کپسول آتش نشانی توچال

کپسول آتش نشانی ۲ کیلویی توچال

همانطور که می دانید بعد از آتش سوزی اولین چیزی که ذهن شما را به هم درگیر و مشغول می سازد خاموش کردن حریق از طریق کپسول آتش نشانی ۲ کیلویی است که با وزن ۲ کیلویی و حاوی co2 همیشه دم دست می باشد و قیمت این نوع از کپسول نسبت به کارآمد آن بسیار ناچیز و باور نکردنی می باشد. این نوع از کپسول علاوه بر قیمتی مناسب بسیار با کیفیت می باشد.

هر یک از کپسولهای آتش نشانی یا خاموش کننده های آتش برای جای خاصی کاربرد بیشتر و بهتری دارد. برای مثال می توان گفت که این نوع از کپسولها شامل دی اکسید کربن برای خاموش کردن دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی و یا هر کجا که جریان برق وجود داشته باشد مورد استفاده ی بهتری قرار می گیرد.

کپسول آتش نشانی 2 کیلویی توچال

اینگونه می توان گفت که هر گونه سیم کشی برق در هر جایی وجود داشته باشد که به هر علتی موجب آتش سوزی گردد و در پی آن برای خاموش کردن آتش منجر شده نمی توان از چیزهایی مثل آب، پتوی خیس یا کپسول فوم استفاده استفاده کرد و علت آن رسانا بودن آب است که به راحتی می توان جریان الکتریسیته را از خود عبور داد و خطر سازتر می باشد

و همچنین به جای اینکه آتش کوچکتر شود به گستردگی آتش افزوده می شود و به خاطر همین بهترین گزینه برای خاموش کردن آتش به وجود آمده از برق کپسول آتش نشانی مخصوص برق یا کپسول دی اکسید کربن می باشد که مخصوص این کار می باشد.

ادامه مطلب  پمپ آب یک اسب ساختمان

کپسول آتش نشانی ۴ کیلویی

از وسایل ضروری برای هر ساختمان و آپارتمانی وجود یک کپسول آتش نشانی co2 است خرید و فروش کپسول آتش نشانی ۴ کیلویی پودری توسط نمایندگیهای فروش معتبر آن در سراسر کشور امکان پذیر است.

کپسول آتش نشانی ۴ کیلویی پودری به منظور خاموش نمودن مقدار آتش وسیع استفاده می شود این کپسول آتش نشانی قابلیت حمل و نقل بصورت دستی را دارد و مخزن آن از ترکیباتی چون: آب، پودر، گاز دی اکسید کربن تشکیل شده است که بوسیله ضامن آن می توانید بیورسال را بر روی آتش بی افکنید.

کپسول آتش نشانی 4 کیلویی

کپسول آتش نشانی پودری دارای یک مخزن استوانه ایی بوده که مقادیر استانداردی در وزنهای مختلفی چون ۲ کیلویی، ۴ کیلویی، ۸ کیلویی از مقدار پودر خاموش کننده آتش در درون آن نهادینه شده و تحت یک فشار گازی با استفاده از کشیدن ضامن آن به بیرون ریخته می شود این فشار تحت استفاده از گازی به نام ازت و Co2 استعمال می شود به منظور رویت فشار گاز از یک فشارسنج بر روی محصول استفاده می شود درجه هایی بروی بدنه درج شده است که موقعیت مناسب درجه ها در ساعت ۱۲ می باشد.

 

کپسول آتش نشانی توچال

خرید اقلامی مانند نان، شیر و روغن با توجه به مکانهای عرضه متعدد این محصولات بسیار ساده است اما زمانی که صحبت از خرید کپسول آتش نشانی توچال ۴ کیلویی با برندهای ایرانی مانند توچال به میان می آید موضوع کمی فرق می کند

خرید این محصول نیاز به کمی دانش و اطلاعات درباره شراره های بی رحم آتش دارد که گاهی ریختن آب بر روی آنها می تواند عواقبی جبران ناپذیر به بار آورد. بر طبق یک تقسیم بندی جهانی مواد قابل اشتعال به ۶ دسته یا کلاس تقسیم بندی می شوند که کلاس A شامل موادی مانند کاغذ کرافت و چوب بوده کلاس B مایعات قابل اشتعال مانند نفت، گریس و غیره می باشد کلاس C حریق ناشی از گازها و کلاس D آتش ناشی از فلزات با قابلیت اشتعال بالا مانند سدیم و پتاسیم می باشد

ادامه مطلب  قیمت مربا زردالو خانگی تبریز

کلاس E که یکی از خانمان سوزترین آتش سوزیها می باشد آتش ناشی از اتصالات و وسایل برقی می باشد و کلاس F که آخرین رده در این دسته بندی است آتش سوزی ناشی از چربیهای کاغذی عنوان شده است.

کپسول آتش نشانی توچال

از آنجا که نوع آتش سوزی هر یک از این ترکیبات با دیگری متفاوت است لذا متناسب با هر نوع ماده یک کپسول خاص طراحی شده است که شرکت تولید کننده آن با درج کلاسهای تحت پوشش توسط ماده داخل کپسول به کاربر اطلاعاتی راجع به قدرت اطفاء حریق محتویات آن می دهند برای مثال زمانی که روی کپسولی حروف ABC درج شده باشد به معنی این است که قابلیت اطفاء سه نوع حریق حاصل از سه نوع کلاس ذکر شده از طریق این کپسول وجود دارد.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *