آووکادو سبز نجات بخش زندگی من شد

آووکادو سبز نجات بخش زندگی من شد

چگونه میشود با آووکادو پیشرفت کرد من با تحقیق در زمینه آووکادو توانسته ام زندگی خود را که زیر فشار مالی فراوانی بود نجات بدهم. این مقاله در مورد آووکادو صحبت کرده و میتوان با مطالعه آن برای شما هم در زندگی در زمینه مالی نجات بخش باشد.

آووکادو سیاه

آووکادو سیاه میوه‌ای به شکل گلابی و با پوستی به رنگ سبز بسیار تیره یا حتی سیاه است. هسته‌ی آووکادو نسبتا بزرگ است که پیش‌بینی می‌شود نزدیک به ۱۰ هزار سال قبل از میلاد در مکزیک رشد می‌کرده است! شاید این موضوع کمی برایتان عجیب به نظر برسد چون آووکادو چند سالی بیشتر نیست که پایش به کشور ما باز شده و هنوز خیلی از ما با طعم آن آشنا نیستیم.هنس اسلوان انگلیسی در سال ۱۶۹۶ نام آووکادو را برای این میوه انتخاب کرد و از آن زمان تا به حال تمام دنیا آن را با نام آووکادو یا گلابی آمریکایی می‌شناسند. اگر شما هم از طرفداران این میوه بومی قاره آمریکا هستید، پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید تا بیشتر با تمام زوایای آن آشنا بشوید.

آووکادو سیاه

آووکادو کنیایی

یکی از میوه ‌های بسیار خوشمزه متعلق به آفریقا آووکادو کنیایی می ‌باشد که به ‌صورت طبیعی و گلخانه ‌ای و پیوندی کاشت می ‌شود. آووکادو کنیایی فورته یکی از خوشمزه ‌ترین و محبوبترین میوه‌ های بومی این منطقه است که به سراسر جهان ارسال می ‌شود این میوه شکلی شبیه گلابی خشک دارد و رنگ آن از بیرون سبز را از داخل زرد است هسته‌ ای آووکادو بسیار بزرگ می‌ باشد و در بسیاری از کشورها و رستورانها این میوه به‌ صورت سالاد سرو می‌ شود. خواص آووکادو سبب شده است تا این میوه راه ورود خود را به صنایع مختلف دارویی، آرایشی و بهداشتی یافته و نقش مهمی در بین مواد اولیه محصولات این حوزه ایفا نماید. این میوه که در بسیاری از مناطق دنیا نیز برداشت نشده و به عنوان یک میوه وارداتی شناخته می‌شود، خواص اعجاز انگیزی دارد که در ادامه با بسیاری از آن‌ها آشنا خواهیم شد.برخی از خواص آووکادو مانند بسیاری از میوه‌های سبز رنگ مانند خواص گلابی، سیب و خیار از جنس آنتی‌اکسیدان و جوانساز بوده و از این رو در بسیاری از محصولات آرایشی مورد استفاده واقع می‌شود. آووکادو میوه‌ای است که علیرغم گرمسیر بودن در ایران تولید نمی‌شود.هسته آووکادو بخشی از این میوه است که روغن آووکادو یا عصاره مورد استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی را از آن تهیه می‌کنند.

ادامه مطلب  سیمای چسبناک ثروت را رویت کردم

آووکادو کنیایی

آناناس صادراتی

در این مقاله در رابطه با خواص پودر آناناس صادراتی خالص صحبت می نماییم، آناناس خواص بسیار زیادی برای درمان انواع التیامها دارد و نیز برای کلیه بسیار مفید بوده همچنین مانند سویق سنجد خواصی در رابطه با استخوان دارد که در این مبحث و مقابله با آن اشاره می کنیم ولی از آنجا که آناناس دارای خواص بسیار زیادی برای بدن می باشد. واردات آناناس، صادرات آناناس، صادرات و واردات کمپوت آناناس، ۴ دسته از مهمترین معاملاتی هستند که برای این میوه خوشمزه نواحی گرمسیری در جهان مطرح می باشند. صادرات و واردات میوه آناناس و کمپوت آناناس در برخی شرایط برای کشور ایران هم وجود دارد. ایران، شرایط کشت آناناس را ندارد بنابراین این میوه را از کشورهای گرمسیری آسیایی و آفریقای جنوبی وارد می کند. مهمترین کشورهای وارد کننده آناناس به ایران، فیلیپین، مالزی، هندوستان، تایلند و آفریقای جنوبی هستند.

آناناس صادراتی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *