آینه ای که باعث ثروت سازی ام شد

آینه ای که باعث ثروت سازی ام شد

من دانشجو بودم هزینه های داشنگاه برایم سنگین بود و همیشه در کنار بچه ها به دنبال شغل بودم تا اینکه به واسطه یکی از دوستانم که در زمینه آینه فعالیت داشت من هم وارد این کار کرد و امروزه با سود های بالایی که داشتیم جزو ثروتمندان این حوزه محسوب می شویم.

آینه مدرن

اگر در مورد نحوه افزودن زیبایی و جذابیت به یک اتاق خاص به ایده ‌هایی نیاز دارید، باید بدانید که کاربرد آینه در طراحی داخلی با ویژگی انعکاسی برای زیباتر کردن منزل می ‌تواند تاثیر زیادی در این حوزه داشته باشد. بهترین بخش استفاده از آینه مدرن این است که یک آینه هم کاربردی و هم تزئینی است بنابراین وقتی روی یک آینه با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کنید، پول واقعی به دست می آورید در حقیقت هنر اصلی آینه، استفاده از آن در طراحی داخلی است.

آینه مدرن

آینه دکوراتیو

همان‌گونه که پیشتر اشاره کردیم تابلوهای قاب آینه دکوراتیو سه تیکه در متریال های گوناگون ساخته می‌شود که معمولاً محبوب‌ترین این تابلوها از نوع دکوراتیو طلایی و یا نوع مدرن است. با توجه به سبک زندگی، شما می‌توانید به سفارش هرکدام بپردازید. نوع آلومینیومی باقیمت بالاتری در بین تابلو قاب آینه از نوع مدرن به فروش می‌رسد و یکی از پرفروش‌ترین‌ها به حساب می‌آید. معمولاً با استفاده از لامپ کم‌مصرف ال ای دی می‌توان جلوه بسیار خاصی را برای قاب آینه آلومینیومی در نظر گرفت. عمدتاً آن دسته از افرادی که به دنبال تنوع در انتخاب قاب تابلو هستند، از قاب‌های چوبی نیز به‌خوبی استقبال می‌کنند؛ چراکه حتی می‌توان روی قاب چوبی از هنرهای دستی همچون حکاکی استفاده کرد.

ادامه مطلب  شغل­هایی که شما را سریع تر به سود می رساند

آینه دکوراتیو

آینه پازلی

پس از آن آینه های فولادی ساخته شدند تا هم زیبایی و شفافیت بهتری داشته باشند هم ساختن آن ها راحتتر باشد، در قرن ۱۲ میلادی دانشمندان متوجه شدند می توانند از شیشه برای ساخت آینه استفاده کنند و به این صورت اولین آینه پازلی با صفحه هایی از جنس سرب در پشت آن ها، ساخته شدند.مدتی گذشت و دانشمندان خاصیت های سمی جدیدی در سرب پیدا کردند و تصمیم گرفتند مخلوطی از جیوه و قلع را به جای آن درون آینه ها قرار دهند، اینگونه شد که ساخت آینه به پیشرفت مورد نیاز خود برای تولید درست و صحیح و بدون مشکل دست یافت.

آینه پازلی

حتما ببینید

آلو بخارا صنعتی

رسیدن به ثروتی ستودنی با آلو بخارا

موفقیت را نباید تنها با خواندن و مطالعه مزه مزه کرد بلکه باید در مسیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *