از بین بردن بوی شیر روی مبل

از بین بردن بوی شیر روی مبل [با ۳ روش جادویی]

بوی شیر روی مبل اغلب یکی از چالش های خانواده هایی است که بچه دار می شوند و در دوران شیردهی با قطرات شیر ​​مواجه می شوند. همچنین نوزادان در ماه های اول زندگی به دلیل رفلکس معده و واکنش هایی که برای هضم شیر از خود نشان می دهند، گاهی شیر را پس می گیرند و مبل را کثیف می کنند.

در چنین خانه هایی بوی شیر و ترش شدن آن روی مبلمان آزاردهنده می شود و در صورت عدم رسیدگی به مشکل سلامتی تبدیل می شود.

اما چگونه بوی شیر روی مبل را از بین ببریم؟ در ادامه پیشنهاد هایی را برای شما خواهیم داشت.

روش از بین بردن بوی شیر روی مبل

از بین بردن بوی شیر روی مبل

استفاده از جوش شیرین

این ماده قادر است با رطوبت و چربی شیر ترکیب شده و آنها را از مبل جدا کند. به این ترتیب بوی شیر نیز از بین می رود و اتاق تمیز می شود. برای این کار لازم است روی لکه های شیر یا کل مبل جوش شیرین بپاشید و چند ساعت در همان حالت نگه دارید. سپس با قدرت قوی جاروبرقی بکشید و از روی کاناپه جمع کنید.

سرکه سفید

این مایع جالب و قوی نیز از دیگر موادی است که می تواند اثرات چربی و بوی شیر روی مبل را از بین ببرد. برای این کار باید سرکه و آب گرم را به نسبت یک واحد سرکه به ۴ واحد سرکه مخلوط کرده و محل آلوده را با شیر اسپری کنید. بعد از حدود ۴ ساعت و چندین بار تکرار، با پارچه ای که با آب مرطوب شده است، محل را پاک کنید و صبر کنید تا کاملا خشک شود.

ادامه مطلب  30+ مدل شلف تلویزیون

از بین بردن بوی شیر روی مبل 2

دانه های چای و قهوه

این دو ماده به خصوص قهوه با بوی تند و خاص خود قادر است بوی شیر مبل را به خود جذب کرده و آن را از محل خارج کند. برای این کار کافی است هر کدام از این اشیاء را در ظرفی گذاشته و نزدیک محل لکه شیر قرار دهید. با این کار بوی شیر جذب می شود و محیط از شر این مشکل خلاص می شود.

در کنار تمامی این روش ها قالیشویی های معتبر و مجاز نیز در کنار شما هستند تا با روش های حرفه ای و شستشوی اصولی مبل را از شر بوی بد و مشکلات ناشی از آن خلاص کنند.

 

حتما ببینید

مدل کوسن پولکی

کوسن پولکی [۱۳۰+ مدل طلایی و نقره ای قلبی]

دوخت روکش کوسن یا دوخت کوسن با پارچه پولک در رنگ های مختلف مانند الگوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *