یک جعبه می تواند باعث خوشحالی و موفقیت شود

یک جعبه می تواند باعث خوشحالی و موفقیت شود

همیشه ابزار و وسایل گوناگونی در خانه و بیرون از خانه وجود دارد که نظر ما را جلب نمی کند، این وسایل را می توان خرید و یا حتی می توان فروخت ولی یک چیز زندگی من را تغییر داد، آنهم جعبه بود. من جعبه های کادویی و فانتزی و حتی جعبه الکترونیکی را بدون سرمایه تجارت کردم.

جعبه کادویی فانتزی شیک

در کشوری مانند هند بسیار بسیار از جواهرات استفاده می شود حتی برای مردان هم زیورآلات خاصی وجود دارد اگر این جواهرات زیبا را به صورت نیم ست تهیه کردیم نیاز به جعبه کادویی فانتزی شیک دارد.

پسندیده این است که یک جعبه کادویی فانتزی نیم ست هم که مخصوص این هدیه است خریداری کنیم و هدیه خود را در آن قرار دهیم ۰جعبه های نیم ست از دو قسمت ساخته شده اند. یک قسمت مربوط به گردنبند می باشد ویک قسمت دیگر هم مربوط به گوشواره است این جعبه ها هارباکس هستند که از مقوای ماکت ساخته می شوند و نقش محافظتی بسیار عالی دارند.

جعبه کادویی فانتزی شیک

جعبه خاتم کاری

جعبه خاتم کاری چوبی از چوب روسی استفاده می شود که یکی از صنایع دستی معروف شهر اصفهان می باشد و از این جعبه برای کاربردهای گوناگونی بکار برده می شود.

اندازه کوچک برای نگهداری انگشتری مورد استفاده قرار می گیرد و می توان برای نگهداری  قرآن و برای جادستمال کاغذی نیز با این روکش تزیین شود که روی چوب طرح و نقش زیبا که بیشتر به صورت مثلثی بوده و برای استحکام آن از براق کننده ماند پلی استر و روغن جلا استفاده می گردد در تولید این محصول برای بخش بندی خطوط از سیم مفتول برنجی استفاده می گردد که از چوب گردو و دیگر درختان استفاده می شود که با استفاده از مغار این ظریف کاری ها ایجاد می گردد جعبه جواهری که از هنر خاتم کاری بکار برده می شود

ادامه مطلب  چطور به صورت تضمینی برای کسب ثروت تلاش کردم

 

جعبه خاتم کاری

جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف

اینکه رسانایی جعبه ها چه مقدار است مستقیما به جنس و مشخصات جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف بر می گردد. جعبه ای را که انتخاب می کنیم باید جعبه ای کاملا ایزوله باشد.

زیرا مستقیما به رسانایی یا نارسانایی مدار ها مربوط می شود. ابعاد جعبه با توجه به کاری که قرار است انجام شود متغیر است، هر جعبه با توجه به اندازه ای که دارد کاربرد های متنوعی را نیز شامل می شود. پیشنهاد ما به شما این است قبل از راه اندازی PCB به فکر طراحی و سفارش جعبه باشید، زیرا هر جعبه کارایی خاص خود را دارد. اگر جعبه ای که سفارش می دهید محفظه ی باز بیشتری داشته باشد می توانید در هنگام قرار دادن و نصب کردن سوکتها یا دیگر دکمه ها به راحتی و به هر طریقی که می خواهید آزادانه آن را انجام دهید. اگر موفق به خرید جعبه قبل از مونتاژ نشده اید، می توانید برای راحت نصب شدن سیم و قطعات دیگر جعبه را کمی بزرگ تر انتخاب کنید، زیرا برای بزرگ بودن جعبه می توان راهی داشت و سیمها را بصورت راحت تر در آن جایگیزین کرد. اگر جعبه ها کوچک باشند اتصالات و دیگر قطعات در آن جا نخواهند شد. لازم به ذکر است که بگوییم این محفظه ها هرچقدر بزرگ تر باشند نصب تهویه آسان تر می شود.

جعبه پلاستیکی الکترونیک شفاف

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *