کار در حوزه سرامیک زندگیم را متحول کرد

کار در حوزه سرامیک زندگیم را متحول کرد

در افکارم ثروت را دست نیافتنی می دانستم همین امر سبب میشد کسبو کارم پیشرفتی نداشته باشد. افکارم را پرورش دادم و در حوزه سرامیک شروع به فعالیت کردم و به درآمد بالایی رسیدم. در صورتی که چند اصلاح ساده در رفتارهای خود انجام دهید متوجه خواهید شد که همیشه زمان داشتید اما نحوه‌ی استفاده از آن به انتخاب خود شما بستگی داشته است. حال می‌توانید این باور جدید را در خود پرورش دهید.

سرامیک آشپزخانه

توجه داشته باشید که متریال عمده این سرامیک آشپزخانه  با هم متفاوت است و همچنین بازار رقابتی که میان تولید کنندگان این عرصه از قدیم وجود داشته است، موجب شده تا طرحها و مدلهای بسیاری از کاشی و سرامیک در بازار عرضه شود از همین رو داشتن آگاهی نسبت به معیارهای یک محصول باکیفیت نیازی الزامی برای افرادی هست که قصد ساخت ساختمان و یا مرمت خانه های قدیمی را دارند.

اولین مرحله در خرید این محصولات توجه به محل تولید آنهاست، همانگونه که گفته شد تولید کاشی و سرامیک در شهرهای سنتی ایران چون یزد، اصفهان و کاشان که مهد این محصولات است، رونق بیشتری دارد.

همان گونه که خود نیز می دانید داشتن رونق در یک محل و وجود تولیدکنندگان بسیار از محصولی مشابه موجب می شود که بازار رقابتی آن عرصه در آن منطقه تشدید شود.

سرامیک آشپزخانه

 

سرامیک پرسلان

بدیهی است که حاصل یک بازار رقابتی نیز تولید سرامیک پرسلان باکیفیت تر، مقرون به صرفه تر، و با طرح و نقشهای متفاوت تر است، لذا اگر شما بتوانید محصول عمده خود را از تولیدکنندگان این شهرها تهیه کنید احتمالا با تنوع و کیفیت بیشتری مواجه خواهید شد.

ادامه مطلب  با یک تکنیک جادویی به پول‌ سازترین فرد تبدیل شدم

گام بعدی برای خرید این محصولات تشخیص محلی است که قصد دارید در آن از کاشی و سرامیک استفاده کنید، توجه داشته باشید که طرحهای مربوط به هربخشی از خانه عموما با هم متفاوت هستند، و حتی می توان گفت جنس محصولات و ابعاد گوناگونی نیز برای کاشی هر محلی از ساختمان در نظر گرفته شده است.

برای مثال عموما در آشپزخانه از کاشی چسبی استفاده می شود که از متریالهای مستحکم تر و مقاوم در برابر حرارت ساخته می شوند که عمدتا ابعاد آنها نیز نسبت به کاشیهای سایر مکانهای منزل متفاوت است.

سرامیک پرسلان

 

سرامیک دیوار

همچنین بدیهی است که سرامیک دیوار با درجات بهتر کیفیت بالاتر و قیمتی گرانتر دارند، اما در ازای این قیمت بالا عمرمفیدی طولانی تر را شامل می شوند که موجب آسایش مشتریان پس از خرید آنها تا زمانی طولانی خواهد بود.

اما آخرین نکته این که می خواهیم تا در این مطلب به آن بپردازیم استحکام کاشی و مقاومت آن در برابر سرما و گرما است، اگرچه درجه کاشی می تواند اطلاعاتی در مورد این پارامترها به شما ارائه دهد، اما در نهایت می توانید برای افزایش اطمینان خود و تضمین بیشتر برای خرید محصول نمونه ای از آنرا دریافت کرده و خودتان سعی کنید تستهای مختلفی روی آن انجام دهید.

توجه کنید که در انجام تست برروی محصول حتما امنیت را رعایت کنید و در نظر داشته باشید که درجه سختی تستی که انجام می دهید باید با توجه به میزان حداکثری احتمال وقوع اتفاقاتی باشد که در محل نصب آن تصور می کنید احتمال وقوع داشته باشند، از همین رو درجه بندی خاصی برای اینگونه تستها نمی توان نامبرد و این تست کاملا می بایست امری کابردی و باتوجه به نیاز مشتری باشد.

ادامه مطلب  لذت و آرامش بعد از ثروت را اکنون احساس کنید

سرامیک دیوار

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *