کارآفرینی ثروت را به پایم ریخت

کارآفرینی ثروت را به پایم ریخت

برای ثروتمند شدن هم باید قدم‌ های بیشتر و کاملا هدفمندی بردارید. این شعار نیست. تغییرات هستند که زندگی ما را میسازند و هر چه این تغییرات بزرگتر باشند مطمئنن ما را به موفقیت و ثروت نزدیک تر می کنند. تغییر بزرگ زندگی من زمانی بود که وارد بازار شال و روسری شدم و آن نقطه پرتاب من به سمت ثروت بود.

شال خامه دوزی

خامه دوزی نوعی هنر دستی است که اغلب توسط بانوان با سلیقه ی سیستان و بلوچستان روی الیاف پارچه انجام می گیرد و شال خامه دوزی بسیار بین مردم آن منطقه محبوب است.

امروزه بسیاری از شال های نخی جدید در بازار وجود دارد که توسط بسیاری از خانمها خریداری شده و در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. باید مدنظر داشته باشید که شالی را انتخاب کنید که هم سبک بوده و هم دارای زیبایی مناسبی نیز باشد سعی کنید از مدلهایی استفاده کنید که بتوان از آنها در مکانهای عمومی هم استفاده کرد جنس شال باید به گونه ای باشد که هیچ گونه حساسیت روی پوست وارد نکند و بسیاری از خانمها بعد از مدتها استفاده از شال آن را برای تمیز کردن سطوح استفاده می کنند.

شال خامه دوزی

شال پلیسه منگوله دار

در این قسمت مشخصات شال پلیسه منگوله دار را برای شما بیان می کنیم تا در هنگام خرید آن ها را مد نظر قرار دهید.

باید گفت از شال نخی ضخیم در فصل زمستان و پائیز استفاده می شود این شالها می توانند سر و گردن را تا حدی گرم نگه دارند که آن هم بستگی به میزان ضخامت آنها دارد.

ادامه مطلب  آیا با محصولات بهداشتی کسی میلیونر شده است

برای اینکه تشخیص بدهید که جنس پارچه از نخ هست یا نه باید مقداری از آن را آتش بزنید در صورتی در لحظه آتش گرفتن جمع شود جنس آن از پنبه و نخ نیست اما اگه در هنگام سوختن پودر شد و دود سفیدی از آن خارج شد جنس آن از نخ یا پنبه می باشد.

شال پلیسه منگوله دار

شال لمه شاین

نکته ای که هنگام خرید شال لمه شاین باید به آن توجه داشت این است که این نوع شال به دلیل لطافت خاص پارچه آن امکان نخ کش شدن دارد و لذا هنگام استفاده از آن باید دقت کافی را داشته باشید.

باید بگوئیم که جنس نخ و پنبه به راحتی اتو شده و قابل شستشو می باشد و به دلیل اینکه شالهای نخی خنک و نرم می باشند بسیاری از خانمها از آن بهره می برند و بهتر است بدانید که مدلها را باید متناسب با مکانی که قرار است در آن استفاده کنید تهیه کنید در واقع پارچه از نخ ساخته شده اند هوا را به خوبی از خود حرکت داده و کسی که از آن استفاده می کند را به خوبی خنک می کند.

شال لمه شاین

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *