادتان باشد، ذهن شما بزرگترین دارایی شماست و برای رسیدن به درآمد میلیادی لازم است ابتدا یک ذهن ثروتمند داشته باشید. من با کار بر روی بزرگترین دارایی ام توانستم راه و رسم درست و اصولی پول درآوردن را یاد بگیرم و با راه اندازی کسب و کار در حوزه ی نخ فیلامنت به درآمد میلیادی که در خواب هم تصورش را نمی کردم رسیدم.

نخ فیلامنت ۱۵۰

امروزه نخ فیلامنت ۱۵۰ یکی از ملزومات قالی بافی به شمار می رود، امروز قصد داریم به انواع نخ پشمی بپردازیم و آن ها را بررسی کنیم. نخ پشمی یکی از محصولاتی است که از الیاف حاصل از پشم گوسفند تولید می شود، از نخ پشمی استفاده های زیادی می شود.

مثلا قالی بافان از این نوع نخ برای تولید فرش و تابلوفرش های با کیفیت استفاده می کنند. حتما شما هم قالی های دست ساز زیبایی را در فروشگاه های فرش دیده اید، ماده ی اصلی تولید اکثر قالی های دست ساز نخ فیلامنت ۱۵۰ است. جالب است بدانید که قالی بافان از نخ فیلامنت ۱۵۰، برای تولید انواع قالی دست ساز استفاده می کنند.

نخ فیلامنت ۱۵۰

نخ فیلامنت

چنانچه قصد خرید نخ فیلامنت را دارید باید به کیفیت آن توجه نمایید، چون کیفیت یکی از عوامل موثر بر روی قیمت این نوع محصول می باشد برای تولید آن از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می کنند به همین دلیل کیفیت آن متفاوت می باشد. استحکام نخ و رنگ ثابت نخ هم از دیگر عواملی می باشند، که روی قیمت این مدل نخ تاثیر گذار هستند، چون اگر استحکام مناسبی نداشته باشد با مشکلاتی فرآیند دوختن را روبرو می کند نخ مستحکم، نخی می باشد.

ادامه مطلب  با محصولات آرایشی از یک شاگرد به یک میلیاردر تبدیل شدم

در برابر پارگی استحکام بالایی داشته باشد و توپر باشد و نیاز شما را بتواند به خوبی تامین کند هنگام خرید این نوع نخ باید به رنگ شفاف و تمیز آن هم توجه ویژه ایی کرد جذابیت بالایی نخ شفاف برای استفاده دارد.

در صنعت پوشاک و در تمام زمینه های خیاطی استفاده می شود با توجه به انواع لباس ها و انواع پارچه استفاده از نخ های مناسب بهترین گزینه می باشد برای این که آراستگی خاصی، پوشاک دوخته شده داشته باشد و دوخت آن تمیز باشد از سردوز استفاده می شود.

نخ فیلامنت

نخ فیلامنت پلی استر

استفاده از نخ فیلامنت پلی استر مناسب در دستگاه سردوز می تواند باعث تمیز شدن و مرتب شدن لبه پارچه شود از یا نخ استرچ برای تولید رویه مبل، مخمل، رومیزی، پرده، بلوز، لباسهای زیر زنانه، لباس ورزشی، جوراب، کشباف، انواع بافته های پهن و غیره استفاده می شود.

با نامهای نخ تکسچره، نخ استرج، دی تی وای، نخ استرچ نازنج، نخ ترویرا و غیره شناخته می شود نخ استرچ نازنج، یکی از باکیفیت ترین نخهای سردوز می باشد که با قیمت مناسبی عرضه می شود نخ استرچ یا فیلامنت با دستگاه نخ ریسی تولید می گردد و دارای ریشه بندی ترکیبی از لایه های الیاف دارد.

این نخ تابیده یا بلعکس می تواند باشد که به طور موازی در آن الیاف کنار هم قرار گرفته اند به طوری که از هم جدا نمی شوند اکثر این نوع نخ ها فیلامنتی استخراجی هستند.

نخ فیلامنت پلی استر

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *