گونی کنفی رنگی

گونی کنفی رولی رنگی با سایز بندی مختلف

مجموعه ما سالهای زیادی است که در زمینه تولید و فروش انواعی از گونی کنفی و طناب کنفی ساختمانی فعالیت دارد و محصولات خود را به تمام نقاط کشور ارسال می نماید.

در واقع گونیها در ابتدا از نوعی پارچه ساخته می شده است که بسیار با دوام و محکم بوده است همچنین در گذشته برای ساخت گونی از الیاف شاهدانه نیز استفاده می شده است که بسیار محکم بوده است البته از چتایی و کنف نیز به کار گرفته می شده که در ساخت این نوع گونیها کاربرد زیادی دارد.

امروزه با توجه به اینکه اکثر مشاغل به صورت صنعتی اداره می شود استفاده از گونی کنفی به صورت بسیار ویژه ای افزایش یافته است.

گونی کنفی رولی رنگی با سایز بندی مختلف

شما می توانید برای خرید این محصول به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

وقتی شما برای محصولات خود از اینگونه قفسهای کنفی استفاده نمایید حیوانات دیگر به سراغ محصولات شما نخواهند آمد و سعی نخواهند کرد این تور و قفسها را از بین ببرند.

در واقع گونیها در ابتدا از نوعی پارچه ساخته می شده است که بسیار با دوام و محکم بوده است همچنین در گذشته برای ساخت گونی از الیاف شاهدانه نیز استفاده می شده است که بسیار محکم بوده است البته از چتایی و کنف نیز به کار گرفته می شده که در ساخت این نوع گونیها کاربرد زیادی دارد.

 

گونی کنفی رنگی

تقریبا هر محصولی دارای یک بوی خاصی می باشد و گونی کنفی رنگی نیز از این موضوع مستثتا نمی باشد.

البته بوی این گونی به صورتی نیست که آزار دهنده باشد بلکه برخی افراد ممکن است این بو را دوست نداشته باشند اگر این بوی را دوست ندارید می توانید از کیسه های با کیفیت همچون کیسه جامبو استفاده نمایید که دارای بو خاصی نمی باشد.

ادامه مطلب  قیمت شیردوش برقی دستی دست دوم

بدیهی است که هر چقدر شما از کیسه های ارزان قیمت استفاده نمایید ممکن است بوی بیشتری از خود داشته باشد که برای شما جالب نخواهد بود.

یکی از مزایا استفاده از گونی کنفی این می باشد که این گونی قابلیت بازیافت دارد و در طبیعت قابلیت تجزیه شدن دارد، برای کسانی به طبیعت اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند به طبیعت کمک نمایند و از آسیب به آن جلوگیری نمایند استفاده از گونی کنفی می تواند برای آنها مفید باشد.

گونی کنفی رنگی

جالب است بدانید که استفاده از گونی کنفی رنگی برای مصارف متعدد می تواند بسیار کار ساز باشد به عنوان نمونه شما باید بدانید برای کارهای باغداری از کدام نوع گونی باید استفاده شود، کسانی کار آنها کشاورزی یا باغداری است به گونیهای گران قیمتی نیاز ندارند یعنی این افراد به گونی رنگی و یا گونی سفید و همچنین به گونیهایی که با مواد شیمیایی مخلوط شده باشد نیازی ندارند.

بلکه باید از گونی کنفی ساده استفاده نمایید که علاوه بر محکم بودن از قیمت خوبی برخوردار می باشد و دارای قیمتی ارزان می باشد.

 

گونی کنفی رولی

متنوع ترین اندازه ها و ابعاد برای گونی کنفیهای مختلف تولید می شوند که به صورت رولی به فروش می رسند و هر متراژی از آن برای مشتریان ارائه می شود که ممکن است به صورت متری و یا کیلویی به فروش برسند.

این گونیها به جز موارد گفته شده در کشاورزی و باغداری نیز مورد استفاده قرار می گیرند و برای حفاظت از گیاهان و درختان در برابر سرما از گونیهای کنفی استفاده می کنند و در گذشته برای عایق بندی لوله یپلی اتیلن آب و شیرآلات تاسیساتی از گونیهای کنفی استفاده می شده است که هنوز هم برخی از افراد نیز همین کار را انجام می  دهند و به واسطه این اقدامات این محصول مورد تقاضای بسیار زیادی از افراد می باشد.

ادامه مطلب  کفپوش پی وی سی اداری استراتیفی

گونی کنفی رولی

با توجه به این که استفاده از این محصولات بسیار در میان مردم رایج شده است افراد و تولید کنندگان زیادی به دنبال تهیه چنین محصولاتی می باشند که به واسطه افزایش میزان تقاضا برای گونی کنفی رولی تولید آن با سرعت بیشتری انجام می گیرد و خرید و فروش آن در بازار با حجم بیشتری در حال انجام می باشد که سبب شده رونق خوبی بازار گونی به خود بگیرد.

اکثر محصولاتی که از کشورهای خارجی وارد ایران می شود نظیر خرید قهوه مولیناری که از کشورهای آمریکای جنوبی نظیر برزیل به ایران می رسد، درون بسته بندیهای گونی کنفی قرار دارد تا ایمنی محصول رعایت شود و همچنین در طول سفر محصول از ضربات و فشار در امان بماند.

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *