یک راه تضمینی برای ثروتمندشدن

یک راه تضمینی برای ثروتمندشدن

مسیرهای زیادی برای داشتن یک درآمد عالی و رسیدن به ثروتمند بی پایان وجود دارد که اشتباه در انتخاب مسیر درست باعث می‌شود که به هیچ وجه به هدف تان نرسید. من با آشنا شدن با تجارت انواع دستگیره توانستم راه درست را پیدا نموده و ثروتمند شوم. پیشنهاد من این است که اگر می‌خواهید وارد این حوزه شوید از محصولات زیر شروع کنید.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک

در بازار مدل های متنوع و زیادی دستگیره کابیت نئوکلاسیک در رنگ بندی های فراوان از جمله: رز گلد، کرم، قهوه ای و غیره وجود دارد که برای انتخاب آن باید حتما به نکات مهمی مانند: اندازه درب کابیت ها و کشو ها، رنگ کابیت ها و مدل کابینت ها و غیره توجه داشت.

در خرید دستگیره این نکته را به یاد داشته باشید که باید مناسب اندازه و ابعاد درب کشو باشد؛ زیرا اگر نباشد برای باز و بسته شدن آنها به مشکل خواهید خورد. انتخاب کردن دستگیره از نظر بعضی افراد کار آسانی است اما اگر برایتان زیبایی و منظم بودن مهم باشد انتخاب برای شما مقداری سخت تر می شود.

اگر شما کابینت هایی با رنگ سفید انتخاب کردید می توانید برای جلوه بیشتر دستگیره ای با رنگ مخالف آن، یعنی مشکی انتخاب کنید و همچنین از رنگ های گرم استفاده کنید؛ اما رنگ های تیره ای مانند رنگ طوسی یا قهوه ای نه تنها زیبایی ندارد بلکه حس و جلوه بسیار بدی نیز دارد.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک

دستگیره کابینت لوکس

یکی از قسمتهای مهم و کاربردی کابینت،  دستگیره آن است که مدلهای متنوع آن با قیمت و کیفیتهای گوناگونی ارائه می شود که یکی از انواع آن میتوان به دستگیره کابینت لوکس اشاره نمود.

ادامه مطلب  از ایده ما استفاده کنید و درآمدتان را افزایش دهید

علاوه بر کاربرد مهمی که دارد سبب زیبایی و جذابیت کابینت می شود و هر کدام از این مدلها مورد پسند عده ای خاص قرار می گیرند که مدلهای کودک این دستگیره ها در میان کودکان و نونهالان بسیار پر طرفدار می باشد و طرحهای عروسکی روی آنها سبب جذابیت آنها برای کودک شده اند و اکثر والدین از این دستگیره ها برای کمدهای کودک و گنجه و کمدهای درون اتاق کودک استفاده می کنند.

دستگیره کابینت لوکس

 

دستگیره کابینت مخفی

یکی از پر فروش ترین مدل دستگیره که در نوع L و U تولید شده است، دستگیره کابینت مخفی است؛ این مدل از دستگیره به عنوان رایج ترین مدل در بازار است که برای نصب به روی کشوهای پایینی بسیار مناسب است و طراحی آن به گونه‌ ای است که دستگیره به صورت ثابت پشت درب کابینت متصل شده و برای قرار دادن دست در آن قسمتی که دستگیره به روی کابینت متصل می شود کمی کوتاه می گیرند.

دستگیره های مگنتی در بازار به عنوان دستگیره فشاری نیز شناخته می‌ شود و نام آن دستگیره های مگنتی کابینت می باشد و این دستگیره نوعی یراق آلات آهن ربایی است که برای باز و بسته کردن درب کابینت نیاز به فشردن درب کابینت داریم

و طراحی این نوع یراق آلات به گونه ‌ای است که که فشار دادن درب کابینت فنر به کار رفته در آن درب را رها می ‌کند و درب کابینت باز می شود و برای بسته شدن می توانید با فشردن درب کابینت آن را در جای خود قرار داده و درب را ببندید.

ادامه مطلب  بابت تمام ثروتی که دارم شکرگزارم

دستگیره کابینت مخفی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *